Fórum - Zobrazit téma - vypinani telefonu u 650 trea - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

vypinani telefonu u 650 trea

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rika
nováček
nováček


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st 23. srpen, 2006 12:20    Předmět: vypinani telefonu u 650 trea Citovat

ahoj
prosim vas vsechny kdo ste zbehly v treu 650 o radu a to:vypina se mi telefon a sam se opet nastaruje, to vse se deje jen kdyz mi nekdo pise SMS nebo vola,ale ani nenecha zpravu o tom kdo psal ci volal,vim,ze je neco v neporadku,ale clovek co mi to prodal na inzerat nemuzu dohnat a nikoho,kdo tomuhle rozumi neznam,proto pisi sem.Dal sem tvrdy reset s cekani,ze to pomuze,ale nepomohlo a navic sem si vymazal čestinu a na prilozenem CD neni,je prosim vas nekdo,kdo by me pomohl co stim vsim??solingen@seznam.cz Moc moc dekuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 23. srpen, 2006 15:49    Předmět: Citovat

To vypadá na vadný GSM modul. Oprava přímo u Palmu vyjde něco přes 4000,- Kč Extra šokovaný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rika
nováček
nováček


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st 23. srpen, 2006 15:55    Předmět: Citovat

tak to je peknej *cenzura* ja duveriffka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 23. srpen, 2006 18:21    Předmět: Citovat

Můžeš to zkusit poslat k nám na PalmHelp. Uděláme diagnostiku problému a můžeme zkusit sehnat funkční díl z nějakého rozbitého Trea. Vyšlo by to levněji, ale v tuhle chvíli těžko říci na kolik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
stulmy
nováček
nováček


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 25. duben, 2007 9:42    Předmět: Citovat

Hele,mam ten samej problem a reknu Ti ze po Hardresetu to delat nebude.Ver mi!!! Stulmy Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 27.7. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st 25. duben, 2007 11:15    Předmět: Citovat

stulmy napsal:
Hele,mam ten samej problem a reknu Ti ze po Hardresetu to delat nebude.Ver mi!!! Stulmy Treo 650



Jo jo me to taky delalo ..hardreset a jedeto normalne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 25. duben, 2007 13:53    Předmět: Citovat

Proč doporučujete hard reset, když tazatel hned v úvodu upozornil, že ho už zkoušel?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 25. duben, 2007 17:05    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Proč doporučujete hard reset, když tazatel hned v úvodu upozornil, že ho už zkoušel?

To neřeš, já se nad tím už nepozastavuju.. Na smartmania jsem se ptal, jak dostat na today obrazovku víc dní z kalendáře, BEZ použití cizí aplikace. No a odpovědí mi bylo, ať si nainstaluju jednu aplikaci Pochybující Pobavený
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412