Fórum - Zobrazit téma - Synchronizace s MS Outlook - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Synchronizace s MS Outlook

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sindi
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2005
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po 15. leden, 2007 11:41    Předmět: Synchronizace s MS Outlook Citovat

No, nechci tvrdit, že to není moje práce, ale můj dotaz na toto téma zmizel.
Jelikož jsem nakonec problém vyřešil, tady je celá story pro ty, kterým se něco podobného také stane.

Vyskytl se mi problém při synchronizaci s MS Outlook kalendářem. Do Palma se mi kopírovali jen některé nové události a v logu bylo toto:
Outlook Calendar
OLERR:03-0010
OLERR:0D-000E
OLERR:0D-0004
OLERR:0D-0001
- Recovery Sync
Outlook Calendar synchronization failed

OLERR:15-0002
OLERR:06-0001
Našel jsem pár rad, které nepomohly:
Spustit "Nápově\Rozpoznat a opravit.."
následně outlook zavřít a spustit "outlook /resetfolders"
Rovněž oficiální Palm support mi nic jiného nebyl ochoten bezplatně poradit Nazlobený

Nakonec jsem si udělal zálohu kalendáře, smazal všechny události (což není bohužel na jedno kliknutí) a postupně ze zálohy přesouval aktivní události. Po každém přesunu jsem synchronizoval, abych zjistil příčinu. Tu jsem sice nezjistil, ale po přesunutí všech aktivních událostí synchronizace funguje bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: po 15. leden, 2007 20:22    Předmět: Re: Synchronizace s MS Outlook Citovat

Mate nainstalovane aktualizace od Palmu pro Outlook conduit? Jsou dve a bez nich mi to na Treu neslo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sindi
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2005
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 16. leden, 2007 15:31    Předmět: Re: Synchronizace s MS Outlook Citovat

pavelbures napsal:
Mate nainstalovane aktualizace od Palmu pro Outlook conduit? Jsou dve a bez nich mi to na Treu neslo.

Já mám TX a k němu jsem update nenašel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Peacemaker
nováček
nováček


Registrace: 1.11. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 31. leden, 2007 7:04    Předmět: Citovat

Ja to vyresil timhle zpusobem:

soft reset palmu (pozor, at nemate u trea nastaveny ve "volaci aplikaci" zobrazovani udalosti z kalendare - kdyztak predem vypnout)
napr ve FileZ vymazat soubor CalendarDB-PDat z vnitrni pameti (nesmi byt "opened" - tedy predem nespoustet kalendar)
spustit Kalendar - mel by byt prazdnej (max narozeniny z kontaktu)
v HotSyncu na desktopu nastavit Desktop overwrites handheld (Custom... Calendar-Change...)
sesynchronizovat

a uz to zase frci... bohuzel prijdete o vsechny udalosti, ktere jste meli jenom v pristroji a ne na desktopu

primo na ofiko palm strankach je nekolik moznosti jak to opravit (use google), ale mne nic z toho nepomohlo, az tahle "brutalni" metoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412