Fórum - Zobrazit téma - GPS navigace - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

GPS navigace

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Helle
nováček
nováček


Registrace: 22.3. 2005
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so 08. červenec, 2006 6:20    Předmět: GPS navigace Citovat

Nevíte náhodou někdo o SW, které by ve spojení s GPS dokázal hlídat předem nastavenou rychlost.Myslím, že u PPC něco takového existuje.Nyní by byl tento program hodně potřebný.Mám TT3 a jako SW používám TOM TOM 5.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: so 08. červenec, 2006 16:34    Předmět: Citovat

Uz jsem taky hledal ... na ppc se to jmenuje vitteselimite (sand jsem to napsal spravne) ale pro palmos ... nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 04. červen, 2007 10:26    Předmět: Re: GPS navigace Citovat

Helle napsal:
Nevíte náhodou někdo o SW, které by ve spojení s GPS dokázal hlídat předem nastavenou rychlost.Myslím, že u PPC něco takového existuje.Nyní by byl tento program hodně potřebný.Mám TT3 a jako SW používám TOM TOM 5.


Sám o sobě je ti víceméně na prd, pokud potřebuješ zároveň navigaci.
Kup si TT6 (ta AFAIK umí hlídat rychlost podle údajů v mapovém podkladu, ovšem pozor! pouze e vztahu k obené úpravě, o místní úpravě AFAIK údaje nemá).
Odvíjí se to od toho že GPSka obvykle data sype jen na jeden virtuální port, a tedy jen do jedné aplikace (která se připojila jako poslední).
Zkoušel jsem i víc zařízení připojit zároveň na jednu GPSku, a fungovala mi kombinace:
GPS Navilock BT308
Palm T5 + TT5
SE K750 + Wayfinder Navigator
nebo SE P800 + TT5 nebo Wayfinder

Pokud jsem pustil jako prvního Palma, všechno fungovalo, protože na SEčkách si TT5 i WfN otevíraly port jen pro poslouchání. Pokud jsem pustil palma jako druhého, spojení do SEčka shodil a GPSku si ukradl pro sebe.
Takže pokud si napíšeš hlídače rychlosti jako javovou aplikaci pro "hloupá" SEčka nebo OPL skript pro P800ku, a port budeš otvírat jen pro čtení, mělo by ti to chodit.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412