Fórum - Zobrazit téma - TextPlus - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

TextPlus

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 18. červen, 2006 8:44    Předmět: TextPlus Citovat

Je tady někdo, komu na TX funguje TextPlus. Mně se buď neběha v rezidentním módu a nebo dokonce zbortí systém při pokusu o spuštění. Konzultoval jsem to s výrobcem a ten mi tvrdil, že to mají na TX normálně ostestované a že to fachčí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: ne 18. červen, 2006 11:22    Předmět: Citovat

jestli se to s necim nehada, zkus povypinat piloc nebo jiny residenty ...
kdyby to znicehonic zacalo fungovat, tak hledej u programu s kterym se to hadalo nejakou novejsi verzi aplikace ... Mrkající

i kdyz si rikam jestli te tohle uz nenapadlo Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 19. červen, 2006 0:36    Předmět: Citovat

Problem je, ze odhalit konflikt aplikaci je v mym pripade neresitelnej ukol. Mam jich totiz prilis mnoho. Proto by me zajimaly zkusenosti ostatnich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pawlik
nováček
nováček


Registrace: 26.7. 2005
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po 19. červen, 2006 21:15    Předmět: Resco Locker Citovat

niekde vo fóre som cital že v NTFS pamätiach pomocou Resco Locker zvyšujú zamknutím Piloc dosť výrazne stabilitu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 20. červen, 2006 0:16    Předmět: PiLoc nebrat Citovat

PiLoc zásadně nepoužívám a s tím zamykáním aplikací také nemám zrovna nejlepší zkušenosti. Nejvíce se mi osvědčilo používat jen takové aplikace, které jsou již pro NVFS uzpůsobeny. To ale zřejmě i přes proklamace výrobce není případ TextPlus. Solidní náhrada ale žel neexistuje. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: so 24. červen, 2006 16:25    Předmět: No Citovat

Pouzivam sice Treo 65O ale dovolim si prispet svym postrehem: pouzivam TextPlus a RLock. A prestoze o posledni verzi TextPlus autori tvrdi ze je upravena pro NVFS, tak RLock ji oznacuje jako doporucenou aplikaci k uzamceni (stejne jako predchozi verzi TextPlus ktera udajne pro NVFS vhodna nebyla).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 24. červen, 2006 22:26    Předmět: Hmm Citovat

Hmmm, no tak ja si ten RLock tedy znovu nainstaluju, vyzkouším ti a dám vědět. Šipka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 26. červen, 2006 0:38    Předmět: Zprovozněno Citovat

Tak se hlásím s výsledkem - TextPlus na TX už mi šlape a to i bez RLock. Problém byl v tom, že jsem měl kdesi v RAM nějakej zbytek původní verze, takže to pořád padalo na hubu. Teď už to šlape jako hodinky. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 27. červen, 2006 1:38    Předmět: Slovníky Citovat

Mimochodem by mě zajímalo, jestli tady někdo disponuje vlastními zajímavými slovníky pro TextPlus...? Otázka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
milanv
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 31.7. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 01. září, 2006 23:52    Předmět: Citovat

Pokud ještě zkoušíte různé slovníky pro TextPlus a máte přístroj s velkou pamětí, testněte můj - ke stažení na http://www.vinohradska.com/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=26. Ale varuji - má 1MB......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 02. září, 2006 22:25    Předmět: Citovat

Nezpomaluje to při takovýhle velikosti zobrazování slov v roletovém menu během psaní? Otázka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
milanv
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 31.7. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po 04. září, 2006 16:12    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Nezpomaluje to při takovýhle velikosti zobrazování slov v roletovém menu během psaní? Otázka

Ne. Jen ta velikost je nepříjemná Smutný ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412