Fórum - Zobrazit téma - nefunkcni hotsync a "tu tu tu" - prosim o pomoc - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

nefunkcni hotsync a "tu tu tu" - prosim o pomoc

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jan-cito
nováček
nováček


Registrace: 18.1. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt 18. leden, 2007 3:03    Předmět: nefunkcni hotsync a "tu tu tu" - prosim o pomoc Citovat

Dobry den vsem. Prohledal jsem forum, a nenasel jsem uspokojivou odpoved na svuj problem, proto postuju:
Prosim pomozte - urgent... spustim vse co mam, zmacknu hotsync na palmu (T3) a misto znameho zvuku dvou kratkych pipnuti (nizsi ton - vyssi ton) indkujicich spravne pripojeni Palmu k PC pocitac pipne trikrat rychle nizsim tonem... a nic. Palm se chvili snazi pripojit a pak to vzda. Stejny problem pres Pilot Install. Card Export pripojim, takze Palm, kabel a kontakty sou ok.

Zacalo to delat pote, co jsem dal "repair" instalaci PalmDesktopu. Puvodne se mi totiz nechtel rozjet PalmDesktop (coz zas tak nevadilo - hotsync jel a pilot install taky), neco sem potreboval najit, tak jsem spustil "PalmDesktopWin414e.exe" a volbu reinstall ... uz se mi to kdysi stalo a musel sem od/na instalovat celej PDeskt., coz si ted nemuzu dovolit. (reinstalace conduitu a tak).

tady na foru jsem nasel neco o zvucich Radostný http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=70
pise se tam o reinstalaci driveru... jak to udelam?
dikydikydiky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jan-cito
nováček
nováček


Registrace: 18.1. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so 20. leden, 2007 19:40    Předmět: mno tak nic Citovat

tak uninstall install ... nevite aspon jestli bych mohl obejit preinstalovani vsech programu (kvuli conduitum), tak ze bych si udelal kopii slozky C/program files/palmone a po instalaci Palm Desktopu tam zkopiroval zpatky vsechny soubory, ktere tam instalace neudelala? Nebo se conduity resi nejak jinak?

diky za jakoukoliv odpoved
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 20. leden, 2007 23:10    Předmět: Citovat

Conduity se z hlediska zápisu dat všude možně po hardisku chovají zcela nevyzpytatelně, takže ten tvůj nápad se zálohou jedné složky určitě nepomůže. Nejjednodušší bude opsat si nastavení conduitů a vše nainstalovat znovu. Aspoň to budeš mít hezky na čisto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: ne 21. leden, 2007 11:18    Předmět: Citovat

Treba u Pluckeru staci, kdyz si zazalohujes jeho *.ini soubory a pak mu to zase predhodis. IMHO by to tak mpohlo stejne pro vsechny, nebo skoro vsechny programy
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jan-cito
nováček
nováček


Registrace: 18.1. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út 23. leden, 2007 21:37    Předmět: Citovat

mno.. nepotesili ste me Rozpačitý diky moc za odpovedi..., kdyby slo o "nastaveni" conduitu, ale takhle to totiz znamena preinstalaci vsech programu (QuickOffice, Agendus, Splash...veci) Smutný tak du na to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412