Fórum - Zobrazit téma - TREO jako BT modem pro přístup na internet. - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

TREO jako BT modem pro přístup na internet.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vlasta
nováček
nováček


Registrace: 20.10. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út 20. březen, 2007 11:55    Předmět: TREO jako BT modem pro přístup na internet. Citovat

Když jsem používal Treo 650, tak mi bez problému sloužilo jako modem pro TX-ko a LifeDrive. Nastavení bylo velmi jednoduché a stabilní. Pouze se mi zdálo, že rychlost přenosu dat odpovídá spíše klasickému GPRS, než EDGE, kterým je pokryto město, ve kterám se převážně nacházím.
Rovněž tak se mi dařilo používat TREO 650 ve spojení s PDA-čky na platformě Windows Mobile. Nyní jsem však 650-ku vyměnil za TREO 750 a rád bych se i nadále připojoval k internetu a stahoval poštu do LD-čka a iPAQu hx 4700. Z časových důvodů jsem se ale ještě nedostal k praktickému vyzkoušení téhle varianty. Máte už někdo konkrétní poznatky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 26. březen, 2007 10:32    Předmět: Re: TREO jako BT modem pro přístup na internet. Citovat

Vlasta napsal:
Když jsem používal Treo 650, tak mi bez problému sloužilo jako modem pro TX-ko a LifeDrive. Nastavení bylo velmi jednoduché a stabilní. Pouze se mi zdálo, že rychlost přenosu dat odpovídá spíše klasickému GPRS, než EDGE, kterým je pokryto město, ve kterám se převážně nacházím.


To bych docela i čekal, vzhledem k tomu že 650ka EDGE neumí Vysmátý
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po 26. březen, 2007 11:00    Předmět: Citovat

Až na to, že Treo 650 EDGE umí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 26. březen, 2007 11:33    Předmět: Citovat

killinghawk napsal:
Až na to, že Treo 650 EDGE umí.


Je sice pravda že na webu to píšou, ale kamarád 650ku má už hodně přes rok a nejen že víc než cca 75kbps nikdy neudělal, v jeho tištěném manuálu výslovně píšou že EDGE nemá. A na tom webu zmínku o EDGE u 650ky dnes vidím poprvé.
A koukám, že možná by vysvětlení bylo. U U.S. verze totiž o EDGE není ani zmínka, je psáno pouze jako GSM/GPRS.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412