Fórum - Zobrazit téma - Palm Treo 750v help - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Treo 750v help

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eprd
nováček
nováček


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá 04. květen, 2007 22:16    Předmět: Palm Treo 750v help Citovat

Prosím o radu mam tento PDA a ačkoliv mám v nastavení fajfku u doručenky sms stejně žadná nedojde nevíte někdo proč??? A ještě jedna drobnost proč neukazuje se ikonka připojení - (jen G) i E když signál edge je k mání. Help Help
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so 05. květen, 2007 11:17    Předmět: Citovat

Co pouzivate za operatora?
_________________
-== cHaOOs ==-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
eprd
nováček
nováček


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so 05. květen, 2007 22:58    Předmět: Doručenky Citovat

chaoos napsal:
Co pouzivate za operatora?


Vodafone
Ale právě jsem zjistil že ve složce -pošta doručená- je zaškrtnuto zeleně doručeno.Dost blbé řešení nevím o tom nedává zvuk,musím sám koukat bylo-li doručeno.A to mám všechny zvuky nastaveny dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 06. květen, 2007 10:36    Předmět: Re: Doručenky Citovat

eprd napsal:
chaoos napsal:
Co pouzivate za operatora?


Vodafone
Ale právě jsem zjistil že ve složce -pošta doručená- je zaškrtnuto zeleně doručeno.Dost blbé řešení nevím o tom nedává zvuk,musím sám koukat bylo-li doručeno.A to mám všechny zvuky nastaveny dobře.

Windows Mobile se k doručenkám chová tak trochu macešsky.. Řešením je často změna nastavení registru, apod. Na mém Qtek je zase taková dvojitá funkce doručenek - odešlu zprávu a telefon mi oznámí, že můj operátor jí přijal. No a přijde mi další zpráva, která je již klasická doručenka. Mnoho lidí ty doručenky štvou a tak se je snaží vypnout. Někdo je zase chce pro jistotu..
Doporučuji http://forum.xda-developers.com/ , kde se toho dá sehnat docela dost, především úpravy registrů.
Jenom nevím, nakolik je vložení adresy na toto forum košer, jelikož přímo velký Microsoft si stěžoval, že tam jsou i dosud nevydané ROMky..

edit: co se EDGE a GPRS týče - WM má takovou chybku, a to že stále zobrazuje G, ačkoliv ve skutečnosti detekoval EDGE a je na něm připojenej. Toto vyřeší nastavení registru. Nevím jak pro tvůj telefon, ale na mém 8500 stačilo změnit toto:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL\
hodnotu EnableDifferGprsEdgeIcon změnit z 0 na 1
Pozor na to, fungovalo to na mém telefonu, nevím jestli to půjde i na pocketPC WM..

edit 2: hm.. Doporučil bych program DontForget. Nevím jestli je i PPC verze (750V není smartphone, ale PPC, dle operačního systému). Umožňuje indikaci zmeškaných hovorů, SMS, MMS, hlasových zpráv, událostí,................................. Čili pokud přijde doručenka, DontForget bude zvonit tak dlouho, dokud se na ní nepodíváš.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eprd
nováček
nováček


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po 07. květen, 2007 20:17    Předmět: Doručenky Citovat

Díky za pomoc ale DontForget nefunguje háže chybu,s tím registrem:tuto položku jsem tam neměl tak jsem klíč vytvořil a nic.
Škoda že nejde sem hodit obrázek(nebo já neumím)bylo by řešení rychlejší.Protože jsou tam i jiné klíče a mohou se navzajem rušit nabo si zavazet :třeba tento Enable DTMFSupport 1 , jelikož neznám přesně jejich funkci ( a já umím přečíst,najít,vytvořit,vyskoušet a to je vše) Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 07. květen, 2007 21:37    Předmět: Re: Doručenky Citovat

eprd napsal:
Díky za pomoc ale DontForget nefunguje háže chybu,s tím registrem:tuto položku jsem tam neměl tak jsem klíč vytvořil a nic.
Škoda že nejde sem hodit obrázek(nebo já neumím)bylo by řešení rychlejší.Protože jsou tam i jiné klíče a mohou se navzajem rušit nabo si zavazet :třeba tento Enable DTMFSupport 1 , jelikož neznám přesně jejich funkci ( a já umím přečíst,najít,vytvořit,vyskoušet a to je vše) Pobavený

Jj, našel jsem, že DontForget je pouze pro smartphone.. Takže na PPC to nepůjde. V diskuzi to autor dokonce přímo potvrzuje.
Je mi jasné že různé OS mají různou strukturu registru (pokud vůbec mají registr Vysmátý ), ale zkusil jsem tak tipnout...
Zkus ještě www.modaco.com . Je tam i CZ sekce, ale ta je tak trochu mrtvá, takže doporučuji ostatní
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412