Fórum - Zobrazit téma - Ovladače pro mob. telefony - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ovladače pro mob. telefony

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ludmil
nováček
nováček


Registrace: 30.1. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Horní Bříza

PříspěvekZaslal: po 27. listopad, 2006 9:46    Předmět: Ovladače pro mob. telefony Citovat

zdravím
Kde se dají sehnat ovladače pro různé mob. telefony (tedy pokud vůbec jsou), konkrétně na Nokii N70, nebo Siemens M75.
Zkoušel jsem hledat na netu (možná špatně) a nic.
Dík L

Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 27. listopad, 2006 11:04    Předmět: Re: Ovladače pro mob. telefony Citovat

Ludmil napsal:
zdravím
Kde se dají sehnat ovladače pro různé mob. telefony (tedy pokud vůbec jsou), konkrétně na Nokii N70, nebo Siemens M75.
Zkoušel jsem hledat na netu (možná špatně) a nic.
Dík L

Smutný

Nevím jestli je podpora pro N70.. Ale na http://www.novamedia.de/index_e.html je k sehnání program Mobile High Speed. Ten nainstaluje nové profily do PDA a spojí se tak skoro jakýkoliv telefon s PDA. I když nebude N70 nebo M75 v listu podporovaných, doporučuji zkusit to. Můj Samsung E600 není v seznamu podporovaných též, ale jde ho spojit pomocí profilu pro jiný Samsung, který podporu má.
Toto je asi nejkomplexnější a nejlepší řešení. O ničem jiném už nevím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: po 27. listopad, 2006 11:04    Předmět: Citovat

Nic takoveho krome par velmi mizernych phonelink update neexistuje. Jestli mohu doporucit, stahni si Mobile High Speed. Ten Ti pomuze vytvorit funkcni spojeni s temer kazdym telefonem.

Drivery pro telefon je jedna z veci, ktera me u Palmu stve.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: po 27. listopad, 2006 11:05    Předmět: Re: Ovladače pro mob. telefony Citovat

jacktalking napsal:
Ludmil napsal:
zdravím
Kde se dají sehnat ovladače pro různé mob. telefony (tedy pokud vůbec jsou), konkrétně na Nokii N70, nebo Siemens M75.
Zkoušel jsem hledat na netu (možná špatně) a nic.
Dík L

Smutný

Nevím jestli je podpora pro N70.. Ale na http://www.novamedia.de/index_e.html je k sehnání program Mobile High Speed. Ten nainstaluje nové profily do PDA a spojí se tak skoro jakýkoliv telefon s PDA. I když nebude N70 nebo M75 v listu podporovaných, doporučuji zkusit to. Můj Samsung E600 není v seznamu podporovaných též, ale jde ho spojit pomocí profilu pro jiný Samsung, který podporu má.
Toto je asi nejkomplexnější a nejlepší řešení. O ničem jiném už nevím


N70 tam je. Kvuli tomu jsem si to musel nainstalovat Radostný
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 27. listopad, 2006 11:09    Předmět: Re: Ovladače pro mob. telefony Citovat

lemik napsal:


N70 tam je. Kvuli tomu jsem si to musel nainstalovat Radostný

Tak to je super.
Já jsem jen nevěděl, protože Nokii nemám a na web jsem se dívat nechtěl. Ale mám zkušenost že i když foun podporovanej není, stačí ho spojit s nějakým co je "blízko" a většinou to funguje. Takto to fungovalo i s SX1.. Jestli se nepletu, spojovalo se to krátkou dobu jako S55...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: út 05. červen, 2007 18:48    Předmět: MHS Citovat

tohle řešení jsem už potkal. jen mě trochu, nebo spíš dost štve těch asi 20€... Ale nic jiného zřejmě není... chjo Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412