Fórum - Zobrazit téma - Palm Desktop nefunguje - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Desktop nefunguje

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 19:03    Předmět: Palm Desktop nefunguje Citovat

Mám jeden proglém. Nefunguje mi Palm Desktop. Když ho spustím, problikne okno programu tak na 0,5 - 1 sec a vypne se. HotSync taky nejede, když dojde na "Synchronizing Tasks", tak se zadrhne (je přeci nesmysl, aby Tasks synchonizoval déle než 5 minut, ne?) a musím operaci přerušit - v PC násilným koncem přes Správce a v palmu resetem. Sice synchronizaci akutně nepotřebuju, ale občas se to hodí. Nevíte někdo, co s tím?

BTW: Přeinstalace nepomohla, chová se to úplně stejně.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 19:11    Předmět: Citovat

Blbá rada, ale co deinstalovat a vyčistit registry?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 19:15    Předmět: Citovat

Přeinstalace (resp. odinstalace a znova instalace) nepomohla. Navíc se stejně chová i na počítači, na kterým nikdy nebyl. A čištění registrů ani pořádně nevím, co to je:)
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 19:45    Předmět: Citovat

Problém určitě není v palmu, ale ve Windows. Takže čištění registrů je jen takové stéblo, kterého se tonoucí chytá. V praxi bych to viděl spíš na reinstalaci celýho systému. Už se to tady ale řešilo, doporučuji se podívat sem: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: čt 10. srpen, 2006 7:47    Předmět: Citovat

No, to je hezký. Ale jak je možný, že to nejede i na PC, kde P.Desktop nikdy nebyl? (Win 2000). Snažím se to synchronizovat s WXP.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 10. srpen, 2006 8:59    Předmět: Citovat

nosferatu135 napsal:
No, to je hezký. Ale jak je možný, že to nejede i na PC, kde P.Desktop nikdy nebyl? (Win 2000). Snažím se to synchronizovat s WXP.

Na tom druhém PC může být stejná chyba.. Mě se občas na starém PC přestal spouštět QuickInstall, vyhodilo to nějakou chybu a šlus. Zkusil jsem to dát na svůj aktuální PC a dělalo to to samé (a předtím tu PALM nikdy nebyl). Doporučoval bych stáhnout co nejaktuálnější verzi Palm Desktop z palm.com...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: čt 10. srpen, 2006 9:02    Předmět: Citovat

To jsou problémy. Naštěstí mě to tolik netrápí, synchornizaci dělám minimálně. Na PIM mám primárně Palm, resp. PC vůbec nepoužívám a aplikace a zálohy dělám přes kartu. Ale díky za rady, něco zkusím
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 10. srpen, 2006 9:28    Předmět: Citovat

Ještě se pro jistotu zeptám: nemůže být problém, že bys měl nainstalovanou verzi Palm Desktopu, která není primárně určena pro tvůj model palmu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: čt 10. srpen, 2006 10:38    Předmět: Citovat

Na 100 % ne, je to orginální cd z krabice s přístrojem.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
abbOt
nováček
nováček


Registrace: 2.9. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so 02. září, 2006 22:28    Předmět: Citovat

Ja mam podobnej problem uz mi vic jak pul roku trci palm (t3) doma na stole a nic snim nemuzu pac mi nejde hotsync dlouho sem ho nenabijel takze sem prisel o vsechny data coz bych prezil problem je ze sem v mezidobi musel formatovat disk a pak dyz sem znvoa po case nainstaloval palm
software (original cd) tak uz mi nejde hotsync pokazdy se to sekne a napise at skontroluju setup a zkusim znova ale uz fakt nevim co prenastavit a je celkem nelogicky abych znova mazal desitky giga filmu
a buh vi ceho dyz vim ze format oken nepomohl uz nekolikrat ;[ ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po 04. září, 2006 10:45    Předmět: Citovat

V posledni dobe se v mem okoli objevilo u znamych nekolik 650, ktere prestaly synchronizovat. Vyresil sem to u znamych poradnym ocistenim konektoru v Palmu starym kartackem na zuby Radostný) Mely to zaneseny a takovy jako spinavy. Vsichni ... Radostný

Jinak jsem jim vsem udelal i hardreset a funguje to vsem.
Jinak si zkontroluj i kabel, jestli neni poskozeny a jestli je to poradne pripojeno v PDA. Konektor je dost haklivy na to aby to presne do sebe vsechno zapadalo ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412