Fórum - Zobrazit téma - Lightwav - problém s nastavením hlasitosti - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lightwav - problém s nastavením hlasitosti

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
paf
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po 10. srpen, 2009 19:01    Předmět: Lightwav - problém s nastavením hlasitosti Citovat

Zdravím.
Mám následující problém:
Koupil jsem si a nainstaloval Lightwav (v. 2.8.2.) na Centro. Nastavím požadovanou hlasitost vyzvánění a vše je OK až do prvního telefonu. Po něm se veškerá vyzvánění podle Prefs přepnou do maxima (7). Co je nastaveno v Lightwav je úplně jedno. Když Lightwav vypnu, zase je vše OK. S takovým chováním je pro mě Lightwav v zásadě nepoužitelný a možná to nebyla úplně dobrá investice Rozpačitý
Neřešil někdo podobný problém?
Předem díky za případnou radu.
Paf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 10. srpen, 2009 22:35    Předmět: Citovat

Já řešil opačný problém (je to tu někde na fóru). Vyzvánění se vždy ztlumilo do úplného ticha. Zkoušel jsem měnit aplikace typu Ringo Pro, ale nakonec pomohla až kompletní reinstalace všeho na Centru Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
paf
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út 11. srpen, 2009 7:35    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Já řešil opačný problém (je to tu někde na fóru). Vyzvánění se vždy ztlumilo do úplného ticha. Zkoušel jsem měnit aplikace typu Ringo Pro, ale nakonec pomohla až kompletní reinstalace všeho na Centru Pochybující


A po reinstalaci už byl Lightwav OK? Ne, že by se mi do ní tedy chtělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 11. srpen, 2009 13:21    Předmět: Citovat

Já jsem zrovna Lightwav nepoužíval, ale obecně všechny aplikace měly se zvukem vyzvánění problém do reinstalace, pak už ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412