Fórum - Zobrazit téma - Beam reset - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Beam reset

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 01. srpen, 2006 20:45    Předmět: Beam reset Citovat

Mám takový problém..
Nějaká aplikace mi způsobuje reset PDA když tapnu na ikonu beam v dolní liště launcheru (standardní launcher, ta "lišta" se vyvolá šikmým tahem). Bohužel programů na E2 mám už tolik že není v mých silách (a nemám čas) zkoumat co to způsobuje. Nesetkal se někdo už s něčím podobným?
Mám podezření na SlovoED a Piloc, ale zbavit se jich je docela problém, jde to jedině se jich zbavit na tvrdo a opravdu bych nerad absolvoval ten kolotoč resetů+obnov. Takže pokud má někdo zkušenost, budu jen rád.
Zkoušel jsem i vypnout Bluetooth protože si pamatuju že některé mobilní telefony mají problém mít zapnutý najednou Bluetooth a IRDA, ale tím to není. Přijímat přes IRDA můžu bez problémů, odesílat třeba z Resco Explorer též, ale z té lišty to prostě spadne...

Z nainstalovaných aplikací mám (nejmenuji vestavěné aplikace):
Alarms
Batmon
BlueJ
BlueJacker
BlueSpam
Book Worm
brightnes fix
BTcachED
Buddha Vacana
Card Export
Cleanup
ClockDeluxe
Commander (pro prohlížení obsahu BT zařízení, není rezidentní)
ConvertDeluxe
Crash
DB (databáze, není rezidentní)
Discovery
Explorer
filepc2pda
FileZ (je ale na kartě, takže též nemůže být rezidentní)
Fortune
FreeJongg
GTS Racing
IrMonitor (není rezidentní)
Kalendar
MemInfo (též není rezidentní)
Metro+MetroUp
MHD
MoePaint
MSDict
NVBackup
Obfuscate (na skrytí ikon)
PAdict (slovník en<>jp, není rezidentní)
Palm Bio
PalmFiction
Piloc (je většinou vypnutý kvůli CJKOS)
Plucker
Power48 (kalkulačka, je ale na kartě takže taky nemůže být rezidentní)
PowerClip
PowerRUN
PsMemo
pTunes
Remote
RescoView
SC-123PU (kalkulačka, není rezidentní)
SEBlue (pro zjišťování info o telefonu přes BT, není rezidentní)
SiEd
SkyForce Reloaded
SlovoEd
Snap
snapDates (je rezidentní, ale problémy byly i předtím takže moc nevěřím tomu že zde by byl problém)
SoftReset
SolFree
Sun Compas
TCNP
tejpWriter
TexT
TimeCopy
Today
UniMatrix
Uninstall
VFS Exchange
WorldMate
Yesterday
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 01. srpen, 2006 23:48    Předmět: SlovoEd + PiLoc Citovat

SlovoEd + PiLoc je opravdu smrtící kombinace. Zvlášť problematická je při běhu v rezidentním módu. Doporučuji jej u SlovoEd vypnout a zkusit to beamování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 02. srpen, 2006 8:47    Předmět: Re: SlovoEd + PiLoc Citovat

Badel napsal:
SlovoEd + PiLoc je opravdu smrtící kombinace. Zvlášť problematická je při běhu v rezidentním módu. Doporučuji jej u SlovoEd vypnout a zkusit to beamování.

Tak jsem dal Warm reset (doufám že se tomu tak říká - tlačítko nahoru a reset) a zkusil BEAM. Výsledek - nepadá. Teď zjistit esli to je PILOC či SlovoED protože ani jeden se nedá skutečně vypnout. I když PIloc vypnu, je stále cosi v paměti. U SlovoED to samé. Njn, stejný výrobce Rozpačitý
Je pro PALM nějaký program který dokáže zjistit co je v paměti rezidentního?
edit: Hm, světe div se, SlovoED ani Piloc to nezpůsobuje, ale MSDict.. Zkoušel jsem to vypnout a pak postupně zapínat a BEAM a reset až po zapnutém MSDict.. Budu zkoušet, snad je to tímhle slovníkem.... Zklamaný
edit2: jo je to MSDict... Když přidám ikonu do command baru, BEAM spadne.. Musí se tedy nastavit aktivace nějak jinak, třeba dvojitým tapnutím na tlačítko pro hledání. Pak to nepadá. Takže teď mám na 90% stabilní PALM Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412