Fórum - Zobrazit téma - Android - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Android
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 21. prosinec, 2007 12:17    Předmět: Citovat

Tohle se dalo cekat, ale to se vse spravi, vzhledem k rychlosti, kterou dokazal Google vubec Android SDK vypustit se nebojim.. to neni jak u Palmu kdy vse trva jiz nekolik let a stale nic Radostný
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 21. prosinec, 2007 12:40    Předmět: Citovat

To bude ještě zajímavý, vypadá to, že nakonec budou novej Palm OS, ALP a Android uvedený ve zhruba stejný době.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 21. prosinec, 2007 12:51    Předmět: Citovat

Já to taky tak vidím Radostný bude bitka Radostný A jako vítěz vyjde na tržním poli opět ten nejhorší Radostný .. (stačí se podívat do historie, namátkou VHS x Beta, Amiga, Mac x PC, atp..)
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 21. prosinec, 2007 13:26    Předmět: Citovat

To znamená, že Palm zvítězí Dentista
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CZTomi
nováček
nováček


Registrace: 25.11. 2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá 21. prosinec, 2007 19:34    Předmět: Citovat

Pobavený
Jako že co se ušetří na vývoji se vrazí do reklamy? Pobavený Pobavený

A co pak, když bude Android tak dobře napsanej že pojede i na Palmovým HW??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 22. prosinec, 2007 18:51    Předmět: Citovat

To myslím o ničem nerozhodne. Kolik lidí si na svém PC nainstalovalo MacOS X od té doby, co je to možné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 15. leden, 2008 23:05    Předmět: Citovat

Já to mám v plánu Radostný P4ka 2,8GHz s 1GB RAM by na to mohla stačit Vysmátý
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 16. leden, 2008 0:33    Předmět: Citovat

Badel napsal:
To myslím o ničem nerozhodne. Kolik lidí si na svém PC nainstalovalo MacOS X od té doby, co je to možné?

připojím se - kolik lidí si to nainstalovalo?
a dodám - a kolik lidí to skutečně používá?
Jasně, nepopírám že jsem MacOS také zkusil. Ale vlastně nevím proč. Neměl jsem potřebu přejít. Spíš jsem to jen chtěl zkusit. Lidi si to radši koupí ve finální podobě, např. "MacOS na macbook".
Stejné to bude s tím androidem na PALM HW.. A nedejbože aby portace trvala jako linux na PALM. Pokud se nepletu, 100% portace LNX na POS ještě není, že?
Takže tak.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 16. leden, 2008 9:13    Předmět: Citovat

Ahoj, nikdo portovat Android na palma nemame v umyslu. Android nas vsechny zklamal, je to povetsinou binarni bastard bezici na uzavrene Jave... co z toho pak. Stravil jsem nad tim den a podarilo se mi nabootovat do stavu, ze se mi nahore zobrazila preskrtla sila signalu a hodiny. Ale nic s tim nejde moc delat, protoze dulezite soubory systemu jsou jen binarni. A i te ramky by to chtelo vic, nejmene 64MB.
Google zvolil z meho pohledu spatnou cestu, linux se snazi ukryt sec se da.

Daleko lepsi reseni je Qtopia, viz. palmlinux.cz.
Jinak, 100% portace linuxu je trochu osemetny pojem. Pokud to vezmeme tak, aby OS umel ovladat vsechen HW, tak ani Palm OS neni 100% portovan Radostný
U me na Z72 v linuxu nejde jiz jen kamera, v palmos zase nejde taktovat za chodu, prepinat ramecek okolo displeje, 2x vyssi rychlost BT, piskani displeje, LEDka indikujici zatizeni karty apod... takze, je to uhel pohledu.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 16. leden, 2008 21:42    Předmět: Citovat

Skorpi napsal:

Jinak, 100% portace linuxu je trochu osemetny pojem. Pokud to vezmeme tak, aby OS umel ovladat vsechen HW, tak ani Palm OS neni 100% portovan Radostný
U me na Z72 v linuxu nejde jiz jen kamera, v palmos zase nejde taktovat za chodu, prepinat ramecek okolo displeje, 2x vyssi rychlost BT, piskani displeje, LEDka indikujici zatizeni karty apod... takze, je to uhel pohledu.

Dobře, formuluji to jinak:
Aby byl portován Linux do takového stavu, v jakém je PALM OS na daném zařízení. Tzn že pokud ti na Zire 72 funguje s POS kamera ale s Linuxem ne, není to 100%. Pokud kamera s Linuxem fungovat bude (a vše ostatní též, přesně tak jak to běhá na POS), pak je to těch 100% co jsem myslel. Samozřejmě myslím "čistý" stav, tj stav ve kterém ti dorazí zařízení v krabici. Taktování a ostatní, to beru už jako druhořadou záležitost.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 19. leden, 2008 11:32    Předmět: Citovat

Dobra, ale stav portu pak ale neodpovida uzitne hodnote.. protoze pouzivat v dnesni dobe na Z72 fotak je zbytecne, kdyz telefony dnes foti lepe. Naopak ty vylepseni uzitnou hodnotu maji. Ale to uz jsme mimo Android, o kterem jsem napsal sve a je velkym zklamanim.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412