Fórum - Zobrazit téma - CallRec 6.0 a čeština - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

CallRec 6.0 a čeština

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: čt 21. srpen, 2008 10:35    Předmět: CallRec 6.0 a čeština Citovat

Používá někdo z vás program CallRec 6.0? Koupil jsem si ho před pár dny, funguje dobře až na to, že z názvů volajícího/volaného vyhodí všechny neanglické znaky, takže je to celé zmršené. Místo "Šťastný" je to "astn" a podobně. Dělá vám to taky?

Díky Gimli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 21. srpen, 2008 13:05    Předmět: Citovat

Neresilo se to tu uz nahodou? Myslim ze nekdo kvuli tomu mel problemy se stabilitou nebo tak nejak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: pá 22. srpen, 2008 11:13    Předmět: Citovat

Ne, to byl RecorderX verze 1.4 na Locale. 2.2B2 je stabilní, jen zatím z českých znaků dělá %xx podle kódovací tabulky.

K CallRecorderu můžu zatím poradit jen vypnout pojmenovávání souborů jménem protistrany a používat jen číslo. V RecX to tak mám taky a vyhovuje mi to.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: so 23. srpen, 2008 13:32    Předmět: Citovat

No já nemám žádné problémy se stabilitou, CallRec funguje skvěle, až na to pojmenovávání souborů. Asi si nechám zobrazovat jsen ty čísla ... ale zase si je nepamatuju, takže i to je na nic. Napsal jsem autorovi, sice pochybuji o tom, že by se tím byl ochotný zabývat, ale uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412