Fórum - Zobrazit téma - TREO 680 jako BT modem - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

TREO 680 jako BT modem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vlasta
nováček
nováček


Registrace: 20.10. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: po 16. duben, 2007 20:48    Předmět: TREO 680 jako BT modem Citovat

Když jsem měl ještě TREO 650, tak jsem ho bez problému používal jako BT modem pro přístup na internet z LD a TX-ka. Nyní mám TREO 680 a nemohu v BT stacku najít ten správný profil, který umožňuje přepnutí TREA do funkce BT modemu. Máte také podobnou zkušenost nebo se vám to podařilo rozchodit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 17. duben, 2007 14:37    Předmět: Re: TREO 680 jako BT modem Citovat

Nikam se nic nepřepíná.
Spáruješ, pokud nemáš XP BT stack od BlueSoleil nebo MSI (kde stačí DUN connect a vybrat Treo), vytvoříš si odchozí COMport nasměrovaný na Treo, na něm se ti při dalším restartu oken nainstaluje modem, a nad ním si vytvoříš dialup připojení k netu.
Aspoň takhle to proběhlo u mě na XPproCZ.


Kromě toho tu na stránkách na to je samostatný článek a popisujou to i v manuálu.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vlasta
nováček
nováček


Registrace: 20.10. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: čt 19. duben, 2007 14:17    Předmět: Citovat

Děkuju ti za odpověď, ale já řeším trochu jiný problém. Se stolním PC to nesouvisí. Jde mi o to, jak přinutit TREO 680, aby fungovalo jako BT modem např. pro TX-ko. U TREA 650 je v BT manegeru volba "zapnout DUN", čili Dial-Up Network, která u 680-ky schází. Nechce se mi věřit, že by jí vypustili, takou užitečnou funkci. Nikde jsem však neobjevil, jak tento profil aktivovat. Bez toho totiž TREO jako BT modem nelze použít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 19. duben, 2007 21:09    Předmět: Citovat

To je divný, z hlediska Trea by chování mělo být stejné, tzn. na TXku si vytvoříš připojení k modemu přes BT stejně jako k jakémukoli jinému telefonu (tzn. včetně initstringu, ovladač buď standard GSM nebo UPDD), nad ním vytvoříš připojení k síti s číslem pro GPRS, a mělo by to fungovat. Mě to z T5ky chodí.

0420: UPDATE: Ha, tak zpět, nejde. Začne vytáčet, píše že se připojil, ale dialog nezmizí a po asi půl minutě to spadne na timeoutu. ĎYVNÝ. Dělá to StandardGSM i UPDD.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.


Naposledy upravil masoxCZ dne pá 20. duben, 2007 16:31, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vlasta
nováček
nováček


Registrace: 20.10. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: pá 20. duben, 2007 8:37    Předmět: Citovat

Apožíváš TRO 650 nebo 680? Mně to na 650-ce fungovalo bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412