Fórum - Zobrazit téma - Co používáte k chatování po ICQ ? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Co používáte k chatování po ICQ ?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: st 16. srpen, 2006 15:09    Předmět: Re: chatopus Citovat

pavelbures napsal:
Když už tu mluvíte o chatopusu: Před dávnou dobou jsem ho používal, ale nyní nedokážu najít jabber server, co by zobrazoval ICQ nicky (zobrazují se jen čísla). Jelikož jiný použitelní klient pro mě na Palm OS není, rád bych rozchodil aspoň ten chatopus.

A jinak - icq od autorů icq umí diakritiku ve zprávách, ale zase mi dostalo palm do resetovací smyčkyy.
Verichat nepodporuje diakritiku v nickech a občas mi nezobrazil zprávu
mundu a a causerie - jeden z nich nepodporuje ovládání d-padem na treu, druhý zobrazuje nicky takovým způsobem, že nejde poznat, o koho se jedná. A neumí vypnout dělení do skupin.


Server mam jabber.cz
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: st 16. srpen, 2006 15:15    Předmět: Re: chatopus Citovat

lemik napsal:


Server mam jabber.cz


To je divné, ten jsem zkoušel taky. Na PC klient PSI. Kdysi jabber.cz měl i nicky, ale v poslední době se mi nepodařilo přidat ICQ transport s přezdívkami, všude jsou jen čísla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: st 16. srpen, 2006 15:17    Předmět: Re: chatopus Citovat

pavelbures napsal:
lemik napsal:


Server mam jabber.cz


To je divné, ten jsem zkoušel taky. Na PC klient PSI. Kdysi jabber.cz měl i nicky, ale v poslední době se mi nepodařilo přidat ICQ transport s přezdívkami, všude jsou jen čísla.


Ja uz to tak mam vic nez rok, uz na Zire72. Ale byla tam nutnost si ty nicky na PSI pojmenovat, jinak to byly cisla i tam.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: st 16. srpen, 2006 15:34    Předmět: Re: chatopus Citovat

Takže tímto pro mě zanikla možnost mít na Palm OS opravdu použitelného ICQ klienta. Mám něco přes 150 kontaktů a víkend přejmenování nevěnuji ani náhodou. Je zajímavé, že dřív se nicky objevovaly na mnoha serverech, teď nejdou ani na jabber.cz, jabber.org a dalších...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st 16. srpen, 2006 15:40    Předmět: Citovat

No mne se nicky ukazuji ve Verichatu v pohode...

Zodiac 2
Verichat 2.89b
Fonts4OS5 + Fiba 8 fonts
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: st 16. srpen, 2006 16:24    Předmět: Citovat

chaoos napsal:
No mne se nicky ukazuji ve Verichatu v pohode...

Zodiac 2
Verichat 2.89b
Fonts4OS5 + Fiba 8 fonts

Včetně české diakritiky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st 16. srpen, 2006 16:28    Předmět: Citovat

Jo celý systém mám s českou diakritikou ... Bez externí češtiny (na Zoda neexistuje).

Je to FIBA CS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: st 16. srpen, 2006 16:31    Předmět: Citovat

Já mám Piloc bez počeštění prostředí a diakritiku zmršenou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 16. srpen, 2006 18:59    Předmět: Citovat

Našel jsem mě neznámý chatovací program "Causerie Unified Messenger".
http://software.palminfocenter.com/product.asp?id=818
Podporuje toho víc, včetně jabber ( Pochybující ), takže určitě otestovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: čt 17. srpen, 2006 22:49    Předmět: Re: chatopus Citovat

lemik napsal:
pavelbures napsal:
Když už tu mluvíte o chatopusu: Před dávnou dobou jsem ho používal, ale nyní nedokážu najít jabber server, co by zobrazoval ICQ nicky (zobrazují se jen čísla). Jelikož jiný použitelní klient pro mě na Palm OS není, rád bych rozchodil aspoň ten chatopus.

A jinak - icq od autorů icq umí diakritiku ve zprávách, ale zase mi dostalo palm do resetovací smyčkyy.
Verichat nepodporuje diakritiku v nickech a občas mi nezobrazil zprávu
mundu a a causerie - jeden z nich nepodporuje ovládání d-padem na treu, druhý zobrazuje nicky takovým způsobem, že nejde poznat, o koho se jedná. A neumí vypnout dělení do skupin.


Server mam jabber.cz

Jo Chatopus umí rename to nickname. Pak se ti v nicku místo ICQ čísla objeví nickname. Status - rename - rename to nickname. Používám njs.netlab.cz nebo jabber.sh.cvut.cz a funguje to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mrzic
nováček
nováček


Registrace: 14.4. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá 18. srpen, 2006 12:21    Předmět: Citovat

1. Chatopus - umi cesky, da se spustit z karty, ovlada se d-padem a nepada
2. nesleduji (viz. 3.), chatuji kazdy den
3. T-mobile s unlimited data tarifem


Naposledy upravil mrzic dne ne 29. říjen, 2006 15:16, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: po 21. srpen, 2006 21:16    Předmět: Re: chatopus Citovat

tondapirko napsal:

Jo Chatopus umí rename to nickname. Pak se ti v nicku místo ICQ čísla objeví nickname. Status - rename - rename to nickname. Používám njs.netlab.cz nebo jabber.sh.cvut.cz a funguje to.


To je sice hezké, ale našel jsem tuhle volbu jen u každého kontaktu, já to potřebuju provést globálně. Kontakty po jednom si dokáži převést na PC. Chatopus by mě plně vyhovoval, je rychlý, stabilní, lze ho ovládat jen klávesnicí, ale problém s nicky mě štve.

P.S. U některých kontaktů se po rename to nickname nestane nic a nepomůže ani manuální přejmenování, stále je vidět jen ICQ číslo. Setkal se s tím někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út 22. srpen, 2006 5:46    Předmět: Re: chatopus Citovat

pavelbures napsal:
tondapirko napsal:

Jo Chatopus umí rename to nickname. Pak se ti v nicku místo ICQ čísla objeví nickname. Status - rename - rename to nickname. Používám njs.netlab.cz nebo jabber.sh.cvut.cz a funguje to.


To je sice hezké, ale našel jsem tuhle volbu jen u každého kontaktu, já to potřebuju provést globálně. Kontakty po jednom si dokáži převést na PC. Chatopus by mě plně vyhovoval, je rychlý, stabilní, lze ho ovládat jen klávesnicí, ale problém s nicky mě štve.

P.S. U některých kontaktů se po rename to nickname nestane nic a nepomůže ani manuální přejmenování, stále je vidět jen ICQ číslo. Setkal se s tím někdo?


Jo stává se to že se to stejně nepřejmenuje a plošně přejmenovat čísla na nicky taky nejde Pochybující
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PavelGalle
nováček
nováček


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha 5 - Barrandov

PříspěvekZaslal: čt 05. říjen, 2006 20:25    Předmět: Tajemný VeriChat Citovat

Tak nevím.. Mám na Treu 650 poslední verzi VeriChatu, ale dost často se stane, že mi přijde upozornění, že přišla zpráva, ale není vidět text zprávy.. Týká se to tedy ICQ. Už jsem myslel, že jsem vypozoroval, že to dělá česká verze ICQ od Atlasu, ale není tomu tak.. Jinak si myslím, že VeriChat co se týká funkcí je skvělej, ale tohle mě fakt štve.. Překvapený(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: čt 05. říjen, 2006 22:42    Předmět: Re: Tajemný VeriChat Citovat

PavelGalle napsal:
Tak nevím.. Mám na Treu 650 poslední verzi VeriChatu, ale dost často se stane, že mi přijde upozornění, že přišla zpráva, ale není vidět text zprávy.. Týká se to tedy ICQ. Už jsem myslel, že jsem vypozoroval, že to dělá česká verze ICQ od Atlasu, ale není tomu tak.. Jinak si myslím, že VeriChat co se týká funkcí je skvělej, ale tohle mě fakt štve.. Překvapený(

tohle může dělat diakritika. mě to dělá, jakmile má být zobrazen znak s diakrtikou, tak se nezobrazí ten znak ani následující text.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt 05. říjen, 2006 23:28    Předmět: Citovat

Ano, presne tak, dela to diakritika. Nebo se to obcas stava, pokud druha strana pise z webu pres ICQgo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PavelGalle
nováček
nováček


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha 5 - Barrandov

PříspěvekZaslal: čt 05. říjen, 2006 23:37    Předmět: VeriChat Citovat

No, vypadá to, že to tak bude.. tedy, ne že bych vám nevěřil.. Vysmátý Jen to musím ještě zítra vyzkoušet s tou osůbkou u který se to nejvíc vyskytuje a pak dám vědět.
A děkuji za radu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LuckyLuke
nováček
nováček


Registrace: 17.1. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá 06. říjen, 2006 11:22    Předmět: Re: Co používáte k chatování po ICQ ? Citovat

chaoos napsal:
Setkal jsem se v poslední době ve svém okolí k masovým přesunům uživatelů k různým programům. Nějak se jim mnou doporučený Verichat nezamlouvá, či co Vysmátý Pochybující

1.Co používáte k chatování vy a proč?
2.Znáte své náklady na chatování přes PDA?
3.Co používáte za GSM OP a jaký máte tarif ?


1. Verichat...na tvou radu Radostný
ma vse co potrebuji pro chatovani na palmu, akorat mi taky pekne stve to nezobrazovani textu a obcas i nicku Smutný
2. do 200,- Kc mesicne se vzdycky vejdu
3. Dohoda s vodafonem + pripojeni na dlouho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kargee
nováček
nováček


Registrace: 2.8. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so 28. říjen, 2006 10:22    Předmět: ICQ potažmo JAbber Citovat

Samozřejme Chatopus, je to skvělý nepadavý klient Jabberu a služby na českém jabberu jsou super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pefcbs
nováček
nováček


Registrace: 20.9. 2005
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so 28. říjen, 2006 11:07    Předmět: Citovat

prosel jsem taktez martyriem icq a vyzkousel vsechny programky.ted pouzivam verichat,protoze prejmenovat pres 200 kontaktu se mi nechce,a jsem s nim spokojen.cestinu pri net komunikaci,nepouzivam.pisu bez hacku a carek( v cizine by nepochopili co jim pisi,cesi si to vetsinou domysli).jedine co mi vadi je,ze kdyz verichat zapnu a objevi se mi zprava,je tam jen cislo.takze jsem to musel resit,tak,ze mi podepisuji zpravy nickem.pouzivam totiz verichat hlavne jako nahradu za sms.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412