Fórum - Zobrazit téma - Vlastnici Palm PRE spojte se :-) - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vlastnici Palm PRE spojte se :-)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Walhalla
nováček
nováček


Registrace: 20.1. 2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt 18. únor, 2010 11:12    Předmět: Citovat

nejjednodussi je sednout do auta (do vlaku) a zajedst do Drazdan (Regensburgu) a koupit si ho tam. bude to stat 409ecek k tomu Touchstone a prislusna zadicka (coz je dalsi sleva 60+ecek).

v nasich sitich funguje bezproblemu. Vyzkouseno v O2, Vodafonu a Tmobilu. Osobne to ted pouzivam v o2 s datama za 150 - 150mb. 3G funguje super a je to echt rychly.

Nedaji se nakupovat aplikace prez appstore - to nikde krome statu.. a nektery free aplikace se taky nedaji stahnout. rika to, ze proste u nas nejsou available. Ale obejit se da vsechno a komunity jsou od toho, aby si pomahali. cili ten kdo ma pristup zpristupni i jinym, kteri jej nemaji..

nejlepsi na sledovani deni je precentral.net

Pokud by nekdo mel jakykoliv dotazy, moc rad je zodpovim... Uz jsem precko doporucil peti lidem a vsichni si spokojene chrochtaji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sheol
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so 20. únor, 2010 20:52    Předmět: Expansys.com Citovat

Objednal jsem Palm Pre pres expansys.com. Diky za tip. Snad dorazi do ctvrtka, abych na sraz Palm Preistu prisel i se svym vlastnim. V soucasnosti mam vsechna data zalohovana v outlooku na pracovnim PC (pouzivam Palm Centro, Palm 650 uz zemrel - bohuzel). Kvuli zabezpeceni muzu data synchronizovat jen pres kabel. U Palm Pre to, zda se, umi jen CompanionLink. Mate s nim nekdo zkusenosti ci pripadne ocenim jine rady k prenosu dat z Palm OS na WebOS bez nutnosti jit pres 'cloud.' Vlastne tedy trpim digitalni verzi nephofobie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Walhalla
nováček
nováček


Registrace: 20.1. 2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so 20. únor, 2010 21:17    Předmět: Citovat

ja data s outlooku dostal do precka prez google. dal jsem si google sync - ten mi zesyncoval outlook s googlem a ten se mi pak prez oblak dostal do zarizeni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sheol
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so 20. únor, 2010 21:20    Předmět: Citovat

Dostals' do Palm Pre pres google sync i Outlook Tasks a Notes?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 22. únor, 2010 9:54    Předmět: Citovat

Sheol napsal:
Dostals' do Palm Pre pres google sync i Outlook Tasks a Notes?


Prevod dat do Pre ma podle mne Palm celkem dobre popsanej v User's Guidu, zdarma je ke stazeni i Data Transfer Assistant kterej Ti jednorazove nahraje data z outlooku nebo Palm Desktopu do Pre.

Google sync umi zatim jenom kalendar, ja ho pouzivam na zalohovani google kalendare do outlooku.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sheol
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po 22. únor, 2010 10:24    Předmět: CompanionLink Citovat

Diky za rady a postrehy. Zda se, ze pro moje potreby bude nejlepsi CompanionLink. Narozdil od lidi v Palm Inc. a Google Inc. nejsem prilis velky zastance 'cloud computing.' Sva data radeji shranuji lokalne. CompanionLink ma USB sync s Outlookem. Ted jeste aby muj Palm Pre od Expansys dorazil. Palm Centro mele z posledniho. Zase zamrza a to i po hard resetech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 22. únor, 2010 10:37    Předmět: Citovat

Hlavní problém je, že v našich končinách je trvalé, natož stabilní a nedejbože použitelně rychlé připojení k netu bohapustou teorií. Pokud jsi na cestách, jediná možnost synchronizace mezi notesem a préčkem je bez použití companion linku použít telefon jako modem, připojit k netu, a přes "oblak" synchronizovat s telefonem. Má to logiku asi jako když dostaneš chuť na panáka whisky u krbu, tak vyrazit autem do baru, tam si ho nechat nalít, a zase autem vyrazit s nalitou sklenicí 30 kiláků domů.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: po 22. únor, 2010 15:15    Předmět: MULTI-CONNECTOR PALM - micro USB Citovat

Neumíte někdo sehnat nebo vyrobit redukci multi-connector na micro USB? Mám mraky nabíječek pro PALM TREO-CENTRO, ale do PALM PRE mi nepasuje Smutný Nabíječky pro CENTRO mám důsledně rozmístěné všude, kde se pohybuji (doma v každé místnosti), ale ještě na ještě hladovější PRE mám jen jednu nabíječku.
Koukal jsem, že dokonce existuje redukce micro USB to multi-connector, dokonce originál od PALM.
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sheol
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po 22. únor, 2010 15:36    Předmět: Citovat

Zkus se podivat sem, ale nejsem si jisty, ze neco takoveho najdes. Jestli ano, tak dej vedet - http://www.boxwave.com/products/easyfinder/buy-best-palm-centro-accessories_2916.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sheol
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st 24. únor, 2010 0:13    Předmět: Citovat

Problem se SIM Tool Kit problem. Vcera jsem rozbehl Palm Pre. Presel jsem na nej z Palm Centro. Ucim se tedy zachazet pro me s uplne novym WebOS. Nefunguje mi ale prijem autorizacnich SMS pro ovladani eKonta v Raiffeisenbance, tj. byv. eBanka. Nemuzete nekdo poradit, jak tento problem vyresit? Diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 24. únor, 2010 9:13    Předmět: Citovat

Jestli cca měsíc starou debatu chápu dobře, tak Palm na SimToolkit z vysoka dlabe a vůbec není implementován.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Walhalla
nováček
nováček


Registrace: 20.1. 2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st 24. únor, 2010 11:25    Předmět: Citovat

Sheol napsal:
Problem se SIM Tool Kit problem. Vcera jsem rozbehl Palm Pre. Presel jsem na nej z Palm Centro. Ucim se tedy zachazet pro me s uplne novym WebOS. Nefunguje mi ale prijem autorizacnich SMS pro ovladani eKonta v Raiffeisenbance, tj. byv. eBanka. Nemuzete nekdo poradit, jak tento problem vyresit? Diky.


to bohuzel vyresit nejde.. americani to nepouzivaji.. takze to nepotrebuji a ze bychom to potrebovali my v evrope, to jim nejak nedoslo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sheol
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st 24. únor, 2010 15:41    Předmět: Citovat

Zajimave. Na Palm OS SIM Tool Kit fungoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt 25. únor, 2010 11:20    Předmět: Citovat

Sheol napsal:
Nefunguje mi ale prijem autorizacnich SMS pro ovladani eKonta v Raiffeisenbance, tj. byv. eBanka. Nemuzete nekdo poradit, jak tento problem vyresit? Diky.


Zmen banku. Existujou banky co autorizacni kody posilaji normalni SMS, a skoro urcite jsou i levnejsi nez RB.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sheol
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt 25. únor, 2010 11:30    Předmět: Citovat

Jak je to s dnesnim setkanim Palm Preistu v prazskem Karline?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: čt 25. únor, 2010 14:09    Předmět: Schůzka PALM Preistů Citovat

Sheol napsal:
Jak je to s dnesnim setkanim Palm Preistu v prazskem Karline?

Jasně, dneska (čtvrtek) 18:00 platí, ale jiné místo:
Starbucks Palladium, snížené patro
Metro B, Náměstí republiky
Pozor STARBUCKS COFFEE jsou tam dvě, tohle je o patro výš než je vstup z metra!
.
Poznávací znamení : PALM PRE
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 25. únor, 2010 14:17    Předmět: Citovat

Čus, je mi líto ale nedorazím. Právě jsem dorazil z Chomutova a pokračuju do Plzně a Prachatic, ergo z5 budu někdy v noci.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sheol
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt 25. únor, 2010 14:48    Předmět: Citovat

Skvělé zkusím dorazit. Možná dnes později večer budou čerstvé zprávy od Telefonica O2 ČR.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: čt 25. únor, 2010 18:17    Předmět: Re: Schůzka PALM Preistů Citovat

tondapirko napsal:
Sheol napsal:
Jak je to s dnesnim setkanim Palm Preistu v prazskem Karline?

Jasně, dneska (čtvrtek) 18:00 platí, ale jiné místo:
Starbucks Palladium, snížené patro
Metro B, Náměstí republiky
Pozor STARBUCKS COFFEE jsou tam dvě, tohle je o patro výš než je vstup z metra!
.
Poznávací znamení : PALM PRE

Tak zatím je tu jen jeden iPhone a nějaké HTC, PRE nikde Smutný
No tak co zkusit další termín 18.3.2010 18:00 zase tady v Starbucks Palladiu? Třeba už někdo přijde :-p WiFi jim tu běží bez problémů!
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sheol
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt 25. únor, 2010 18:28    Předmět: Citovat

Jsem ve Starbucks a siroko daleko zadny Palm Pre. Dorazili jsme dva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412