Fórum - Zobrazit téma - Instalační CD pro Palm TX - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Instalační CD pro Palm TX

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
n3on
nováček
nováček


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt 24. květen, 2007 17:39    Předmět: Instalační CD pro Palm TX Citovat

Ahoj, nemate nekdo cirou nahodou instalacni CD pro PALM TX? Podarilo se mi ho ztratit a ted nemohu nainstalovat ovladace pro usb kabel.. Snazil jsem se to nekde vystourat na webu, ale kdyz uz jsem nekde neco nasel, odkazovalo me to na instalacni CD s PalmDesktop...

Nebo nevite nekdo jak nainstalovat USB ovladac pro WIN XP PRO? Stahl jsem si ovladace z pda.com, ale pri reinstalaci driveru mi to zahlasi, ze v dane slozce neni zadny pouzitelny driver... Uz z toho sedivim Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 24. květen, 2007 18:53    Předmět: Citovat

http://www.palm.com/us/support/palmdesktop.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
n3on
nováček
nováček


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá 25. květen, 2007 9:46    Předmět: Citovat

to uz jsem bohuzel zkousel nekolikrat, vcetne kompletni odinstalace a manualniho vybrani ovladace ze stazeneho souboru. KDyz vsak manualne nastavim cestu pro ovladace, windows mi zahlasi, ze v danem umisteni neexistuji zadne ovladace pro pripojeny hardware Smutný

Nemate nejaky jiny napad?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 25. květen, 2007 10:31    Předmět: Citovat

Pak není problém v instalátoru, ale ve Windows (jako obvykle...).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
n3on
nováček
nováček


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá 25. květen, 2007 10:47    Předmět: Citovat

souhlasim s vami, ale nerad bych kvuli palmu reinstaloval cely system, ktery bezi bez problemu. Smutný

Neni neco co bych mohl jeste vyzkouset? Me uz bohuzel nic nenapada Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vlastimil
nováček
nováček


Registrace: 9.6. 2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá 25. květen, 2007 10:57    Předmět: Citovat

Co jsem zkoušel, tak TX chce opravdu ovladače z CD, s instalátorem z webu se mi také USB ovladače nainstalovat nepodařilo. V sobotu mohu .ISO soubor hodit na FTP, když tak pošlete e-mail soukromě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 26. květen, 2007 13:39    Předmět: Citovat

Ještě doporučím utilitu "Windows Installer CleanUp" http://support.microsoft.com/kb/290301
Dokáže odstranit se systému "vazby" na MSI soubor a tak ho "oblbnout". Lze pak nainstalovat Palm Desktop, ačkoliv nainstalován už je. Hodí se i v případě, že instalačka byla smazána a nebo neodborně odinstalována a Windows to odmítá znova nainstalovat. Takto jsem vyřešil instalaci Opery.
Pokud to fungovat nebude, tak to je vážný problém a viděl bych to opravdu na reinstalaci Windows Mrkající

Malý tip: instalace Palm Desktop je poměrně agresivní a citlivá. Proto doporučuji před první instalací používat třeba Total Uninstall z www.martau.com . Pomocí tohoto bude jakákoliv odinstalace opravdu kompletní
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
n3on
nováček
nováček


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 18. červen, 2007 15:39    Předmět: synchronizace Citovat

Konecne se mi podarilo vyresit problem se synchronizaci. K memu uzasu nakonec nebyl problem ani ve Windows ani v ovladacich, ale v kabelu, ktery jsem koupil. Jeden dratek byl spatne priletovan ke spoji, takze windows sice PALM detekovaly, nicmene jim to nebylo nic platne. Zjistil jsem to az nahodou pri synchronizaci Trea
Vyrobce kabelu - zabit!! Radostný
Vse jiz ted funguje tak jak ma..
Diky vsem za pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412