Fórum - Zobrazit téma - Jak v TCPMP přehrávat videa WMV? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jak v TCPMP přehrávat videa WMV?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dovi
nováček
nováček


Registrace: 25.1. 2006
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: po 04. červen, 2007 9:50    Předmět: Jak v TCPMP přehrávat videa WMV? Citovat

V pda mi chyběl přehrávač pro formát wmv, proto jsem stáhl novou verzi 0.72rc1 a nainstaloval všechny plugin soubory. Přesto přehrávač wmv soubory ani nenalezne. Můžete prosím poradit kde získat správný plugin, nebo kde by mohla být chyba?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: po 04. červen, 2007 11:47    Předmět: Citovat

pokud vim tak plugin na WMV z licencnich duvodu u TCPMP neni, ale mel by byt u placene verze CorePlayeru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dovi
nováček
nováček


Registrace: 25.1. 2006
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: po 04. červen, 2007 12:04    Předmět: Citovat

U odkazu na stažení je WMV uvedeno. tak jsem doufal že to bude fungovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 04. červen, 2007 12:30    Předmět: Citovat

dovi napsal:
U odkazu na stažení je WMV uvedeno. tak jsem doufal že to bude fungovat

TCPMP pro PALM OS skutečně WMV neumí a je to kvůli licenčním důvodům. TCPMP je free a za WMV se platí poplatky=autor softu by musel doplácet. Ani na to není plugin. TCPMP pro WM WMV umí, jelikož kodek je již v systému. Takže asi zde došlo k nedorozumění.
WMV umí až ten nový CorePlayer a pak ještě jeden.. Ale nevzpomenu si, jak se jmenuje. Je k tomu však potřeba dobrá mašina, třeba E2 je pro WMV žalostně málo

edit: ten druhý přehrávač se jmenuje kinoma. Obojí jsou placené Mrkající Zlomyslný (zrovna mě napadá hláška z reklamy na nejmenovaného operátora - "jak pro koho" Zlomyslný )
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jakuje
nováček
nováček


Registrace: 17.5. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne 08. červenec, 2007 21:29    Předmět: Citovat

jj. Já také používám kinomu. Umí snad jenom mp3, obrázky a tu WMV, ale chce to do své složky. Na Zire 72 jela, ale žere tolik paměti, až je to k pláči
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
faltes
nováček
nováček


Registrace: 5.6. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st 26. září, 2007 13:32    Předmět: TCPMP Citovat

Nevite nekdo o nejaky softu pro vkladani titulek? Desne me totiz stve je tam ripovat a pak kopirovat do pda. A este jedna otazka, reknete mi nekdo rozliseni na filmy pro T680... Daval jsem 350/280 a obliceje sou takovy protahli, a nejak se nemuzu strefit do toho dobreho rozliseni. Dik moc:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 26. září, 2007 14:18    Předmět: Citovat

Treo 680 má 320x320, takže větší strana musí mít rozměr 320 bodů. Druhou stranu bych zvolil tak, aby byl zachován poměr stran (v PocketDivXEncoderu zaškrtnout pole "Zachovat poměr stran").
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 26. září, 2007 16:34    Předmět: Citovat

mplayer v linuxu prehraje wmv bez problemu Vysmátý o titulkach ani nemluve Pobavený
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 26. září, 2007 17:45    Předmět: Citovat

Nevím o tom, že by na Treu 680 někomu běhal Linux. A i kdyby, byl by nepoužitelný, protože by mu tam nechodila telefonní aplikace.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 26. září, 2007 18:16    Předmět: Citovat

killinghawk napsal:
Nevím o tom, že by na Treu 680 někomu běhal Linux. A i kdyby, byl by nepoužitelný, protože by mu tam nechodila telefonní aplikace.


Na T680 linux beha, GSM ne.. to je pravda. Nicmene otazka znela na "pda" nikoli na Treu...
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 26. září, 2007 18:43    Předmět: Citovat

Já jsem reagoval na poslední dotaz. Jinak, stačí se podívat na datum založení tohoto vlákna, a je jasné, že je již několik měsíců mrtvé. Tím ale nechci říct, že informace o tom, že na Treu 680 běhá Linux, je bezcenná.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dovi
nováček
nováček


Registrace: 25.1. 2006
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt 27. září, 2007 8:09    Předmět: Konec Citovat

Toto vlákno je mrtvé protože Palm os je mrtvý. Bohužel si to musíme přiznat a začít hledat něco nového.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 03. prosinec, 2007 13:56    Předmět: Citovat

BTW nikoho nás nenapadlo řešení nejjednodušší a funkční.
Palm Desktop, složka Media, do některého alba WMV soubor upustit, na Palma se sesynchronizuje ve formátu ASF, a ten přehraje i TCPMP.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dovi
nováček
nováček


Registrace: 25.1. 2006
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: po 03. prosinec, 2007 15:59    Předmět: To je opravdu dobrá rada Citovat

To je opravdu dobrá rada, až na to že formát .asf je nekoukatelný a mě jde o videa která někdo pošle přes bluetoots nebo je stáhnu z netu. Takže bych čekal než se dostanu k počítači, což někdy trvá přes týden a pak je teprve převedl na asf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
faltes
nováček
nováček


Registrace: 5.6. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út 04. prosinec, 2007 12:27    Předmět: Linux a treo680 Citovat

Zdary, a myslite si ze se nekdo rozhodne rozchodit v T680 gsm funkci pod linuxem? Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mha
nováček
nováček


Registrace: 22.7. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt 06. prosinec, 2007 9:05    Předmět: Re: Linux a treo680 Citovat

faltes napsal:
Zdary, a myslite si ze se nekdo rozhodne rozchodit v T680 gsm funkci pod linuxem? Radostný


Ja si myslim ze nie. "Nejsou na to lidi."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 06. prosinec, 2007 14:00    Předmět: Re: To je opravdu dobrá rada Citovat

dovi napsal:
To je opravdu dobrá rada, až na to že formát .asf je nekoukatelný a mě jde o videa která někdo pošle přes bluetoots nebo je stáhnu z netu. Takže bych čekal než se dostanu k počítači, což někdy trvá přes týden a pak je teprve převedl na asf


To už je ale tvůj problém Vysmátý
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412