Fórum - Zobrazit téma - Zápisník jako resident - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zápisník jako resident

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 29. říjen, 2006 14:56    Předmět: Zápisník jako resident Citovat

Sháním nějaký jednoduchý zápisník, který by běžel neustále na pozadí a bylo by jej možno kdykoliv bleskově vyvolat z jakékoliv jiné aplikace a vložit do něj text ze schránky nebo prostě udělat pár poznámek a pak se zas hned vrátit do předchozí aplikace.
Chtěl bych to hlavně na přenos textů z eBooků, ale nejen to.
Ideální by bylo, kdyby to fungovalo stejně jako třeba snapCalc5 nebo snapDates.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pawlik
nováček
nováček


Registrace: 26.7. 2005
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne 29. říjen, 2006 17:06    Předmět: Citovat

pomocou DA launcheru http://www.freewarepalm.com/utilities/dalauncher.shtml

skúste tieto dve aplikácie:
ClipDA
http://www.pamupamu.com/soft/clipda/clip_E.htm
daMemoPad
http://www.jade.dti.ne.jp/~imazeki/palm/damepd.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 29. říjen, 2006 18:56    Předmět: Citovat

Ten ClipDA tady máme v sekci download a problém v podstatě neřeší. Zato ten druhý tip je super! Mrkající Už jsem jej přidal ke stahování i na PalmHelp. Tam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 29. říjen, 2006 21:55    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Ten ClipDA tady máme v sekci download a problém v podstatě neřeší. Zato ten druhý tip je super! Mrkající Už jsem jej přidal ke stahování i na PalmHelp. Tam

Jenom bych se trochu vyjádřil ke clipDA.. Onehdy jsem k němu nenašel anglický manuál, takže jsem si to mohl špatně přeložit.. Ale prostě mi nedošel význam této "aplikace".. Ani obrázek mi k tomu moc nepomohl..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 30. říjen, 2006 0:34    Předmět: Citovat

No a můžeš své poznatky tedy trochu rozvést?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 30. říjen, 2006 7:41    Předmět: Citovat

Badel napsal:
No a můžeš své poznatky tedy trochu rozvést?

Že mi jaksi nedošlo, k čemu ta aplikace je dobrá. Vůbec nevím ani k čemu slouží, co má dělat,..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pawlik
nováček
nováček


Registrace: 26.7. 2005
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po 30. říjen, 2006 13:55    Předmět: Citovat

ClipDA
sa dá použiť keď
chceme dať niečo do schránky - clipboard - v aplikácii, kde sa to čo chceme zkopírovať nedá jednoducho označiť stylusom a dať copy, ale musíme to opísať .... ( napríklad tlf. číslo napísané rukou v palme v Note pade .... )
Vtedy vyvolať ClipDA napísať do neho čo chceme a kliknutím na ikonku s hodinkami( vtedy da do clipboardu aj dátum a čas ), alebo na ikonku vedľa, vtedy uloží do clipboardu len to čo sme napísali.
Potom už kdekoľvek stačí dat paste ....
/ zaujímavé - asi začnem pouívať Vysmátý /
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 30. říjen, 2006 14:17    Předmět: Citovat

pawlik napsal:
ClipDA
sa dá použiť keď
chceme dať niečo do schránky - clipboard - v aplikácii, kde sa to čo chceme zkopírovať nedá jednoducho označiť stylusom a dať copy, ale musíme to opísať .... ( napríklad tlf. číslo napísané rukou v palme v Note pade .... )
Vtedy vyvolať ClipDA napísať do neho čo chceme a kliknutím na ikonku s hodinkami( vtedy da do clipboardu aj dátum a čas ), alebo na ikonku vedľa, vtedy uloží do clipboardu len to čo sme napísali.
Potom už kdekoľvek stačí dat paste ....
/ zaujímavé - asi začnem pouívať Vysmátý /

Aha! Mít tehdy anglický návod, tak by to bylo lepší. Teď už vím že myslel clipboard Stydící se On to napsal tak divně, že jsem to pochopil jako "výstup na externí zařízení" Stydící se Stydící se Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412