Fórum - Zobrazit téma - Treo 650 - problém - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 650 - problém

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 10. září, 2007 20:34    Předmět: Citovat

Na takovou otázku neexistuje žádná univerzální odpověď. Příčin může být mnoho a mnoho. Přemýšlej, od kdy ti to dělá a která aplikace by to mohla způsobovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: po 10. září, 2007 21:03    Předmět: Re: Treo 650 - problém Citovat

tomashandl napsal:
Treo 650 se mi po odchodu z Word dokumentu v Documents To Go, a stejně i vždy po HotSyncu, samo zrestartuje, sakra - co s tím ??

Mel jsem temer identicky problem. Pomohl hardreset a instalovani aplikaci s rozmyslem co potrebuji (a je vyzkousene, bezproblemove a otestovane) a co je jen blbinka. Ted mam odladeno a nevim prakticky co je reset(teda pokud nezacnu neco zkouset a laborovat). Proto jsou majitele Palmu brani jako postizeni, porad neco testuji a zkousi. Jednomu to bezi dobre, druhemu s tim samym pada. V tom je to kouzlo Palmu a o to jsou Wokenari ochuzeni. Tem to bezi blbe porad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: po 10. září, 2007 21:49    Předmět: Citovat

tomashandl napsal:
Díky moc - musím se hluboce zamyslet a i se trochu podívat po návodu, jako jak se dělá hard-reset a tak - to jsem technik, co? Myslel jsem, že to začalo dělat poté, co jsem přendal všechny Documents (Word) na kartu, ale pak jsem přišel na to, že se to začalo stávat mnohem později. A že to dělá i po HotSyncu ...? Zkusím to probrat nebo mrknout, jestli bych neměl něco vymazat. Ještě jednou díky za rychlou odpověď!

Nemyslel jsem vymazat, myslel jsem opravdovej hardreset. Kdyz neco smaznes jeste neznamena, ze tam nic nezustane. Zazalohuj si v kazdem pripade stavajici stav na kartu. Pak zazalohuj vsechny dokumenty a hlavne data ktera nemuzes postradat. Pak udelej HardReset a zacni s cistym Palmikem instalit. A po kazde instalaci zkus jestli to uz pada a nebo jeste ne. No a pokracuj dokud bud nenajdes aplikaci co to zpusobuje, nebo to nebude vsechno nainstaleny a nepobezi. Muze to zpusobovat nejaky pozustatek smazane aplikace.

Krasne povidani o resetech je nekde na netu (neni to nahodou prave tady??)..nejak s nazvem Jak do toho stouchnout, aneb reset tajemstvi zbaveny

Jooo a pamatuj, ze kdyz nepomuze uz ani kladivo je nacase si precis navod Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412