Fórum - Zobrazit téma - Problém se synchronizací - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problém se synchronizací

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meluzin
nováček
nováček


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út 25. září, 2007 17:46    Předmět: Problém se synchronizací Citovat

Mám problémy se synchronizací palmu T|X konkrétně aplikace Dokuments to go. Dříve my to dělalo, že jse my načetli všechny texty kromě jednoho konkrétního. Tento problém sem už vyřešil. Teď mám ale jiný problém. Pokaždé, když spustím synchroniyaci, a ta se dostane k Documents to go, tak mi synchronitace spadne. Palm ještě asi pět minut synchronizuje, a poté se restartuje. Děkuji za pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vaclavikmiva
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 25. září, 2007 20:30    Předmět: Citovat

To se ti děje po novém nahrání desktopu ? Nebo používáš již delší dobu?
_________________
TX + SD 1Gb + GPS Navibe, +SE W810i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Meluzin
nováček
nováček


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út 25. září, 2007 21:01    Předmět: Citovat

Mám to tam od března a první chybu to dělalo na začátku srpna, a druhou my to začalo dělat teď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vaclavikmiva
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 25. září, 2007 21:18    Předmět: Citovat

Nevím kolik toho máš v Palmu ale když jsem měl nějaký podobný problém s aplikací tak jsem odinstaloval desktop a smazal jsem v progaram files Palm profil a nainstaloval jsem znova desktop a zatím mi to vždy pomohlo (mě se stalo když jsem měnil palmy a snažil se to nacpat do původního profilu)
_________________
TX + SD 1Gb + GPS Navibe, +SE W810i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 26. září, 2007 17:15    Předmět: Re: Problém se synchronizací Citovat

Mrkni se, co máš vlastně nastaveno k synchronzaci za soubory. U D2G 6 mi tohle dělal wordovský dokument o velikosti kolem 750ti kilo. Jelikož to byl stejně jen text bez úpravy, přeuložil jsem ho z formátu Word97 do klasické 6.0 a bylo to bez problému.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412