Fórum - Zobrazit téma - Průšvih s TE2 po výměně displeje - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Průšvih s TE2 po výměně displeje

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MadAndy
nováček
nováček


Registrace: 16.1. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne 28. říjen, 2007 8:54    Předmět: Průšvih s TE2 po výměně displeje Citovat

Nazdar všichni.
Před nějakou dobou mi popraskal displej mého Palmu Tungsten E2. Sehnal jsem nový a prvně svůj Tungsten E2 rozebral, abych ho vyměnil. Operace byla zdlouhavá a měl jsem při tom trochu hodně obavy, nicméně to proběhlo bez jakékoliv újmy na zdraví displeje i všech ostatních součástí, v pohodě jsem pak fungoval. Protože ale displej vykazoval chyby při kalibraci (i při nasazení PowerDigi jsou místa, kde je kalibrace hodně mimo), rozebral jsem včera přístroj podruhé ve snaze zkontrolovat, zda na displej někde něco netlačí.
Přestože jsem postupoval stejně jako při první rozborce s maximální opatrností, přístroj ted nereaguje na vypínač, nelze jej zapnout ani tlačítky pro kalendář, kontakty atd, nereaguje na HotSync, mlčí při připojení na nabíječku. Koukal jsem na vodiče mezi baterií a základní deskou a dal bych krk na špalek za to, že tyto jsou na obou stranách pevné.
Dotaz je jasný: co všechno se mohlo stát a hlavně - co se s tím dá dělat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 28. říjen, 2007 10:57    Předmět: Citovat

Hm... to je divne, a na desce nameris u baterie napajeni? A doufam, ze pri vyndavani displeje a tak jsi mel baterku odpojenou.
A kdyz je pristroj rozebrany tak ho taky nezapnes?
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MadAndy
nováček
nováček


Registrace: 16.1. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne 28. říjen, 2007 11:35    Předmět: Citovat

Rozebraný - složený - nic. Ale už je to dobrý, asi jsem zkratoval baterku, nechal jsem to půl hodinky na nabíječce a palma naskočila. Takže tragédie se nekoná.
Dikec!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412