Fórum - Zobrazit téma - hotsync pres bluetooth - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

hotsync pres bluetooth
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ViRe
nováček
nováček


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út 13. listopad, 2007 20:56    Předmět: nefunguje hotsync přes bluetooth Citovat

nevím proč ale u mého trea 680 nefunguje synchronizace přes bluetooth v mém notebooku. treo chce nějaký virtuální port a já nevím jak na to. prosím pomožte pokud to už někdo dělal díky Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 13. listopad, 2007 21:23    Předmět: Citovat

Návod máš tady:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=440
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ViRe
nováček
nováček


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út 13. listopad, 2007 21:35    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Návod máš tady:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=440


to je sice hezký ale bojim bojim že to je na externí bt modul usb pro interní to asi nefunguje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 13. listopad, 2007 21:40    Předmět: Citovat

Funguje, sám jsem to používal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ViRe
nováček
nováček


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út 13. listopad, 2007 21:47    Předmět: Citovat

o.k. děkuji vyzkouším
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
twztwz
nováček
nováček


Registrace: 15.1. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út 13. listopad, 2007 22:33    Předmět: bluetoth synchronizace ano, ale nefunguje bluesoleil Citovat

virtualni port se nastavi snadno a ten navod je ok.
muj problem ale je, ze se mi jeste nikdy nepodarilo sesynchronizovat notebook (MSI), kde je interni bluetooth a s notebookem dodavane ovladace a obsluzny sw bluesoleil. vzdy to zamrzne na identifikaci uzivatele. psal jsem si o tom asi na petkrat s nejakou cinskou pani z jejich podpory, ktera mi sverepe posilala navody, jako to synchronizovat s windows mobile (FUJ!!!). existuje jeste pry nejaka moznost odinstalovat to cele a naistalovat ovladace treti strany (tusim WACOM nebo tak nejak), ale clanek, na nez mne ten radce na zdejsim foru odkazal, jsem nenasel - a navic v te preinstalaci tusim problemy. o nez nestojim. jinak mi bluetooth na nbooku funguje (sluchatka, spojeni s druhym pocitacem a tak).
uz jsem se s tim smiril. do prace a na cesty vozim v tasce s nbookem USB kabel. kterym treo 680 zaroven dobijim (neni to zadna zatez, a navic tak obejdu potrebu dalsiho adapteru v UK a US), doma synchronizuju pres koupeny dongle a strkam do trea standardni nabijecku.
jde to, ale dre to.
Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 14. listopad, 2007 6:15    Předmět: Re: bluetoth synchronizace ano, ale nefunguje bluesoleil Citovat

twztwz napsal:
psal jsem si o tom asi na petkrat s nejakou cinskou pani z jejich podpory, ktera mi sverepe posilala navody, jako to synchronizovat s windows mobile (FUJ!!!). existuje jeste pry nejaka moznost odinstalovat to cele a naistalovat ovladace treti strany (tusim WACOM nebo tak nejak

1) paní udělala správně. Nastavení v PC je naprosto stejné a je jedno zda máš Palm OS nebo WM. Jde pouze o to si ten virtuální port nastavit a hlavně aby to nešlo nad COM7 (tam to vytuhává).
2) ovladače jsou WIDCOMM, standardně se dodávají k MSI produktům. V odinstalaci aktuálních a instalaci WIDCOMM není žádný problém. Pouze se musí vše znovu spárovat. Pak je ještě možnost ovladačů od Toshiby, ale rozdíl tam prakticky není.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 14. listopad, 2007 17:45    Předmět: Re: bluetoth synchronizace ano, ale nefunguje bluesoleil Citovat

jacktalking napsal:
Jde pouze o to si ten virtuální port nastavit a hlavně aby to nešlo nad COM7 (tam to vytuhává).


Ne že by to přímo tuhlo, ale HotSync dost často zapomene na kterém portu byl nastavený a chytne se na nejnižší volný. Pak se musí do Setup-Local a znovu v kombíku nastavit správný COMport. Mám to na COM12, a děje se mi to 2x do měsíce.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 14. listopad, 2007 18:23    Předmět: Re: bluetoth synchronizace ano, ale nefunguje bluesoleil Citovat

masoxCZ napsal:
jacktalking napsal:
Jde pouze o to si ten virtuální port nastavit a hlavně aby to nešlo nad COM7 (tam to vytuhává).


Ne že by to přímo tuhlo, ale HotSync dost často zapomene na kterém portu byl nastavený a chytne se na nejnižší volný. Pak se musí do Setup-Local a znovu v kombíku nastavit správný COMport. Mám to na COM12, a děje se mi to 2x do měsíce.


Me obcas Sony Ericsson PC Suite rozhazuje BT COMy, tak treba ti to dela taky nejaky soft, ktery pouzivas jen obcas, me staci restartovat PC mezi syncem mobilu a TX.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 14. listopad, 2007 20:58    Předmět: Re: bluetoth synchronizace ano, ale nefunguje bluesoleil Citovat

Dělala mi to i čistá mašina Radostný
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412