Fórum - Zobrazit téma - Kódování záznamů v palmu - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kódování záznamů v palmu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá 18. srpen, 2006 8:59    Předmět: Kódování záznamů v palmu Citovat

Dobrý den, nemáte někdo prosím představu v jakém kódování jsou v palmu TX ukládány záznamy (kontakty, poznámky,....)? Používám velkou lokalizci od redgrepu. Mohu sice postupným testováním zjistit, které to je ale kdyby to někdo vědet ušetří mi to čas. Díky
_________________
Černé díry jsou tam, kde Bůh dělil nulou.
-- Steven Wright one Liners
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Morbid
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá 18. srpen, 2006 15:46    Předmět: Citovat

Nejspíše ve windows-1250, ale při instalaci lokalizace se dá vybrat i jiná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukas111
nováček
nováček


Registrace: 18.8. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá 18. srpen, 2006 17:02    Předmět: synchronizace s Mac PB G4 a problem s cestinou Citovat

Zdravim vsechny,
narazil jsem na problem s cestinou pri synchronizaci mezi Mac G4 a LD. Na LD mam nainstalovanou lokalizaci (pouze kompaktni instalace) Piloc. Pokud pouziji Win kodovani zobrazi se mi vetsina (napr. v kontaktech) znaku s diakritikou v poho. Presto se objevuji nektere <String>.
Mac Os pouzivam Tiger 10.4. bez ceske lokalizace. Nasel jsem na netu sw od firmy LOKI, ktery by to mel resit, ale stoji (sice ne moc) neco. Mate s tim nekdo nejake zkusenosti?
Synchronizaci pouzivam iSync.
P.S.
omluvam se za dublovani dotazu....asi to patri spis sem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá 18. srpen, 2006 17:11    Předmět: Citovat

Morbid napsal:
Nejspíše ve windows-1250, ale při instalaci lokalizace se dá vybrat i jiná.


Fakt se to dalo vybrat? Nějak si nevybavuju Radostný
_________________
Černé díry jsou tam, kde Bůh dělil nulou.
-- Steven Wright one Liners
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 18. srpen, 2006 20:14    Předmět: Citovat

U Locale se to dá vybrat, PiLoc přepíná kódování dle libosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 18. srpen, 2006 20:16    Předmět: Re: synchronizace s Mac PB G4 a problem s cestinou Citovat

lukas111 napsal:
Zdravim vsechny,
narazil jsem na problem s cestinou pri synchronizaci mezi Mac G4 a LD. Na LD mam nainstalovanou lokalizaci (pouze kompaktni instalace) Piloc. Pokud pouziji Win kodovani zobrazi se mi vetsina (napr. v kontaktech) znaku s diakritikou v poho. Presto se objevuji nektere <String>.
Mac Os pouzivam Tiger 10.4. bez ceske lokalizace. Nasel jsem na netu sw od firmy LOKI, ktery by to mel resit, ale stoji (sice ne moc) neco. Mate s tim nekdo nejake zkusenosti?
Synchronizaci pouzivam iSync.
P.S.
omluvam se za dublovani dotazu....asi to patri spis sem...


Jediné, ale zato skvěle funkční je to řešení od Lokiho - více zde: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Tipy&myfaq=yes&id_cat=22&categories=MacOS+a+Palm+OS#68
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukas111
nováček
nováček


Registrace: 18.8. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so 19. srpen, 2006 10:37    Předmět: Citovat

Zkusil jsem to...a bez vysledku. Nevim jestli to neni tim, ze MAC OS neni v ceske lokalizaci, nicmene pokud pisu cokoliv treba iCalu napise se to spravne cesky ale v palmu se opet oibjevi (pri jake koliv volbe Central European ISO,WINDOWS,MAC) string unprintable. Pokud zvolim v Pilocu jakekoliv kodovani v iCalu po syncu se objevi "rozsypany" caj... napriklad v Wordu je kodovani zpravne...
Navic v Palm Desktopu se neda psat s ceskou diakritikou...
Uz jsem bezrady...zkusil jsem vsechny kombinace kodovani proti sobe a taky bezvysledne...HELP PLEASE....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 20. srpen, 2006 0:39    Předmět: Citovat

Instaloval jsem to už na více macíkách a funguje bezchybně. Doporučuji kontaktovat přímo Lokiho (aplikaci ale budeš muset nejprve zakoupit).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412