Fórum - Zobrazit téma - ako na net z E2 cez BT a mobil SE T610? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ako na net z E2 cez BT a mobil SE T610?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hrubospeter
nováček
nováček


Registrace: 3.9. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po 07. leden, 2008 7:10    Předmět: ako na net z E2 cez BT a mobil SE T610? Citovat

zdravim, chcel by som sa pripojit na net cez GPRS pomocou BT spojenia Palmu E2 a Se T610, ale nejako sa mi to nedari, vie mi niekto pomoct?
Dakujem

Peter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elmano55
nováček
nováček


Registrace: 28.12. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po 07. leden, 2008 7:55    Předmět: Spojenie na WEB Citovat

Stiahni si MHS: Mobile High Speed z tejto adresy: http://www.novamedia.de/download/e_demo_mhs_palm.html
potom už by to mala byť hračka. Mne to s TE2 a SE K800i funguje bez problémov.

Elmano55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hrubospeter
nováček
nováček


Registrace: 3.9. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po 07. leden, 2008 8:34    Předmět: Re: Spojenie na WEB Citovat

elmano55 napsal:
Stiahni si MHS: Mobile High Speed z tejto adresy: http://www.novamedia.de/download/e_demo_mhs_palm.html
potom už by to mala byť hračka. Mne to s TE2 a SE K800i funguje bez problémov.

Elmano55



a nevadi ti ze je to demo? alebo si si zakupil full verziu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elmano55
nováček
nováček


Registrace: 28.12. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po 07. leden, 2008 8:51    Předmět: Demo Citovat

Demo má to obmedzenie, že môžeš nastaviť 10 pripojení. To však vôbec nie je zlá správa. Na vytvorené pripojenie sa môžeš pripojiť neobmedzene veľa krát, len by si to nemal robiť z obrazovky Preferences - > Network, alebo z obrazovky Bluetooth. To znamená, že pokiaľ raz a správne nastavíš spojenie a na web sa pripája konkrétna aplikácia (Versamail, Opera Mini, Blazer, StockManager, SMS(samozrejme cez GSM), .....) môžeš ho používať neobmedzene dlho. Toto som objavil až na druhý pokus, najskôr sa mi podarilo vyčerpať kvótu 10 nastavení, cez ktoré som sa pripojil vždy len raz Smutný . To som ale obišiel backup-om, hardreset-om, manuálnym vymazaním MHS zo zálohy, spätným natiahnutím aplikácií a dát a na záver opätovnou inštaláciou MHS a nastavením spojenia Machr Machr Machr Machr Machr Machr Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hrubospeter
nováček
nováček


Registrace: 3.9. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po 07. leden, 2008 9:04    Předmět: Re: Demo Citovat

elmano55 napsal:
Demo má to obmedzenie, že môžeš nastaviť 10 pripojení. To však vôbec nie je zlá správa. Na vytvorené pripojenie sa môžeš pripojiť neobmedzene veľa krát, len by si to nemal robiť z obrazovky Preferences - > Network, alebo z obrazovky Bluetooth. To znamená, že pokiaľ raz a správne nastavíš spojenie a na web sa pripája konkrétna aplikácia (Versamail, Opera Mini, Blazer, StockManager, SMS(samozrejme cez GSM), .....) môžeš ho používať neobmedzene dlho. Toto som objavil až na druhý pokus, najskôr sa mi podarilo vyčerpať kvótu 10 nastavení, cez ktoré som sa pripojil vždy len raz Smutný . To som ale obišiel backup-om, hardreset-om, manuálnym vymazaním MHS zo zálohy, spätným natiahnutím aplikácií a dát a na záver opätovnou inštaláciou MHS a nastavením spojenia Machr Machr Machr Machr Machr Machr Machr


Dakujem za obsiahlui odpoved, este mam otazku či je Opera mini lepsia ako standartne instalovany pweb prehliadac, lebo na mobile sa mi to nepodarilo moc rozchodit Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elmano55
nováček
nováček


Registrace: 28.12. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po 07. leden, 2008 9:12    Předmět: Opera Mini Citovat

Opera Mini je aspoň podľa mňa určite lepšia. Je rýchlejšia, "žerie" menej dát a otvorí aj niektoré stránky, s ktorými má vstavaný prehliadač problémy. Na jej rozchodenie treba mať nainštalovanú Javu, postup aj súbory nájdeš tu na PalmHelpe. Mne osobne sa najviac osvečila Opera Mini verzia 2.0, nasledujúce buď neboli stabilné, alebo boli pomalé... Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hrubospeter
nováček
nováček


Registrace: 3.9. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 08. leden, 2008 13:29    Předmět: Re: Opera Mini Citovat

elmano55 napsal:
Opera Mini je aspoň podľa mňa určite lepšia. Je rýchlejšia, "žerie" menej dát a otvorí aj niektoré stránky, s ktorými má vstavaný prehliadač problémy. Na jej rozchodenie treba mať nainštalovanú Javu, postup aj súbory nájdeš tu na PalmHelpe. Mne osobne sa najviac osvečila Opera Mini verzia 2.0, nasledujúce buď neboli stabilné, alebo boli pomalé... Pobavený


niekde som sa ale docital ze to ide aj bez MHS. pozeral som totiz akych opov mhs podporuje a O2 SK tam nie je tak by to neriešilo môj problem. Skúsim to niekde pozriet a vyskusat len nastavenim a pripojenim palmu k mobilu cez BT, snad sa to podari
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 08. leden, 2008 18:19    Předmět: Citovat

podívej se na techforum.cz . Ja si podle toho nastavoval připojení Qtek 8500+E2 . Akorát musíš samozřejmě použít údaje tvého provozovatele
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412