Fórum - Zobrazit téma - Co chybí v PalmShopu? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Co chybí v PalmShopu?
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)"
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 22. červen, 2006 1:16    Předmět: Co chybí v PalmShopu? Citovat

Rád bych se touto cestou zeptal, jestli něco, co vám chybí v PalmShopu (http://shop.palmhelp.cz). Díky za jakoukoliv reakci!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 22. červen, 2006 10:39    Předmět: Treo 650 black Citovat

No dovézt by se to sem dalo, ale pochybuju, že by se jich prodal smysluplný počet. Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 01. srpen, 2006 20:22    Předmět: Citovat

Chybí mi vodotěsná "pouzdra" (spíš pytliky) typu http://mobile.itek.cz/k_140-PDA-Prislusenstvi/p_508129-Aquapac-PDA-Classic+ (ne, nedělám reklamu) POZOR! . Ne, nejsem blázen a brát si to do vany, ale v dešti se takový pytlik sakra hodí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 01. srpen, 2006 23:51    Předmět: vodotěsná pouzdra Citovat

jacktalking napsal:
Chybí mi vodotěsná "pouzdra" (spíš pytliky) typu http://mobile.itek.cz/k_140-PDA-Prislusenstvi/p_508129-Aquapac-PDA-Classic+ (ne, nedělám reklamu) POZOR! . Ne, nejsem blázen a brát si to do vany, ale v dešti se takový pytlik sakra hodí


Tak přesně o tomto typu zboží již delší dobu uvažujeme, jen jsme zatím nenašli dodavatele s rozumnými podmínkami. Dříve nebo později se u nás ale určitě objeví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: st 02. srpen, 2006 7:35    Předmět: Citovat

Ve VOP jsem nenašel, zda se při platbě předem nějak snižuje poštovné. Dobírka je jeden z nejdražších způsobů dodání a v poslední době si vybírám jen ty e-shopy, které mají rozdílnou cenu při platbě předem a dobírkou.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 02. srpen, 2006 8:33    Předmět: dobírka Citovat

Nesnižuje. Platíte Profi balík (pojištěné doručení do druhého dne) za 90,- Kč, což při dobírce mírně dotujeme a při platbě předem mírně přeplatíte. S tím nic dělat nebudeme a pochybuji, že tuto službu jiný eShop nabízí levněji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: st 02. srpen, 2006 8:41    Předmět: Citovat

Zaslání při platbě předem lze pořídit i za 40 K. Možná to není Profi balík, ale standadní doporučený s udanou cenou. Vždy jsem takový balík dostal do druhého dne.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 02. srpen, 2006 8:45    Předmět: Re: vodotěsná pouzdra Citovat

Badel napsal:
jacktalking napsal:
Chybí mi vodotěsná "pouzdra" (spíš pytliky) typu http://mobile.itek.cz/k_140-PDA-Prislusenstvi/p_508129-Aquapac-PDA-Classic+ (ne, nedělám reklamu) POZOR! . Ne, nejsem blázen a brát si to do vany, ale v dešti se takový pytlik sakra hodí


Tak přesně o tomto typu zboží již delší dobu uvažujeme, jen jsme zatím nenašli dodavatele s rozumnými podmínkami. Dříve nebo později se u nás ale určitě objeví.

Tak pokud to bude i za rozumnou cenu jako v odkazu, máte kupce Machr Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 02. srpen, 2006 12:36    Předmět: dobírka Citovat

Nesnižuje. Platíte Profi balík (pojištěné doručení do druhého dne) za 90,- Kč, což při dobírce mírně dotujeme a při platbě předem mírně přeplatíte. S tím nic dělat nebudeme a pochybuji, že tuto službu jiný eShop nabízí levněji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 18:20    Předmět: Citovat

Osobně bych přivítal externí mikrofon pro Tungsteny T5/TX, ale zda by se to vyplatilo dovézt to netuším Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 18:25    Předmět: Citovat

Pokud by zde stejne prani vyjadrilo alespon 10 uzivatelu, tak to dovezeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 10:35    Předmět: Citovat

sonic napsal:
Osobně bych přivítal externí mikrofon pro Tungsteny T5/TX, ale zda by se to vyplatilo dovézt to netuším Radostný


Badel napsal:
Pokud by zde stejne prani vyjadrilo alespon 10 uzivatelu, tak to dovezeme.

Četl jsem že by to mělo jít snad i pro E2.. Nevím nakolik je ta informace pravdivá, ale pokud by to šlo tak bych byl druhý zájemce (samozřejmě podle ceny, nedám za to 300Kč když si to můžu nechat sestavit za cca 190Kč Machr Vysmátý )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 12:04    Předmět: Citovat

No pokud máte někoho, kdo by to stavel, tak to je taky reseni, muzeme se s nim domluvit a dat to sem i pro ostatni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 12:07    Předmět: Citovat

Badel napsal:
No pokud máte někoho, kdo by to stavel, tak to je taky reseni, muzeme se s nim domluvit a dat to sem i pro ostatni.

Stavěl... Já bych mu pouze přinesl součástky a on by to pro mě podle návodu udělal. Ale nedokážu si představit že by to dělal na zakázku nebo tak, ta osoba má totiž zaměstnání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 13:47    Předmět: Citovat

to je škoda, myslím, že by se našlo dost zájemců
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 14:13    Předmět: Citovat

sonic napsal:
to je škoda, myslím, že by se našlo dost zájemců

To je možné, ale časově by to nezvládl. Počítám že maximálně tak 2-3 kusy za týden, toť vše. Též by to nemohl testovat jelikož PALM ani cokoliv podobného nemá, prostě hoby elektrikář.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 19:13    Předmět: Citovat

hmm, jo jo, externi mikrofon pro TX bych si take nechal libit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 19:32    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
sonic napsal:
to je škoda, myslím, že by se našlo dost zájemců

To je možné, ale časově by to nezvládl. Počítám že maximálně tak 2-3 kusy za týden, toť vše. Též by to nemohl testovat jelikož PALM ani cokoliv podobného nemá, prostě hoby elektrikář.


Takze vazeni
uz mne to nebavi, samy kecy a skutek utek. Ja jsem schopen ty mikrofony postavit a otestovat (mam i Txko). Pocital bych ze by jich mohlo vypadnout minimalne 10 za tejden kdyz budou komplet soucastky (nevim kterou verzi mate vsichni na mysli) a bude vyresena mechanicka cast. Dratenik jsem celkem slusnej, asi 15 let do toho fusuju....vysilacky a televize.
ale nejsem schopen shanet veci a distribuovat. To uz casove nezvladnu a posta vecer neni. Tak se tohohle musi nekdo zmocnit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 19:55    Předmět: Citovat

Jsem schopen přiložit ruku k dílu a pomoci schánět součástky apod. Nicméně si myslím, že nejlepší by byla distribuce přes pal.shop - a myslím, že něco podobného tady i někde výše zaznělo. Typ který jsem měl já na mysli jsem videl na jednom serveru o pda - osobně jsem ho v ruce taky neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 20:06    Předmět: Citovat

sonic napsal:
... Typ který jsem měl já na mysli jsem videl na jednom serveru o pda - osobně jsem ho v ruce taky neměl.


Možná tady: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=709
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)" Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412