Fórum - Zobrazit téma - ICQ - výběr klienta - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ICQ - výběr klienta
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 09. srpen, 2007 22:05    Předmět: ICQ - výběr klienta Citovat

Jaký ICQ klient by jste mi poradili A jaké vlastně jsou?Já požívám ICQ2.1b ale je tak trochu graficky "suché" a "nemluvit čecha" .A co používáte vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá 10. srpen, 2007 6:56    Předmět: Citovat

mundu, verichat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: pá 10. srpen, 2007 8:24    Předmět: Max spokojenost Citovat

Chatopus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá 10. srpen, 2007 10:37    Předmět: Citovat

A zkusili jste multi klient IM+?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá 10. srpen, 2007 11:06    Předmět: Citovat

Zrovna jsem našel srovnání pár klientů:
http://palmare.idnes.cz/icq-a-ti-druzi-prehled-instant-messenger-klientu-pro-palmy-pa2-/programy.asp?c=A070116_5357411_programy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Bob650
nováček
nováček


Registrace: 3.3. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: KL

PříspěvekZaslal: so 11. srpen, 2007 18:29    Předmět: klient Citovat

Mundu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
n3o21
nováček
nováček


Registrace: 3.11. 2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne 12. srpen, 2007 10:21    Předmět: Citovat

IM+ pouzivam ja... je vyborny, ale drobet predrazeny. Presto sme ho pred 2ma lety koupil, protoze to byla nejlepsi volba.

Dneska bych ale doporucil spis levny a stejne kvalitni MunduIM V4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
trejlu
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 10
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne 12. srpen, 2007 10:33    Předmět: Citovat

Mundu neumí odeslat zprávu na offline kontakt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 20. srpen, 2007 13:21    Předmět: Citovat

ja používám ICQ 2.1b a ujde to......je to zadara Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne 07. září, 2008 9:58    Předmět: Citovat

taky mam icq 2.1 b a fakci dobre,jin teda je horsi po graficke strance a vadi mi ze me neupozorni na zpravu kdyz treba hraju BoD.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: ne 07. září, 2008 14:47    Předmět: Citovat

ICQ 2.1 me hrozne chybovalo a casto se nechtelo prihlasit... Ja musim doporucit Gizmo5, jede na pozadi, je free, muze tam byt vic uctu i z jinych kecalku, podporuje odeslani zpravy na mail, bohuzel ma zpoplatnene odesilani SMS...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Chytrex
nováček
nováček


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Bohumín

PříspěvekZaslal: ne 07. září, 2008 15:50    Předmět: Citovat

ICQ 2.1b a mundu.. u mundu mě mrzí, že grafika zabírá strašně moc místa kde by už mohl být text.. Příjde mi zbytečně přeplácáné.. Gizmo mám na svém Kubuntím PC a jak tak čtu asi by nebylo na škodu ho testnout i na palmíku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: ne 07. září, 2008 15:55    Předmět: Citovat

To rozhodne nebylo, na to ze je free sem lepsi reseni pro palma nevidel, a moc mista taky nezabere... Ale nevim jak je to s daty, u WiFi to nehlidam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: ne 07. září, 2008 18:37    Předmět: Citovat

Je možné si do Gizma dpolnit i další učet, který mám třeba ja jabber.cz? A co ICQ? To předpokládám přes nějaký export. Jak se tyhle další účty v Gizmu nastavují? Gizmo pro Palm je nějak upravený Chatopus, což znamená bezproblémpvou podporu češtiny, ale nepochopil jsem , jak si tam doplnit další účty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: po 08. září, 2008 9:29    Předmět: Citovat

Asi jsem přišel na to jak do Gizma přidat kontakty a exporty. Ono to nejde v Palmu, ale pustil jsem si PSI na PC a tam je doplnil. A po opětovném spuštění Gizma na Palmu už tam jsou. Trošku nešikovné, ale zdá se funkční.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 08. září, 2008 19:50    Předmět: Citovat

Ja az na registraci provadel vsechno v palmu, ale i ta by z nej asi sla... Ono se to vsechno resi pres textovou komunikaci s nejakym vystizne pojmenovanym kontaktem, kam se napise z ceho exportovat (vyber z cisel), uzivatelsky jmeno (nebo icq cislo), heslo, a pak se myslim musi Gizmo restartovat a uz tam sou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: po 08. září, 2008 20:34    Předmět: Citovat

Tak to mi tedy poraď, jak přidat například nový kontakt přímo z Palmu. Mě to nešlo. A nebo jak přidat ICQ export z Palmu. Na desktopu v PSI je to sranda, ale na Palmu jsem to nepochopil Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 08. září, 2008 20:45    Předmět: Citovat

Plz co je PSI??? Otazka lamy, ale bohuzel... No jaks to pridaval na desktopu??? V palmu se po lognuti zobrazi seznam myslimze 4 kontaktu, jeden se jmenuje myslimze Import contacts from blablabla (sry nemam po ruce palma), u toho das novou konverzaci, budto ti tam vyskoci nejakej list nebo ne, v tom pripade napises treba ahoj (je to uplne jedno). Vyskoci ti tam ocislovanej seznam moznosti, odkud exportovat, zvolis dejmetomu ICQ, tak to jeho cislo napises jako zpravu a posles. Dotaze se te to na cislo, stejnym zpusobem posles, a pak heslo (nebo jeste neco - nevim, ale sou tam vysvetlivky). Kdyz se to povede, mel by ti tam zase vyskocit ten puvodni seznam. Pak jen vypni konverzaci, odpoj se od Gizma, vypni ho, znovu zapni a prihlas se (pozor, nemel bys mit ulozene udaje - radsi vymazat a zadat do app znovu), chvilku pockej nez nabehne list kontaktu a sou tam... Pak si prepni skupinu aby se ti tam nepletly ty gizmacky systemovy, a je to. Ale uz nevim jak se provadela registrace, myslim ze to de pres web??? To by pak ani desktop nebyl potreba...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Chytrex
nováček
nováček


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Bohumín

PříspěvekZaslal: út 09. září, 2008 9:20    Předmět: Citovat

PSI je multiplatformní Jabber klient
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 09. září, 2008 13:57    Předmět: Citovat

Aha, tak to potom jo. Nevite nekdo jeste o jinym zpusobu jak pridat kontakty do Gizma, tede palmovsky verze???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412