Fórum - Zobrazit téma - Kradené zboží - výzva - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kradené zboží - výzva

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 28. květen, 2007 8:25    Předmět: Kradené zboží - výzva Citovat

Panstvo, kdyby vám někdo nabízel BT GPS modul Navilock BT-308 (BT name se hlásí BT-GPS-03218C) s adresou 00:0D:B5:03:21:8C, nechte ho rovnou sebrat PČR (t.č. přechovávání kradeného zboží bez ohledu na hodnotu pod obecnou hranicí t.č. 5.000Kč) a laskavě mu klíčem na kola nebo heverem proškrtejte zubní kartu.
V noci na pátek mi totiž vybrali služebáka a ze zamčeného kastlíku (přičemž kromě mnoha dalších věcí zničili panel palubky, prostě škoda na autě celkem asi 150 tisíc) mi tuhle GPSku štípli i s CL nabíjákem, nabíječku pro Treo 680ku, napájecí rozdvojku, střelecké brýle ESS IceShield včetně bílého, žlutého a zeleného protilaserového štítu (supr při opravách CD/DVD mechanik). A kromě toho mi rozlámali náhradní dioptrické brýle v ceně 6ti tisíc.

Fotky:
http://www.splashblog.com/marekstanek/?albumid=17638
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: po 28. květen, 2007 13:02    Předmět: Re: Kradené zboží - výzva Citovat

masoxCZ napsal:
Panstvo, kdyby vám někdo nabízel BT GPS modul Navilock BT-308 (BT name se hlásí BT-GPS-03218C) s adresou 00:0D:B5:03:21:8C, nechte ho rovnou sebrat PČR (t.č. přechovávání kradeného zboží bez ohledu na hodnotu pod obecnou hranicí t.č. 5.000Kč) a laskavě mu klíčem na kola nebo heverem proškrtejte zubní kartu.
V noci na pátek mi totiž vybrali služebáka a ze zamčeného kastlíku (přičemž kromě mnoha dalších věcí zničili panel palubky, prostě škoda na autě celkem asi 150 tisíc) mi tuhle GPSku štípli i s CL nabíjákem, nabíječku pro Treo 680ku, napájecí rozdvojku, střelecké brýle ESS IceShield včetně bílého, žlutého a zeleného protilaserového štítu (supr při opravách CD/DVD mechanik). A kromě toho mi rozlámali náhradní dioptrické brýle v ceně 6ti tisíc.

Fotky:
http://www.splashblog.com/marekstanek/?albumid=17638


No tak panbuh s tebou. To auto vypada jako po najezdu opalenejch kamaradu. Doufam ze bylo pojisteny. Aby jim ruce chtely upadnout!!!!

Uprimnou soustrast, zlata Skoda120..tu nikdo nevykrade (pac to nestoji za namahu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
nováček
nováček


Registrace: 26.3. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po 28. květen, 2007 13:33    Předmět: Citovat

Mne taky vykradli auto. Ovsem, vzali "jen" penezenku.... GPS nechali v kastliku, na zadnim sedadle nechali PC, oblek..... to jsem nepochopil. Rozbili "jen" obe predni okna. Nicmene, aspon ze tak.

Policie CR samozrejme vse pekne zaprotokolovala.... po dvou mesicich, 9 papirech a 4 doporucenych dopisech zaplacenych nami danovym poplatnimky mi oznamili, ze to odpozili! Uuuzasne! Priste se na celou tuhle masinerii vy...u!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 28. květen, 2007 14:10    Předmět: Re: Kradené zboží - výzva Citovat

VaKu napsal:

No tak panbuh s tebou. To auto vypada jako po najezdu opalenejch kamaradu. Doufam ze bylo pojisteny. Aby jim ruce chtely upadnout!!!!


Služebák, naštěstí, pojištěnej. Dneska na to jel likvidátor, tak snad po několika údálostech kdy jsme posílali sprostý faxy generálnímu řediteli a vyhrožovali že s celou flotilou přejdem jinam, budeme druzí na světě (po kašparovi z reklamy), komu Česká zaplatí do 5ti dnů Pobavený
A soukromý věci mám slíbeno vyplacení svojí pojišťovnou z domácnosti, protože to bylo v zamčeným kastlíku. Ale napřed musím dát do kupy faktury.

VaKu napsal:
Uprimnou soustrast, zlata Skoda120..tu nikdo nevykrade (pac to nestoji za namahu)


Haha, děláš si marný naděje. Tohle bylo evidentně na objednávku pro konkrétního zákazníka na opravu a dovybavení.
O víkendu jsem jel u Heřmaňáku orientační rallye, a byla tam babča, který předloni tejden před závodem ukradli vyvoněnou Š100ku, takže si musela koupit fáčko, a to jí štípli týden PO tom závodě.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 28. květen, 2007 15:01    Předmět: Citovat

Hm, tak s tou škodárnou se pletete Mrkající V Česko-slovensku jich je stále nejvíc. Tudíž nejvíce potencionálních náhradních dílů. Obvodní oddělení PČR Plzeň - Bory by mohlo vyprávět Mrkající
GPSka bude už dávno někde v zastavárně a brzy si jí někdo koupí Mrkající Takže uděláme GPSce PÁPÁ
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 29. květen, 2007 7:34    Předmět: Citovat

120ku nikdo nerozbije, protože se otevře hladce bez poničení... ono to jde i u lepších aut, ale to dělaj profíci, ne debilové co sháněj prachy na fet. Každopádně.... v autě NIC nenechávat, to si mylím byla chyba a příště už to neuděláš.
Aspoň já co jsem z Prahy vždy vše vyndavám... jednou jsem takhle během pěti minut přišel o televizi a to mi stačilo...
No a GPSce fakt jen to pápá... a v bazaru ji vykoupili tak za 100Kč bych tipoval.. hrůza
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 29. květen, 2007 10:00    Předmět: Citovat

Mno, s centrálním zamykáním se dají také dělat divy Mrkající
Ale s tou televizí jsi mě fakt dostal Vysmátý Frikulíní tam mají LCD a ty tam máš starou televizku? Pobavený

GPS se nenajde, pokud by to byl telefon s GPS, tak to by šlo.. Ale tohle je fakt pryč. Vykoupili za 100 a nabídnou za 500 Rozpačitý
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 29. květen, 2007 13:58    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:

Ale s tou televizí jsi mě fakt dostal Vysmátý Frikulíní tam mají LCD a ty tam máš starou televizku? Pobavený


Ne, pro upřesnění.. psal se rok asi 1995 Radostný a měli jsme hodně věcí takže jsem šel nadvakrát... napoprvé jsem přinesl do auta televizi - vezla se na chatu - pak jsem auto zamkl a když jsem přišel za pět minut zase na ulici k autu, televize z auta nikde... a auto (Š120L) bylo zamčené, bez známky poškození.

A novější příhoda, daleko lepší!!!

Teď máme super fáčko (i když už dlouho nebude), ale tady u nás na Žižkově se dost kradou, takže jsem jeden z těch bláznů co vyndává kabel od cívky... a věřte nebo ne, vyzráli jsme tím na zloděje!!
Jednou jsme přišli k autu a bylo otevřené, upadlá krytka od spínačky, dost vybitá baterie, vyházené věci z kastlíku. Zloděj tedy hledal v autě co by ukradl (nic tam nemáme, akorát kazety s Karlem Gottem a ty asi nechtěl) a spadlá krytka spínačky a vybitá baterie značí marné pokusy o nastartování...

Výsledek byl ten, že v autě jsme našli zlodějovy tmavé velké brýle.. které jsme s velkou chutí za dva týdny obřadně rozšlapali!!! Zlomyslný

Jo někdo může říct že vynadavat kabel je nanic.. ale ono je to odradí a radši zkusej jiný auto o kus vedle. Horší je to u jiných aut, která se nakládají na odtahovej vůz.. ale takhle se fáčka nekradou, s těma se zásadně odjíždí co jsem se dozvěděl.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412