Fórum - Zobrazit téma - Pochvala - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pochvala

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)"
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CZTomi
nováček
nováček


Registrace: 25.11. 2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá 27. duben, 2007 9:53    Předmět: Pochvala Citovat

Tak to se mi ještě nestalo Šokovaný :
V úterý jsem objednal
Ve středu zaplatil
V pátek přišlo

Šokovaný

A na víkend jsem už jel vybaven. Celý řetěz PalmShop-Banka-Pošta budiž veřejně pochválen!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 28. duben, 2007 23:31    Předmět: Citovat

Potměšilý Díky za poklonu. Jinak nejméně spolehlivým článkem v tomto řetězu jsou dle našich zkušeností poněkud překvapivě banky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: po 30. duben, 2007 9:02    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Potměšilý Díky za poklonu. Jinak nejméně spolehlivým článkem v tomto řetězu jsou dle našich zkušeností poněkud překvapivě banky.



Nejnespolehlivějším článkem je jednoznačně pošta. Výzva k vyzvedutí zásilky byla ve schránce až 3 dny po uložení na poště. Ještě, že jsem si od vás zjistil podací číslo. Zlostný
Banky (hlavně ta naše Vysmátý ) pracují spolehlivě Radostný
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
moesh
nováček
nováček


Registrace: 5.3. 2006
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po 30. duben, 2007 9:31    Předmět: Citovat

Presne tak. Mam tutez zkusenost. Tedy ne s vami. Vase dodavka byla u me opravdu druhy den! Šokovaný Pobavený V tom se pripojuji k pochvale. POZOR!
Ale to byla po dlouhe dobe prvni dobra zkusenost s postou. (mozna funkce sledovani zasilky?!?)
Ale pri jinych internetovych objednavkach - treba i pouze po Praze - mi balik dosel po celem tydnu od podani! Zlostný a jeste ho dovezlo auto s velkym napisem "Dnes podate, zitra dodame!" Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 30. duben, 2007 9:40    Předmět: Citovat

No já bych se rád pošty zastal. Využíváme služby Profibalík a ten dle našich zkušeností funguje spolehlivěji než PPL nebo DPD. DPD nám naposledy rozflákalo 40" plazmovku, PPL zas občas zásilku nedoručí vůbec. Na poštu většinou přežívají názory z minula, ale oni se hodně zlepšili. Je ale pravda, že bývají problémy s doručovatelkami, které místo balíku rády vozí jen oznámení.

Co se týče těch bank, mám mnoho zkušeností, kdy ta či ona banka bezdůvodně 2 až tři dny zadržuje peníze u sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: po 30. duben, 2007 9:40    Předmět: Citovat

moesh napsal:
balik dosel po celem tydnu od podani! Zlostný a jeste ho dovezlo auto s velkym napisem "Dnes podate, zitra dodame!" Pochybující


Není tvoje doručovací pošta náhodou P8 - Sokolovská? Radostný

Napadá mě nápad na jedno vylepšeníčko. Má to jeden e.shop (není to konkurence, tak to můžu říct - armyshop.cz) a jedná se o to, že jakmile je zboží vyskladněno, pošlou mailem podací číslo. Nevím, jak moc by to bylo technicky náročné - mě jste ho poslali prakticky obratem na požádání. Bylo by to fajn, protože tato služba pošty, narozdíl od doručování, funguje spolehlivě.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 30. duben, 2007 9:43    Předmět: Citovat

nosferatu135 napsal:
Napadá mě nápad na jedno vylepšeníčko. Má to jeden e.shop (není to konkurence, tak to můžu říct - armyshop.cz) a jedná se o to, že jakmile je zboží vyskladněno, pošlou mailem podací číslo.


Tohle u nás ale už přeci dávno funguje! Při každé expedici posíláme automaticky "Oznámení o expedici", které obsahuje aktivní link na web České pošty, kde lze sledovat pohyb balíku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: po 30. duben, 2007 9:43    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Co se týče těch bank, mám mnoho zkušeností, kdy ta či ona banka bezdůvodně 2 až tři dny zadržuje peníze u sebe.


Kdybys četl naši pracovní knihu o platbách, možná bys ses divil, kolik může být důvodů k "pozdržení" platby. Nejen technických. Vysmátý
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: po 30. duben, 2007 9:45    Předmět: Citovat

Badel napsal:
nosferatu135 napsal:
Napadá mě nápad na jedno vylepšeníčko. Má to jeden e.shop (není to konkurence, tak to můžu říct - armyshop.cz) a jedná se o to, že jakmile je zboží vyskladněno, pošlou mailem podací číslo.


Tohle u nás ale už přeci dávno funguje! Při každé expedici posíláme automaticky "Oznámení o expedici", které obsahuje aktivní link na web České pošty, kde lze sledovat pohyb balíku.


Tak to mi nedorazilo. Link jsem právě dostal až na požádání. Ale možná to je tím, že mám přesměrovanou schránku (i když ostatní mail jsou ok??). Pokud to tak je, je to super, beru zpět.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: po 30. duben, 2007 11:43    Předmět: Zkusenost Citovat

Badel napsal:
No já bych se rád pošty zastal. Využíváme služby Profibalík a ten dle našich zkušeností funguje spolehlivěji než PPL nebo DPD. DPD nám naposledy rozflákalo 40" plazmovku, PPL zas občas zásilku nedoručí vůbec. Na poštu většinou přežívají názory z minula, ale oni se hodně zlepšili. Je ale pravda, že bývají problémy s doručovatelkami, které místo balíku rády vozí jen oznámení.

Co se týče těch bank, mám mnoho zkušeností, kdy ta či ona banka bezdůvodně 2 až tři dny zadržuje peníze u sebe.


Taky pridam jednu zkusenost z PPL. Meli mi do firmy prinest balik, ale nechali ho naproti pres ulici u Telecomu. A ani se mi nenamahali zavolat, ze to tam mam. Takze jsem se to dozvedel o nejaky den dyl, kdy to uz clovek z telekomu nevydrzel a zavolal mi. Pri odesilani jim vzdycky stacil podpis a naposledy po me z niceho nic chteli razitko, ktery samozrejme nemam. Posta je dost nevypocitatelna. Kdyz clovek ceka doma, nechaj mu ve schrance jen papir a nedonesou to. A pritom na prepazce si to clovek muze vyzvednout ten den az od 16,30 coz je zase dost dlouho. Nechapu proc si odesilatel nemuze treba zvolit, aby dorucili jen papir a clovek si to mohl vyzvednout na prepazce hned cestou z prace treba ve 14,00.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út 01. květen, 2007 4:15    Předmět: Chvala Citovat

Ja chvalim, kudy chodim. Muj Tx umrel, jen jsem se osobne dostavil, dostal jsem novy TX bez cekani i s vysvetlenim, co se mozna stalo spatne atd.. Palmhelp coby eshop u me vede Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 01. květen, 2007 9:23    Předmět: Citovat

Já s poštou mám dost špatné zkušenosti. Palmhelp eshop mi poslal již 3x zásilku a problém byl vždy v poště. Často se mi stane, že doručovatel není ochoten vyběhnout tři patra a tak mi ve schránce ani nenechá lístek o uložení zásilky. No a za 3 dni se tam najednou objeví. Když si stěžuju, v systému najdou, že mě doručovatel nezastihnul Mrkající
Takže palmhelp eshop = spokojenost, pošta bohužel ne.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 03. květen, 2007 11:47    Předmět: Citovat

Já osobně mám zkušenosti následující:
PPL z Uhříněvsi bezproblémová, dokonce i při sněhové kalamitě do Ostravy doručili druhý den odpoledne (podáno 21:30, doručení 15:00), i když výslovně říkali že už jim ten den uvízla dvě auta a že tudíž ať radši počítám se zpožděním.
Naopak ČP bych rozvěsil po kandelábrech. Už dva balíky mi neoznámili vůbec a prostě je na konci úložní lhůty poslali zpátky (což u obchodního balíku docela naštve), párkrát jsem si pro balík došel i bez oznámení, na základě telefonu odesílateli který mi řekl že to podal už před týdnem, a 3 dny po vyzvednutí jsem najednou dostal hromadu oznámenek z každého dne kdy to na poště bylo, a dokonce včera jsem ve schránce našel doporučený dopis, na kterém zezadu bylo dnešní datum v razítku Nezastižen - Oznámeno. Asi se dnes dojdu zeptat, od koho mají podepsané převzetí a ze kdy.
Doručovací pošta P8 - Ďáblice.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: čt 03. květen, 2007 11:50    Předmět: Citovat

Hehe, koukám, že Praha 8 boduje!!!!! Vysmátý
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 03. květen, 2007 12:21    Předmět: Citovat

Ďáblice neee! A já myslel že to je jen mýtus a moje chyba.. Prostě ko*ti
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: čt 03. květen, 2007 12:40    Předmět: Citovat

Když už tady tu osmičku tak propíráme, tak bych dal k dobru jednu historku s mojí oblíbenou Sokolovskou: Občanským jménem se jmenuju Ondřej Černý. Předpokládám, že i pro podprůměrného absolventa základní školy nebude problém těchto pár písmenek přelouskat. Přesto jsem ve schránce našel výzvu na jméno Ondřejka Černá!!! Tak jsem si stěžoval, že to je poměrně hloupý vtip a že se mě celkem dotkl. Bylo mi řečeno, že se doručovatel asi překoukl... Když jsem se podíval na balík, bylo na něm moje jméno (správně) vytištěno na počítači, font odhaduji tak na 20 - 24, asi Arial... Taky nechápu, proč občas dostanu výzvu "Nedoručeno-dům uzamčen". Dům je uzamčen stále, tak nevím, jak mi můžou doručit výzvu? A jak tedy ostatním chodí pošta?
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 03. květen, 2007 14:08    Předmět: Citovat

Nápodobně jako nosferatu135.. Jméno v občanském průkazu mám Michael. Věnujte pozornost tomu "E" - Ne Michal, ale MichaEl. Ale několikrát ročně mi přijde zásilka a já nejsem zrovna doma. Jdu na poštu a nevrlá pracovnice mi odsekne místo "dobrý večer" "občanský průkaz". Bohužel, na balíku se často nachází Michal. Tudíž mi ten balík nepředá (což je ale vlastně správné), jelikož se to liší od dokladu totožnosti..

S P8 mám pouze negativní zkušenosti. Od ztráty balíků na jejich poště (to mám již dokázané), přes hlášky typu "stěžovat si můžete, ale otázkou je, zda-li to někoho bude zajímat", až po výzvy na papíře typu "adresát nezastižen - 8:30" (doma jsem do 9:45).
Teď bydlím v Praze-Vršovice, 2 zastávky od míráku. Čili doručovací pošta je Sportovní. Takhle to vždy fungovalo. Ale před vánocema mi přišel balík od Brando. Přijdu domů, koukám do schránky, a tam že si mám vyzvednout zásilku na Praze 8. Já si myslel, že si ze mě dělají srandu a už jsem viděl to martyrium. Nakonec jsem tam vystál 2 hodiny (dvě!) frontu a dostal balík. Na dotaz, proč mi tento balík jako jediný nepřišel do Vršovic, mi oni odpověděli "tato pošta se vám nelíbí? Náš doručovatel dělal co mohl, jel za vámi autem, a vy jste nebyl doma"... Mno, hádat jsem se nechtěl. Doma jsem v ten pátek byl a to až do odpoledne. Doručovatel měl přijít v 10:15.. No a na dotaz, proč se balík musel doručit do Prahy 8 a proč se tedy takhle zbytečně plejtvá penězmi za auto, úřednice odpověděla "to já nevím, já tam nebydlím a doručovatele neznám"... Dodnes nevím, jestli jsem tehdy byl na poště a nebo ne Zlostný
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)" Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412