Fórum - Zobrazit téma - Youtube, OperaMini, Treo680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Youtube, OperaMini, Treo680

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: čt 11. září, 2008 15:47    Předmět: Youtube, OperaMini, Treo680 Citovat

z m.google.com jsem se pripojil k youtube a za zvedavosti kliknul na video.

Spustila se aplikace kterou jsem zatim nevidel, docela podobna Pics&Video . Video se nabufrovalo a prehralo. po zkonceni se znovu spustila OperaMini...

otazka zni, jaka aplikace to video vlastne prehrala ?

jestli to byla Kinoma3, tak je zvlastni ze prehravani fungovalo i potom co jsem ji smazal.

Kinomu3 jsem nikdy pred tim ke streamovani nepouzival, tak nevim jak moc se jeji vzhled zmeni oproti prehravani videa nebo muziky

nebo ze by to byla applikace Pics&Video dodavana s Treem ?
a nebo samotna OperaMini ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 11. září, 2008 17:42    Předmět: Citovat

Co ja vim tak Opera nedokaze ani animace, takze ta to rozhodne byt nemohla... Dale Pics&Video podle me neumi .flv, ale v tom se mozna mylim... Kdyz ses vratil zpatky do Opery, byls na uvodni strance nebo tam kdes skoncil? A dela ti to to same i v Blazeru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: čt 11. září, 2008 18:45    Předmět: na uvodni strance Citovat

po zkonceni videa jsem byl na uvodni strance. Opera to nebyla.
Z blazeru se dostanu zpet na youtube a pred prvnim spustenim bylo videt male okno "streaming powered by Kinoma"

Vzhled je ale podobny Pics&Video, asi to vyuziva nejakym zpusobem Kinomu. Kdyz ji smazu, funguje to dal, jako by si Pics&Video od ni do sebe nahralo kodek a pak uz ji nepotrebovalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 11. září, 2008 19:05    Předmět: Citovat

No ja si ted nejsem jisty, ale neni Kinoma u T680ky v ROM??? Kazdopadne na vzhled bych nehledel, pTunes se taky podobaji iTunes, ale nejsou to iTunes (mimochodem nemylim-li se tak v T680 je vsechno ve stejnem stylu), a Pics&Video (jindy Media) funguje v jinejch palmech i bez toho, ze by v nich byla Kinoma, pritom je to prakticky ta sama app. Ale myslim na to, ze YouTube je v mobilni verzi prizpusobeny pro vsechny prehravace v mobilech, Operu nevyjimaje, tak proste vyuzije prvni dostupnou app ktera zvlada .flv, nebo jestli to je nejak prekonverteny??? To nevim, ale vyzkousim, zitra hodim vysledek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: čt 11. září, 2008 20:14    Předmět: ROM Citovat

mas pravdu, Kinoma je u T680 v ROM,
kinomaAAClib
kinomaJPEGlib
kinomaPalm5Audiolib
kinomaPalmOneAudiolib
kinomaMPEGlib

sice ne cela, ale na youtube to staci, prijemne prekvapeni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 12. září, 2008 15:11    Předmět: Citovat

Tak na LD to s Operou nefacha, i kdyz tapnu na "Play video" nebo jak to tam je, Opera se cova, jako by tam sice neco bylo, ale odkazovalo to uplne donesmyslna, proste se nic nestane i kdybych se treba utapal. V Blazeru jsem nezkousel, Kinomu nemam, to bude asi ta pricina... PS: Myslim ze to bylo i tady na serveru v megarecenzi, ze je Kinoma v ROM 680ky, ale nejsem si jisty... Ale nevidim v tom seznamu knihovny pro temer zadne video...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: so 13. září, 2008 21:12    Předmět: Citovat

BTWpokud jste si toho ještě nevšimli, tak kodeky Kinoma v T680ce umí hrát i streamované rádio. Hodně záleží na signálu a chybovosti přenosu, takže asi nejlepší zkušenosti mám s bitrate 16 a 32kbps, ale na rokec to stačí. Stačí přes www.play.cz vybrat rádio a stream a už to jede. Akorát nejde zhasnout displej a zamknout klávesy.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: ne 14. září, 2008 9:06    Předmět: Citovat

Fakt? A jede to i s radiem ve WMA? To bych potom nadobro smazal Mundu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: ne 14. září, 2008 20:27    Předmět: WMA Citovat

zrovna posloucham Prahu pres WMA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 15. září, 2008 15:50    Předmět: Citovat

Wow! Sbohem, Mundu... A diky za tip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 15. září, 2008 19:06    Předmět: Citovat

Mě hlavně Mundu už asi 3 měsíce při každým přístupu k serveru hlásí "playlist error" a po reinstalaci se dokonce už ani nedokáže přihlásit k serveru a shnije.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 15. září, 2008 19:35    Předmět: Citovat

Tobe taky? Me to taky uz nejakou dobu dela, myslel jsem ze to je u me, ale asi ne... Mozna by pomohl novej ucet, ale na ten uz kaslu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 22. září, 2008 11:45    Předmět: Citovat

To jsem zkoušel, nepomůže to. Nejede to dokonce ani z T5ky.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412