Fórum - Zobrazit téma - BlueTooth komunikace s mobilním telefonem - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

BlueTooth komunikace s mobilním telefonem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jakaspar
nováček
nováček


Registrace: 30.6. 2005
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po 19. červen, 2006 11:54    Předmět: BlueTooth komunikace s mobilním telefonem Citovat

Ať dělám, co dělám, můj telefon s OS Symbian / Series 60 Panasonic X700 nemůžu propojit s Palm Tungsten T3 přes BlueTooth. Ani aplikace Phone link, byť oficielně zakoupená, můj problém nevyřešila... Smutný(( Help!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 19. červen, 2006 12:07    Předmět: Citovat

Musite se neprve prihlasit na portalu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po 19. červen, 2006 12:12    Předmět: Re: BlueTooth komunikace s mobilním telefonem Citovat

Nemuzete propojit vubec?
Ja bych spis tipl, ze nemuzete navazat datove spojeni pres bluetooth - tudiz nelze pre BT z TT3 vyuzivat internet.
No, nechci byt pesimistou, ale problem bude v onom Panasonicu, proste se s Palmem nekamaradi. Podobny problem jsem pred lety resil Philipsu Fisio 820. S PPC fungoval, s Palmem nikoli. Vysledkem byl prodej telefonu a koupe tehdy dokonale Nokie 6310i.
Otazkou ovsem je, jak moc se na teto nevrazivosti v pripade Panasonicu podili Symbian a jestli by napriklad Symbianova Nokie fungovala bez problemu. Ma s tim nekdo zkusenosti?
Jinak problemy s pripojenim jsem v tehdejsich dobach mel i se Siemensy, casem jsem zjistil, ze nejjsitejsi je funkcnost s Nokiemi a SE.
Dnes ale stejne pouzivam aplikaci Mobile High Speed a ta resi vsechny problemy za me.
http://www.novamedia.de/e_pages/e_produkte_palm_mhs.html
Panasonic bohuzel ale podporovany neni...
Mozna by stalo za to MHS vyzkouset a tvrdit mu, ze se napriklad snazi spojit s nekterou starsi symbianovou Nokii - napriklad 6600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jakaspar
nováček
nováček


Registrace: 30.6. 2005
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po 19. červen, 2006 12:12    Předmět: Asi chybka Citovat

Asi chybka na portálu. Při kliknutí na kartu Tipy a triky se zobrazí to samé hlášení. Přihlášený jsem automaticky po spuštění portálu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jakaspar
nováček
nováček


Registrace: 30.6. 2005
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po 19. červen, 2006 12:16    Předmět: Phone link vs. Mobile high speed Citovat

Omlouvám se, samozřejmě jsem měl na mysli aplikaci Mobile high speed, místo špatně napsaného Phone link. Stydící se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po 19. červen, 2006 12:27    Předmět: Re: Phone link vs. Mobile high speed Citovat

jakaspar napsal:
Omlouvám se, samozřejmě jsem měl na mysli aplikaci Mobile high speed, místo špatně napsaného Phone link. Stydící se


no ja sem si zase nedocetl do konce tu vetu, jinak by mi asi doslo, ze radne zakoupenou aplikaci myslite MHS. Predstirani jineho telefonu tedy neproslo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jakaspar
nováček
nováček


Registrace: 30.6. 2005
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po 19. červen, 2006 12:31    Předmět: Citovat

Ošidit se bohužel nedal, asi bude opravdu tvrdě vzdorovat Smutný(( Každopádně díky za snahu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 19. červen, 2006 12:31    Předmět: Re: Asi chybka Citovat

jakaspar napsal:
Asi chybka na portálu. Při kliknutí na kartu Tipy a triky se zobrazí to samé hlášení. Přihlášený jsem automaticky po spuštění portálu.


Máte pravdu, je tam chyba - to souvisí se včerejším updatem. Zapracujeme na tom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 19. červen, 2006 12:50    Předmět: Re: Asi chybka Citovat

Badel napsal:
jakaspar napsal:
Asi chybka na portálu. Při kliknutí na kartu Tipy a triky se zobrazí to samé hlášení. Přihlášený jsem automaticky po spuštění portálu.


Máte pravdu, je tam chyba - to souvisí se včerejším updatem. Zapracujeme na tom.


Tak už by to mělo běhat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412