Fórum - Zobrazit téma - Jak instalovat Medical Wizards Corporation - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jak instalovat Medical Wizards Corporation

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MaCoffee
nováček
nováček


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá 08. červen, 2007 17:55    Předmět: Jak instalovat Medical Wizards Corporation Citovat

Omlouvam se za mozna hloupy dotaz, ale dilem prehratim mozkovych zavitu a dilem, ze jsem na Palm OS novackem bych rad znal odpoved na otazku - "Jak instalovat software Medical Wizards Corporation " (http://www.medicalwizards.com/client/downloads.aspx) a to na SDcard v PalmTreo 650. Jde mi o to, kam jake ze souboru umistit. Do SDcard "Palm/Launcher/" umistim prc soubor a kam tedy s PDB knihovnou? Po kliknut na ikonu programu, program zahlasi, ze netusi, kde ma PDB knihovny. Abych uplne presny, soucasti instalacniho balicku je sice navod, ktery ovsem o zvlastni specifikci nemluvi, zato na Webu je specifikace "Folderu" konkretnejsi, presto nefunkcni viz(http://www.medicalwizards.com/client/PalmOSMacUpgrade.aspx?productid=79) STEP2.
Diky za info, je mi jasne, ze to bude jednoduche jak facka,ale nejak se neumim dobrat vysledku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 09. červen, 2007 23:54    Předmět: Citovat

No na návod jsem nekoukal, ale proč ty soubory jednoduše neumístíš do RAM?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 10. červen, 2007 11:46    Předmět: Citovat

Badel napsal:
No na návod jsem nekoukal, ale proč ty soubory jednoduše neumístíš do RAM?

Možná na LDčko by se to vešlo Vysmátý
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MaCoffee
nováček
nováček


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne 10. červen, 2007 13:48    Předmět: Citovat

No nevim, ale nektere ze souboru maji pres 70MB... asi presne jeste nechapu rozdil ve vnitrni pameti stroje s pouzitelnou sotva 20MB pameti a tkzv.RAM - mohl by byt nekdo v tehle souvislosti konkretnejsi?
Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 11. červen, 2007 7:36    Předmět: Citovat

Kolega badel jen nevěděl, jak velký tento program je. Samozřejmě že do vnitřní paměti nainstalovat nelze, pouze na paměťovou kartu.
Ale u některých zařízení je problém s tím, že i když dotyčná aplikace sama od programátorů umí běhat z paměťovky, na dotyčném zařízení to třeba nemusí jít. Mě třeba z karty nejde slovník lingvosoft, ačkoliv chodit má.
Zkusil bych ještě kontaktovat výrobce Medical wizards.. Stačí jim popsat emailem ten problém.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 11. červen, 2007 10:05    Předmět: Re: Jak instalovat Medical Wizards Corporation Citovat

MaCoffee napsal:
Abych uplne presny, soucasti instalacniho balicku je sice navod, ktery ovsem o zvlastni specifikci nemluvi, zato na Webu je specifikace "Folderu" konkretnejsi, presto nefunkcni viz(http://www.medicalwizards.com/client/PalmOSMacUpgrade.aspx?productid=79) STEP2.
Diky za info, je mi jasne, ze to bude jednoduche jak facka,ale nejak se neumim dobrat vysledku.


Dost často (resp. většina aplikací to tak má) je adresář buď \<jméno> nebo \Palm\Programs\<jméno>, v poslední době spíš výjimečně \Palm\Launcher
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MaCoffee
nováček
nováček


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po 11. červen, 2007 12:54    Předmět: Citovat

Dobra - konceme tedy s teorii a zkusme na zaklade poskytnutych Linku neci letitou zkusennosti, i tu kyzenou praktickou stranku - pozadal bych "masoxCZ", jednak jsi byl nejkonkretnejsi a za druhe, tve prezdivka ve mne evokuje uzivatele OS X (kterym jsem i ja).
Diky za vyzkouseni - nektere z programu maji sotva 2-3MB, snad pouze jediny ma onech 70MB.
Jeste jednou diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MaCoffee
nováček
nováček


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po 11. červen, 2007 12:57    Předmět: Citovat

... jeste dodam, samozrejme jsem zkousel ruzne variace, ale priznavam, ze jsem byl zaskocen jejich nefunkcnosti, tak jsem v tm ziskal pekny "maglajs" - vzhledem k tomu ze jsem novackem na PalmOS, mam v tyto dny horecne instaloani a zkouseni, takze v tom mam opravdu bordel... jen v tomto pripade jsem zatim pohorel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po 11. červen, 2007 13:57    Předmět: Citovat

Nějak nechápu co tady pořád řešíš. V tom návodu to máš jasně popsané. Stačí zkopírovat adresář "Ultimate_Organ_Systems_Flash_Cards_1.0" do "Palm\Programs" na kartě. Tím vytvoříš na kartě adresář "Palm\Programs\Ultimate_Organ_Systems_Flash_Cards_1.0". Potom nainstaluješ těch 10 souborů přes hotsync do vnitřní paměti a mělo by to chodit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 12. červen, 2007 15:01    Předmět: Citovat

Přesně tak. Jen bych to možná dělal radši na PCčku než na mackovi, kvůli brajglu který resource fork mackovského souborového systému dokáže napáchat na jinak plně funkčním disku pod jiným systémem.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MaCoffee
nováček
nováček


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 14. červen, 2007 21:51    Předmět: Citovat

Dobry, uz mam instalovano. K "resource fork", tak v tom jsem osobne dost v pohode asi proto, ze jsem si na to jiz predcasem sam posvitil Radostný, http://www.macoffee.net/data/suiteguide.pdf pripadne http://www.macoffee.net/coffeesuite.html - PalmOS neni prvni OS ktery jsem "zneuzival".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412