Fórum - Zobrazit téma - Doplnky nesouci jmeno Palm - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Doplnky nesouci jmeno Palm

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)"
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stulmy
nováček
nováček


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so 19. květen, 2007 14:03    Předmět: Doplnky nesouci jmeno Palm Citovat

Dobry den,
vim ze jsem ted tak trochu mimo jiz uvedena temata,ale ... prejdu rovnou k veci.
Koupil jsem si na netu kozene dvouramenne pouzdro na Treo 650.Vse je v poradku,ale?Stejne jako nevyuzity je prostor u fabie nad kaslikem,tak stejne nevyuzite je misto z predni strany tohoto pouzdra.Neni tam zadny napis,proste nic.
A tak se ptam:Jsou k sehnani nejake 3D nalepky loga Palm,popr. neco,co s Palmem souvisi?
Dekuji Stulmy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 19. květen, 2007 22:28    Předmět: Citovat

Nic takového na českém trhu neexistuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
twztwz
nováček
nováček


Registrace: 15.1. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út 22. květen, 2007 11:44    Předmět: Citovat

v usa nicmene ano - aspon pred tremi roky se takove veci daly koupit v kazdem suúperstoru, a taky na americkem webu palmu a na amazonu.

uvazuju o drzaku na treo 680 do auta, potreboval bych ale jednak aspon trochu hezky (coz v mem chapani znamena co nejjednodussi a nejmene napadny) a zaroven takovy, ktery pujde odmontovat beze stop na palubni desce / skle, ponevadz mne za par mesicu ceka taky upgrade auta... ma nekdo doporuceni, sim?
diky predem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 22. květen, 2007 12:01    Předmět: Citovat

Možná nejkvalitněji zpracovaný držák na našem trhu vhodný pro Treo: http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Dic_0355

Jinak mohu doporučit také tento aktivní držák: http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Bro_0535
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
twztwz
nováček
nováček


Registrace: 15.1. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út 22. květen, 2007 12:35    Předmět: Citovat

diky. ten aktivni jsem videl a je jednak drahej, jednak se mi moc nelibi, jednak mam uz nabuijecku koupenou solo.
äle ten malicky vypada dobre - myslim, ze mate xeft Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)" Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412