Fórum - Zobrazit téma - Nejde se dovolat. - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nejde se dovolat.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alexius
nováček
nováček


Registrace: 23.3. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá 23. březen, 2007 21:44    Předmět: Nejde se dovolat. Citovat

Dnes jsem odebral příchozí zprávu a hned jsem chtěl volat ( call back ), ozvalo se pípnutí ani se neozval vytáčecí tón a hned se mi ukončil hovor.
Provedl jsem softrestart a problém přetrvává. Nejde se vůbec dovolat.
Prosím o radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 24. březen, 2007 8:21    Předmět: Re: Nejde se dovolat. Citovat

alexius napsal:
Dnes jsem odebral příchozí zprávu a hned jsem chtěl volat ( call back ), ozvalo se pípnutí ani se neozval vytáčecí tón a hned se mi ukončil hovor.
Provedl jsem softrestart a problém přetrvává. Nejde se vůbec dovolat.
Prosím o radu.

Většina telefonů podporuje 2 linky, proto by bylo dobré se podívat, zda máš zapnutou linku 1. Z linky 2 zatím u tuzenských operátorů nejde volat
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alexius
nováček
nováček


Registrace: 23.3. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so 24. březen, 2007 18:33    Předmět: Re: Nejde se dovolat. Citovat

jacktalking napsal:
alexius napsal:
Dnes jsem odebral příchozí zprávu a hned jsem chtěl volat ( call back ), ozvalo se pípnutí ani se neozval vytáčecí tón a hned se mi ukončil hovor.
Provedl jsem softrestart a problém přetrvává. Nejde se vůbec dovolat.
Prosím o radu.

Většina telefonů podporuje 2 linky, proto by bylo dobré se podívat, zda máš zapnutou linku 1. Z linky 2 zatím u tuzenských operátorů nejde volat


Já dnes zjistil, že ty dvě linky nemám vůbec v nastavení, zkusili jsme přes BT poslat soubory na ty linky do RAM, tak je mám v RAMce, ale stejně se mi linka neobjevila.
SMS můžu posílat, přijímat, připojím se na link přes telefon, hovory můžu přijímat, ale já nezavolám nikomu.
Treo mám 4 den, takže se učím, když mi došlo tak jsem se dovolal, ale asi jsem klikl někde kde nemám a už je to v pytli.
Tak nevím co s tím, když nejde tvrdý reset.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 25. březen, 2007 0:02    Předmět: Re: Nejde se dovolat. Citovat

alexius napsal:
jacktalking napsal:
alexius napsal:
Dnes jsem odebral příchozí zprávu a hned jsem chtěl volat ( call back ), ozvalo se pípnutí ani se neozval vytáčecí tón a hned se mi ukončil hovor.
Provedl jsem softrestart a problém přetrvává. Nejde se vůbec dovolat.
Prosím o radu.

Většina telefonů podporuje 2 linky, proto by bylo dobré se podívat, zda máš zapnutou linku 1. Z linky 2 zatím u tuzenských operátorů nejde volat


Já dnes zjistil, že ty dvě linky nemám vůbec v nastavení, zkusili jsme přes BT poslat soubory na ty linky do RAM, tak je mám v RAMce, ale stejně se mi linka neobjevila.
SMS můžu posílat, přijímat, připojím se na link přes telefon, hovory můžu přijímat, ale já nezavolám nikomu.
Treo mám 4 den, takže se učím, když mi došlo tak jsem se dovolal, ale asi jsem klikl někde kde nemám a už je to v pytli.
Tak nevím co s tím, když nejde tvrdý reset.

To si asi nerozumíme.. Já nemyslel LINKY jako třeba na soubory (LINKy na soubory), ale LINKY telefonní. Tuším že Oskar jako první zavedl dvě linky. Prostě na starých telefonech bylo na displeji číslo buď 1 a nebo 2. Byla to jakási příprava pro SIM se dvěma číslama. Ale nezavedlo se to.
Pokud jsem přepnul na linku 2 (otázka vteřiny), nikam jsem se nemohl dovolat. Ozval se prostě chybný tón. Měl ale všichni mohli posílat SMS, volat,........

Citace prvního příspěvku:
"Provedl jsem softrestart a problém přetrvává. Nejde se vůbec dovolat."
Citace druhého příspěvku:
"Tak nevím co s tím, když nejde tvrdý reset.".
Nejsem si teď jistý, zda jsi skutečně provedl dva resety, nebo jeden a o druhém ses mylně domníval, že se jedná o hard..
Hard reset vymaže vše z paměti, vrátí se to do výchozího nastavení. Pokud to nepomůže, tak je to nejspíš celé v pytli a na reklamaci. Jelikož na SIM se nevážou přes telefon žádné funkce.. Tudíž pokud se nejde dovolat ani po hard resetu, tak reklamace.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alexius
nováček
nováček


Registrace: 23.3. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po 26. březen, 2007 10:09    Předmět: Re: Nejde se dovolat. Citovat

jacktalking napsal:
alexius napsal:
jacktalking napsal:
alexius napsal:
Dnes jsem odebral příchozí zprávu a hned jsem chtěl volat ( call back ), ozvalo se pípnutí ani se neozval vytáčecí tón a hned se mi ukončil hovor.
Provedl jsem softrestart a problém přetrvává. Nejde se vůbec dovolat.
Prosím o radu.

Většina telefonů podporuje 2 linky, proto by bylo dobré se podívat, zda máš zapnutou linku 1. Z linky 2 zatím u tuzenských operátorů nejde volat


Já dnes zjistil, že ty dvě linky nemám vůbec v nastavení, zkusili jsme přes BT poslat soubory na ty linky do RAM, tak je mám v RAMce, ale stejně se mi linka neobjevila.
SMS můžu posílat, přijímat, připojím se na link přes telefon, hovory můžu přijímat, ale já nezavolám nikomu.
Treo mám 4 den, takže se učím, když mi došlo tak jsem se dovolal, ale asi jsem klikl někde kde nemám a už je to v pytli.
Tak nevím co s tím, když nejde tvrdý reset.

To si asi nerozumíme.. Já nemyslel LINKY jako třeba na soubory (LINKy na soubory), ale LINKY telefonní. Tuším že Oskar jako první zavedl dvě linky. Prostě na starých telefonech bylo na displeji číslo buď 1 a nebo 2. Byla to jakási příprava pro SIM se dvěma číslama. Ale nezavedlo se to.
Pokud jsem přepnul na linku 2 (otázka vteřiny), nikam jsem se nemohl dovolat. Ozval se prostě chybný tón. Měl ale všichni mohli posílat SMS, volat,........

Citace prvního příspěvku:
"Provedl jsem softrestart a problém přetrvává. Nejde se vůbec dovolat."
Citace druhého příspěvku:
"Tak nevím co s tím, když nejde tvrdý reset.".
Nejsem si teď jistý, zda jsi skutečně provedl dva resety, nebo jeden a o druhém ses mylně domníval, že se jedná o hard..
Hard reset vymaže vše z paměti, vrátí se to do výchozího nastavení. Pokud to nepomůže, tak je to nejspíš celé v pytli a na reklamaci. Jelikož na SIM se nevážou přes telefon žádné funkce.. Tudíž pokud se nejde dovolat ani po hard resetu, tak reklamace.


Díky za rady, problém vyřešen, dělal jsem špatně Hard reset, teď už funguje jak má. Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412