Fórum - Zobrazit téma - náhrady Date Booku - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

náhrady Date Booku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt 27. červenec, 2006 17:32    Předmět: náhrady Date Booku Citovat

Tak, jak jsem slibil, zacal jsem davat dohromady velike srovnani, nahrad za vestaveny kalendar... Zajimalo by mne, jake vsechny aplikace za timto ucelem pouzivate a ktere znate... Ja mam zatim ve sve sbirce nasledujici:
Agendus 11, DateBk 5 a 6, A5 Agenda, Date Liner, KsDatebook, Month Planner, Time Manager Pad, Maximus a Avenga DateBook.
V patrani budu pochopitelne pokracovat, ale kdyz se zeptam, co mi chybi, urcite tim nic nezkazim Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 27. červenec, 2006 19:18    Předmět: komplet výčet Citovat

Troufám si tvrdit, že uvedený výčet je zcela vyčerpávající. Nic jiného se v našich končinách Česko nejspíš nepoužívá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt 27. červenec, 2006 19:21    Předmět: Citovat

No jde mi o to, ze by treba mohl byt nejaky genialni program, ktery se nasim koncinam vyhyba a ja bych jej rad objevil Radostný I tak je pro mne osobne spousta tech programu naprostou neznamou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: pá 28. červenec, 2006 9:41    Předmět: Citovat

Me by zajimal nejaky today screen, kde bych videl, kaledndar tak na 2 dny a a zbyvajici tasky, ne kolik jich je, ale co v nich je. Nic takoveho jsem nenasel. Jedine, co mi tak nejak prislo jako dobra vec je kLauncher. Nevite nekdo o necem takovem jak popisuji?
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 28. červenec, 2006 10:02    Předmět: Citovat

nexus6 napsal:
No jde mi o to, ze by treba mohl byt nejaky genialni program, ktery se nasim koncinam vyhyba a ja bych jej rad objevil Radostný I tak je pro mne osobne spousta tech programu naprostou neznamou...

Špatně se to hledá, moc špatně. Hlavně japonští programátoři dělají podobné aplikace, ale je problém to najít. Třeba na PSMemo jsem narazil náhodou, asi jako bezdomovec na zlatou popelnici Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KinKi
nováček
nováček


Registrace: 18.9. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 28. červenec, 2006 11:17    Předmět: Citovat

Jeste bych pridal TMP od http://www.lilredspider.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá 28. červenec, 2006 11:44    Předmět: Citovat

KinKi napsal:
Jeste bych pridal TMP od http://www.lilredspider.com


Vzdyt ten jiz v tom puvodnim vyctu mam Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KinKi
nováček
nováček


Registrace: 18.9. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 28. červenec, 2006 11:57    Předmět: Citovat

nexus6 napsal:
KinKi napsal:
Jeste bych pridal TMP od http://www.lilredspider.com


Vzdyt ten jiz v tom puvodnim vyctu mam Mrkající


No jo jsem slepej jako patrona Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá 28. červenec, 2006 12:12    Předmět: Citovat

lemik napsal:
Me by zajimal nejaky today screen, kde bych videl, kaledndar tak na 2 dny a a zbyvajici tasky, ne kolik jich je, ale co v nich je. Nic takoveho jsem nenasel. Jedine, co mi tak nejak prislo jako dobra vec je kLauncher. Nevite nekdo o necem takovem jak popisuji?


No, narazil jsem ted na Hot Date, to by mohlo zhruba splnit pozadovane funkce... A je to freeware:
http://www.palmgear.com/index.cfm?fuseaction=software.showsoftware&PartnerREF=&siteid=1&prodID=3316

Ovsem program je to dost stary, je otazkou, zda bude fungovat na novejsich pristrojich...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: pá 28. červenec, 2006 19:34    Předmět: Dovolim si pridat Citovat

2day
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 28. červenec, 2006 20:05    Předmět: Re: Dovolim si pridat Citovat

Mareka napsal:
2day

2day není náhrada datebooku, jedná se pouze o tzv Today obrazovku
viz
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=774
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=775
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=778
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=780
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 01. srpen, 2006 2:27    Předmět: Maximus Citovat

Zkus mrknout na Maximus: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=181
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: út 08. srpen, 2006 19:04    Předmět: Nevite nahodou zda nektera aplikace umi nasledujici? Citovat

V Outlooku vytvorim novou udalost (schuzku) a vlevo dole prez polozku Kontakty vyberu kontakt, ktery se vztahuje k dane polozce. Ale po synchronizaci mam v Treu jen schuzku s veskerymi detaily bez tohoto kontaktu. Smutný

Pouzivam Agendus a nevim jestli to nejaky program zvladne. A nebo to nebude umet zadna nadstavba, protoze PIM v Treu takovou polozku proste nema?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 08. srpen, 2006 19:20    Předmět: Citovat

Tohle prolinkování zvládaj Super Names, ale zase s tim naopak neni kompatibilní Outlook.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 15:34    Předmět: No tak to je na pytel Citovat

Badel napsal:
Tohle prolinkování zvládaj Super Names, ale zase s tim naopak neni kompatibilní Outlook.


Agendus to take zvlada ale s s Outlookem to take neni kompatibilni Smutný

Takze tato rovnice asi nema reseni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 15:47    Předmět: Citovat

lemik napsal:
Me by zajimal nejaky today screen, kde bych videl, kaledndar tak na 2 dny a a zbyvajici tasky, ne kolik jich je, ale co v nich je. Nic takoveho jsem nenasel. Jedine, co mi tak nejak prislo jako dobra vec je kLauncher. Nevite nekdo o necem takovem jak popisuji?

To, co popisujes, ma Today plugin k ZLauncheru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 16:07    Předmět: A nebo Citovat

killinghawk napsal:
lemik napsal:
Me by zajimal nejaky today screen, kde bych videl, kaledndar tak na 2 dny a a zbyvajici tasky, ne kolik jich je, ale co v nich je. Nic takoveho jsem nenasel. Jedine, co mi tak nejak prislo jako dobra vec je kLauncher. Nevite nekdo o necem takovem jak popisuji?

To, co popisujes, ma Today plugin k ZLauncheru.


Taky 2day
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 18:39    Předmět: Citovat

Nexus nedávno dělal recenzi Today programů
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Search&query=today

2Day, Today Plus, Today, Zlauncher plugin, kLauncher. Nic z toho ale není free, teda kromě staré verze Today. Pokud potřebuješ opravdu jenom funkci today, aplikace Today ti stačí nádherně. Pokud chceš i nějaké blbůstky v podobě vnadné a spoře oděné mate, je zde Today Plus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412