Fórum - Zobrazit téma - Dynaclock - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Dynaclock

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 18. srpen, 2006 7:58    Předmět: Dynaclock Citovat

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s aplikací Dynaclock T3.
Zejména

1) Zda aplikace fungovala v pořádku

2) O kolik se prodloužila výdrž baterky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: pá 18. srpen, 2006 8:50    Předmět: Citovat

Aplikace na T3 fungovala naprosto bez potíží. Občas problikla přes displej bílá čárka (téměř nezřetelná), když to přetaktovávalo. Výdrž baterky to o něco prodloužilo, ale o kolik, to přesně nemůžu určit, protože TCPMP, který často používám, žere dost, dokonce často procesor jel i přes 400 MHz. Jinak při PIM aplikacích jede tak na 160, což určitě baterku šetří. Podtaktování bylo znát i když jsem měl puštěný méně náročný RealOne Player na pozadí a do toho jsem pracoval s PIM, občas nebyla rychlost dostatečná a chvíli, než se to přetaktovalo výš, šly PIMy pomaleji (žádná tragédie) chybně se zobrazovaly tahy Grafitti2. Samotný G2 fungovalo bez problémů.
Jen jedna vada: Je to trial Zlomyslný
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 18. srpen, 2006 13:56    Předmět: Citovat

Mně displej problikával docela často a vypadal, že je v posledním tažení, tak jsem to raději smazal...
Jinak výdrž to baterce prodloužilo o přibližně čtvrt hodiny. Zatížení bylo TCPMP, Microquads, a chvíli Palmfiction
Ale ten displej byl docela krutá daň za čtvrt hodiny navíc. Taky jsem si kladl otázku, jak to ten displej snáší, když takhle hapruje
------------------
Suma sumárum užitečná utilitka, ale ne pro muj palmík Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 19. srpen, 2006 20:44    Předmět: Re: Dynaclock Citovat

majki napsal:
Zajímaly by mě vaše zkušenosti s aplikací Dynaclock T3.
Zejména

1) Zda aplikace fungovala v pořádku

2) O kolik se prodloužila výdrž baterky


Špatné s E2

1) samotná aplikace šlapala v pohodě
2) o cca 21% (poslouchání muziky při cestě MHD, browzdání přes BT>GPRS). Počítáno podle baterygraph s pomocí kalkulačky Vysmátý

Problém ale byl když jsem měl spuštěný třeba PocketTunes a přepnul jsem se do jiné aplikace co hodně užírá procík. V té chvíli Dynaclock udělal co měl - přetaktoval CPU. Sice o pár procent jak Dmitry uvádí ( Pochybující ) ale přetaktoval. V té chvíli většinou E2 šlo do resetu. Jednou jsem musel dokonce provést i reset pomocí hotsync kabelu (nepamatuju se jak se tomu resetu říká), protože ani hard reset nic nespravil, stále to házelo chybu "Null pointer blbalbabla", pak "Integer out of blablabla".
Různé blikání displeje bylo samozřejmostí. V případě TCPMP to byl skoro stroboskop a občas to hrálo barvama jako při posledním tažení.

jako nosferatu135 jsem měl problém s graffiti. Špatné rozeznávání (třeba písmeno "l" - svislý tah - detekoval jako X) a pomalá odezva. Pomalá odezva jde krásně vidět když uděláte hard reset aby palm byl čistý, hodíte tam dynaclock, zapnete třeba memo a píšete. Prostě děs, nedá se použít..

Osobně jsem proti zásahům do něčeho tak citlivého jako CPU. Nemá to chlazení a v zařízení se může stát cokoliv. Za zničené zařízení těch pár % nestojí. A výdrž baterky je na úkor životnosti CPU.

Dmitry je sice dobrej že se toho nebojí, ale podpora z jeho strany vázne. Většina lidí zde ví, jaký je jeho přístup k uživatelům co si zničili zařízení - "to nebyla moje aplikace, udělala to kombinace jiné" a nebo "vadný kus". Takže už z toho důvodu bych to nezkoušel, i když si to koupíte tak se podpory nedovoláte.
Používám pár jeho free vylepšení (clip, brightnessfix), ale mám nedobrý pocit s aplikací které zasahují do hardwaru tak moc jako třeba dynaclock či warpspeed.

Určitě to spousta lidí vyzkouší, ačkoliv i na 1rsc fóru jsou případy kterým to zničilo zařízení. Jestli to někomu stojí za ty nervy, tak prosím Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412