Fórum - Zobrazit téma - Palm TX CD (ztracene) - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm TX CD (ztracene)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MaCoffee
nováček
nováček


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 04. říjen, 2007 21:39    Předmět: Palm TX CD (ztracene) Citovat

Mohl bych pozadat o laskavost? Mam problem, nemohu nalezt originalni CD k Palm TX - dusledek stehovani, ale je mozne, ze jej casem preci najdu, presto CD potrebuji v techto dnech. Byl by nekdo ochotny ulozit nekam na server obraz tohoto CD? - pripadne zalinkovat jiz existujici stranky (fora) na kterych se obraz najde?
Dekuji

PS: Vim, ze to neni zcela kosher otazka, ale co mam delat, zalohu jsem si nikdy nevytvoril, ale nejspis bych ji nyni take nenasel.

Z Palmu jde samozrejme stahnout PalmDesktop, ale jak uz i oni sami uvadeji, je potreba mit instalovan onen z CD (byt je to starsi a nizsi verze ((ta se automaticky povysi)) - moje zkusennost je takova, ze PalmDesktop hlasi (tedy ten co je na stazeni z webu Palm.com), ze v pocitaci nemam instalovan PalmDesktop z CD a tudiz "neco" nebude umet a nedojde tak k uplnemu a konecnemu zprovozneni TX. (zrejme pri prvni synchronizaci do TX neco nacpe), proto mi jde hlavne o CD z TXka... Problem je v tom, ze jsem provedl Hardreset, vycistil si TX, rozhodl se vse znovu instalovat vcetne CardReaderu, abych mohl na pocitaci v praci a doma vstupovat do "karty", jenze po pripojeni TX do PC s Win se mi neustale Palm Softresetuje, zatimco na mem iBooku s OSX vse funguje jak ma - do te doby nez jsem HardResetoval TX, vse fungovalo na obou platformach.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 05. říjen, 2007 0:38    Předmět: Citovat

Palm Desktop stažený z webu je normálně použitelný, akorát ti nepůjde synchronizovat přes Outlook.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MaCoffee
nováček
nováček


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá 05. říjen, 2007 3:09    Předmět: Citovat

Link jsem jiz "vystrachal" na nejakem mexickem foru - nyni mne vsak trapi to, ze kdyz chci pres sync. kabel pripojit sve TX, tak se softresetuje - tedy pokud se tyce pripojeni do WinXp - znal by nekdo odpoved? - nejaky napad?
Dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412