Fórum - Zobrazit téma - BuiltIn složka - co to je? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

BuiltIn složka - co to je?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 16:41    Předmět: BuiltIn složka - co to je? Citovat

S přechodem na NVFS jsem byl i konfrontován se záhadami s NVFS spojenými. K jedné z nich patří složka BuiltIn co se tváři jako další karta v Resco Explorer. Všiml jsem si že má stejnou velikost jako RAM a že tam jsou stejné soubory jako v RAM (zrcadlo) ale v nulové velikosti.
Zkoušel jsem to zformátovat a napíše mi to že nelze ( Vysmátý ). Též jsem na jednom polském webu našel informace o tom že by takto E2 měla mít 50mb paměti ale není to pravda..
Všiml jsem si že například obrázky poslané přes hotsync nejsou v RAM ale v oné BuiltIn složce...
Chtěl bych se zeptat k čemu to slouží, co to je, proč to tam je, k čemu to je dobré? Vysmátý

Tady jsou screeny pro ilustraci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 11. srpen, 2006 17:53    Předmět: Citovat

Nikdo? Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: so 12. srpen, 2006 21:29    Předmět: Citovat

Me by to taky zajimalo, ale kdyz uz ani Badel nevi.... Nešťastný
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 12. srpen, 2006 22:40    Předmět: Citovat

lemik napsal:
Me by to taky zajimalo, ale kdyz uz ani Badel nevi.... Nešťastný

Mno docela zajímavé to je.. Nějaké tajemství či spiknutí Vysmátý Možná konspirace s tou složkou Pobavený Pobavený Sice stále netuším proč se to hlásí jako externí médium (jako karta), ale všiml jsem si že právě sem se provádi restore a po resetu se kopíruje odtamtud do RAM.. Ale stále tomu nerozumím.. Soubory s nulovou velikostí, když chci nějakej smazat tak píše že se používá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 12. srpen, 2006 23:05    Předmět: Citovat

lemik napsal:
Me by to taky zajimalo, ale kdyz uz ani Badel nevi.... Nešťastný


Badel nepíše, protože čeká, jestli se někdo nevytasí s nějakou kvalifikovanější informací, než má sám k dispozici Zklamaný Jediné, co o tom vím, že by to snad měla bejt nějaká virtuální paměť, kam si Palm OS ukládá soubory, se kterými v nativní podobě neumí pracovat (např. JPEG) a pak je zapouzdřuje do PDB. Za tuto informaci ale zcela neručím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: so 12. srpen, 2006 23:36    Předmět: Citovat

Jestli jsem to dobre pochopil (maj inglis iz nogud Pobavený ) tak je to jak pise Badel vyse.

http://www.red-mercury.com/nvfs.html
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 13. srpen, 2006 0:57    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Badel nepíše, protože čeká, jestli se někdo nevytasí s nějakou kvalifikovanější informací, než má sám k dispozici Zklamaný Jediné, co o tom vím, že by to snad měla bejt nějaká virtuální paměť, kam si Palm OS ukládá soubory, se kterými v nativní podobě neumí pracovat (např. JPEG) a pak je zapouzdřuje do PDB. Za tuto informaci ale zcela neručím.

Z těch obrázků co jsem poslal to nevyplývá.. Všechno kromě PALM_DM se může smazat a je to přidané aplikacema za běhu (Blazer). Ale PALM_DM obsahuje ty soubory nulové velikosti, prostě "zrcadlo RAM". Má to přesně stejný počet souborů jako je v položce RAM.. Rozpačitý


lemik napsal:
Jestli jsem to dobre pochopil (maj inglis iz nogud Pobavený ) tak je to jak pise Badel vyse.

http://www.red-mercury.com/nvfs.html

Super, díky! To je vončo Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412