Fórum - Zobrazit téma - aktivace synchronizace z PC - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

aktivace synchronizace z PC

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hakson
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt 18. leden, 2007 8:02    Předmět: aktivace synchronizace z PC Citovat

Zdravím všechny. Prosím o radu, jak provést synchronizaci spuštěním z PC. Nyní synchronizuji pomocí HotSync (com) přes BT a Bluesoleil s aktivací z palma. Rád bych aktivoval synchronizaci přímo z PC, abych nemusel palma vytahovat z pouzdra. Jde mi zejména o synchronizaci Oulooku. Prohledal jsem snad všechna fóra, ale buďto jsem se špatně díval nebo to tady fakt není.
Treo 650/SD1GB/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 18. leden, 2007 14:21    Předmět: Citovat

Pokud vím, dá se to řešit snad jenom tak, že by se ti HotSync prováděl cyklicky sám od sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hakson
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt 18. leden, 2007 14:31    Předmět: Citovat

Díky za ujištění, že jsem nic neprošvihl. Ale i tato metoda by mě zajímala. Můžeš poradit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 18. leden, 2007 15:48    Předmět: Citovat

Hands-Free Sync: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=1600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hakson
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt 18. leden, 2007 15:57    Předmět: Citovat

Děkuji. Mrknu na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: čt 18. leden, 2007 17:02    Předmět: Re: aktivace synchronizace z PC Citovat

hakson napsal:
Zdravím všechny. Prosím o radu, jak provést synchronizaci spuštěním z PC. Nyní synchronizuji pomocí HotSync (com) přes BT a Bluesoleil s aktivací z palma. Rád bych aktivoval synchronizaci přímo z PC, abych nemusel palma vytahovat z pouzdra. Jde mi zejména o synchronizaci Oulooku. Prohledal jsem snad všechna fóra, ale buďto jsem se špatně díval nebo to tady fakt není.
Treo 650/SD1GB/


Funguje vam s Bluesoleil internet z pocitace pres BT? Ja to za boha nemuzu rozchodit Smutný .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hakson
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt 18. leden, 2007 17:09    Předmět: Citovat

Taky se mi to nepodařilo rozchodit. Tak jsem se s tím mordoval až jsem si řekl panbůh zaplať za to, že mně běží HotSync přes COM7 a nebojuje to BT sluchátkem. Dokonce ani synchronizace, která je v Outlooku jako plugin Bluesolelu nemaká. Chce to asi víc času na experimentování. Zatím to nevzdávám a pokud to rozchodím tak se ozvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hakson
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá 19. leden, 2007 11:19    Předmět: Citovat

Tak ani Hands-Free Sync. tuto situaci neřeší. Vůbec to nejede. Asi je skutečně nutné jet spojením po kabelu tak, jak deklaruje program. Na BT se to vůbec nechytá. Ještě jednou díky za pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 19. leden, 2007 15:48    Předmět: Citovat

hakson napsal:
Taky se mi to nepodařilo rozchodit. Tak jsem se s tím mordoval až jsem si řekl panbůh zaplať za to, že mně běží HotSync přes COM7 a nebojuje to BT sluchátkem. Dokonce ani synchronizace, která je v Outlooku jako plugin Bluesolelu nemaká. Chce to asi víc času na experimentování. Zatím to nevzdávám a pokud to rozchodím tak se ozvu.


Zjistil jsem proc internet pros BT nejede - ten soft neumi nastavit patricnou BT sluzbu k zarizeni, u ktereho ji nedetekuje a to jsou u palmu vsechny. Muj druhy modul s jinym SW tohle umi ikdyz zadnou sluzbu nenajde a jede to v poho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hakson
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá 19. leden, 2007 16:33    Předmět: Citovat

A jakej to je soft? Možná by s tím BT modulem od MSI makal. Je fak, že žádnej jinej než Bluesoleil jsem nezkoušel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 19. leden, 2007 18:06    Předmět: Soft Citovat

BT dongle je znacky Packard Bell a soft je windcom/broadcom - kdysi jsem to nasel podle vyrobce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412