Fórum - Zobrazit téma - versa mail 3.5 - autosync, problem s odpojenim - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

versa mail 3.5 - autosync, problem s odpojenim

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne 18. únor, 2007 17:22    Předmět: versa mail 3.5 - autosync, problem s odpojenim Citovat

mam problem:
po nastaveni autosync s MS exchange srverom mi versa mail 3,5 vykona korektnu synchronizaciu, nasledne ale nevykona auto disconnect, aj ked to mam v options zaskrtnute. tym padom mi zostane treo trvale pripojene k netu. musim ist bud do prefs abo do inej aplikacie (napr. snapper) a rucne to odpojit. zaujimave je, ze versa mail nereaguje ani na manualne zadany prikaz disconnect z menu.
aj ked mi je jasne, ze sa neprenasaju nijake data, urcite to ma vplyv na vydrz baterie.
da sa to nejako poriesit?
ako sa to bude spravat napr, pri vyuziti direct push funkcie na T680?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: po 19. únor, 2007 11:27    Předmět: Zkusenost Citovat

Kdysi jsem na Treu 650 testoval Versamail 3.5 a taky se automaticky neodpojoval (verze 3.1 se odpoji bez problemu).

A kdyz jsem na tuto chybu poukazal, bylo mi receno (napsano) ze 3.5 to skutecne neumi (i kdyz lze v preferencich auto disconect zvolit). Pokud nekdo vi jak jej k tomu donutit, rad se poucim.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po 19. únor, 2007 12:26    Předmět: Citovat

u mna nedokazala auto disconnect ani verzia 3.1 a ani nereagovala na manualny prikaz.

naozaj by ma ale zaujimalo, ako to ovplyvni napr. vydrz baterie a trebars ako to bude fachcit pri direct push - podla mna si tato sluzba bude vyzadovat permanentne pripojenie k netu.

to su zasadne veci, ktore by mali byt sucastou "mega"recenzii (kedze ide o funkcnost zakladnych aplikacii). dost obsirne je tam trebars popisany design - no ten mi zatial funguje bez chyby ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 19. únor, 2007 16:03    Předmět: Citovat

A proč to nevyřešíš nějakou samostatnou utilitkou pro ovládání preferencí? Takových je přeci spousta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út 20. únor, 2007 7:26    Předmět: Citovat

Badel napsal:
A proč to nevyřešíš nějakou samostatnou utilitkou pro ovládání preferencí? Takových je přeci spousta.


pls., vies nejaku odporucit? najlepsie taku, ktora je vyskusana na T680...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 20. únor, 2007 8:25    Předmět: Citovat

Na T680 jsem to netestoval, ale zkusil bych třeba tohle: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=827
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412