Fórum - Zobrazit téma - vydrz PDA pri navigacii s GPS - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

vydrz PDA pri navigacii s GPS
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gestoned
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá 20. duben, 2007 19:18    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
To SHčko vypadá velice dobře, zrovna včera jsem tam kupoval husí krk a PDAmini kleště, bylo to za tuším 1100 s DPH. Ta chňapka na kolo vypadá, že by se točit neměla, je zevnitř vyložená gumou.


Díky. Ale napadá mě... není to pitomost vystavovat Palm TX nebezpečí zničení na kole... i když z pouzdra nevypadne, tak při pádu... není lepší ho mít i s GPS modulem v batohu a jen v případě potřeby vytáhnout?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 20. duben, 2007 20:02    Předmět: Citovat

To rozhodně ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vecernik
plavčík
plavčík


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: pá 20. duben, 2007 21:10    Předmět: Citovat

Badel napsal:
To rozhodně ano.

castecne souhlasim.. Je to risk, ale ja uz si taky vyrabim drzak na kolo.. zkousel jsem to mit v kapse/brasne na kole a je to nebezpecnejsi nez koukat za jizdy na film.. Vysmátý pokazdy kdyz jsem to vytahoval tak jsem budto musel zastavit (a to je neprijemny porad zastavovat) a nebo jsem se zacal strasne kymacet a zajel skoro do pulky silnice.. Rozpačitý
_________________
Treo650 + 2 GB SD + BT klavesnice + BT sluchatka + BT GPS ... co vic si prat? akorat vetsi RAM a Dynamic Heap a funkcni linux..
.. a ten multitasking by se obcas taky hodil Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 23. duben, 2007 11:37    Předmět: Citovat

gestoned napsal:
Díky. Ale napadá mě... není to pitomost vystavovat Palm TX nebezpečí zničení na kole... i když z pouzdra nevypadne, tak při pádu... není lepší ho mít i s GPS modulem v batohu a jen v případě potřeby vytáhnout?


Při horským sjezdu navigaci nepotřebuješ, při normální cykloturistice zase něděláš brajgl, takže bych se nebál. Daleko víc mě děsí, že by mi to zmoklo nebo to nějaká svině štípne, když budu z metru obdivovat kresbu kůry nějakýho dubu Radostný
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412