Fórum - Zobrazit téma - Dotaz na způsob vyhledávání kontaktů - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Dotaz na způsob vyhledávání kontaktů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jason
nováček
nováček


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út 28. srpen, 2007 11:48    Předmět: Dotaz na způsob vyhledávání kontaktů Citovat

Už podle nadpisu je asi všem jasné, že jsem tady novej. Stydící se
Rád bych se zeptal na jednu věc: mám ve svém telefonu docela velké množství kontaktů, které používám k práci. Jsou pro mě dost důležité. Současně ale disponuji špatnou pamětí na jména. Vím třeba, že člověk, kterého hledám, pracuje v nějaké konkrétní firmě, ale nemůžu si vzpomenout, jak se jmenuje. Řešení vidím právě v nějakém PDA, či Smartphonu. A teď:
dokáže mi Palm vyhledat například všechny kontakty na dotyčnou firmu? Nebo všechny "referenty" v seznamu? Jinými slovy: může Palm vyhledávat podle různých parametrů a ne jen podle jména, či příjmení? Díky za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 28. srpen, 2007 12:16    Předmět: Citovat

Palm podporuje fulltextové vyhledávání, takže pokud bude hledaný výraz obsažen kdekoliv v záznamu, není problém jej vyhledat. Jinak ale existuje třeba aplikace Super Names (vyšel tady na ní rozsáhlý manuál) a ta umožňuje prolinkovávat jednotl. kontakty a firmy navzájem mezi sebou, čímž se vyhledávání opět významně urychlí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jason
nováček
nováček


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út 28. srpen, 2007 12:48    Předmět: Citovat

Tak to je nádhera. Líbí se mi čím dál víc. Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: st 29. srpen, 2007 9:15    Předmět: jojo Citovat

Resenim je skutecne Supernames nebo Agendus apod. kde nejen ze se muzou navzajem prolinkovat kontakty (a lze v nich samozrejme vyhledavat nejen podle jmena ci prijmeni) ale napr. pro Treo je dost dobry TakePhone: prohledava vsechny pole v udajich o osobe, zvlada diakritiku, velmi dobre funguje jako telefonni manager....

Vitej mezi nadsenci Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: pá 31. srpen, 2007 9:56    Předmět: Re: Dotaz na způsob vyhledávání kontaktů Citovat

Jason napsal:
Už podle nadpisu je asi všem jasné, že jsem tady novej. Stydící se


Na Palmovi odkudkoli skočíš na lupu (na PDA je jako ikona v liště, na Treu option+shift) a vyhledáš výskyt zadaného řetězce kdekoli v zařízení, tedy vypadnou jak kontakty, tak úkoly, akce v kalendáři, poznámky, nebo třeba i dokumenty.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412