Fórum - Zobrazit téma - Nefunkční HotSync - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nefunkční HotSync

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 14. červenec, 2006 20:11    Předmět: Nefunkční HotSync Citovat

Mám tady jednu takovou specialitku - snad bude mít někdo trpělivost si to vůbec přečíst Otázka Pochybující

Po mnoha instalacích nejrůznějších modelů palmů na jednom notebooku jsem se dostal do stavu, kdy mi nefungovala žádná synchronizace - jen přes Infra. Vzhledem k tomu, že se mi nepodařilo to nijak vyřešit a odmítám reinstalaci woken, na noťasovy jsem se holt musel spokojit se synchronizací přes infra. Včera jsem ale zkoušel instalovat Documents To Go 8.003 přes předchozí sedmičku. V průběhu synchronizace se mi to kouslo a musel jsem vynutit konec. Po restartu ale došlo k nejhoršímu. Wokna jsou pomalá protože kolem 100% vytížení si ukousne HotSync, kterej se ale nikdy nespustí POZOR! Když vynutim jeho konec, nepomáhá to. Pokusy o deinstalaci PalmDesktopu (a tím i HotSyncu) končí nekonečnou snahou cosi deinstalovat, k finiši ale nikdy nedojde. Tím pádem jsem v patové situaci.

Neřešil už někdo podobný problém nebo netušíte alespoň z hlediska chování Windows co s tím?


Naposledy upravil Badel dne út 29. leden, 2008 19:49, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 14. červenec, 2006 21:17    Předmět: IDriver.exe Citovat

Ještě jeden poznatek... V aktivních procesech se až o 50% výkonu dělí také jakýsi IDriver.exe. Je vypsán třeba i 3x pod sebou. Pod tím je ještě IdriverT.exe. Pokud je na disku vyhledám a smažu, počítač si jej vytvoří znovu. Pokud vynutím jeho konec, vede to jen k tomu, že se ukončí instalátor Palmu. No nevím, jestli je to nějaká stopa... Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá 14. červenec, 2006 23:47    Předmět: Citovat

Co takhle ručně vymazat z registrů vešechno co může souviset s Palmem a totéž provést s veškerými aplikacemi, místo jejich korektní odinstalace. Sice trochu prasárna, ale mohlo by to zabrat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miska
nováček
nováček


Registrace: 20.10. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so 15. červenec, 2006 7:26    Předmět: Citovat

Spravovat wokna nema cenu. Je s tim vic prace, nez instalace novejch. A kdyz uz si je nekdo poridi, tak musi s castou reinstalaci pocitat Zlomyslný Mozna se najde nekdo, kdo se setkal se stejnou chybou a mozna nekdo bude i vedet cim je zpusobena. Ja bych hadal, ze si mel cernej puntik v horoskopu Zlomyslný Zkusil bych palmdesktop preinstalovat a prepsat s nim soucasnou instalaci, ale hadam, ze chyba bude nekde hluboko v systemu(a bude mit na zadku (c) Microsoft). Zkousel si napriklad PilotInstall? Abys vedel, jestli je chyba fakt v USB, nebo jestli jen tvoje wokna nemaj rada PalmDesktop...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 15. červenec, 2006 23:43    Předmět: Reinstalace Woken Citovat

Reinstalace Woken se nebojim, to je chvilka, ale všechny ty aplikace a jejich nastavení, to je práce na 14 dní. Jinak přeinstalovat PalmDesktop nejde, instalátor nedojede nikdy do konce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 19. červenec, 2006 14:34    Předmět: Citovat

Se synchronizací nepomůžu, ale s instalací/deinstalací..
Toto se mi stalo na novém PC (čertvá instalace, prostě piánko).
Instalaci zapnu, nainstaluju kam chci. Program se nainstaluje, ale instalační okno nezmizí. Proto ho musím vypnout přes trojkombinaci a zrušit i ten proces Idriver.exe a ostatní které jsou s instalací provázané. To samé je s deinstalací Mrkající
Idriver.exe ale NEMAZAT! Mám takovej pocit že slouží k zavádění ovladačů do Windows (asi všech)

A čistit registry - jo to jsem už udělal. Předtím jsem si ale uložil stav systému přes Obnovení systému... Registry jsem vyčistil, a že spustím instalaci. Někdy v 1/4 jedna chyba. To mi začalo být jasné že ta operace s registrama nebyla asi nejlepší nápad. Takže OK.. Další chyba, další a další.. Nainstalovalo se to, ale ve správci zařízení chyběl ovladač pro PALM...

Takže to prostě odinstalujte, ukončete proces po nějaké době (je dobré tak po 10 minutách, jistota je jistota), a znova nainstalujte (a zase ukončete proces. Nesmíte ale dát STORNO!!!!!!!!!!)
Zajímavostí ale je, že instalace (a deinstalace) nainstaluje (a odinstaluje) vše jak má být. Takže to přisuzuji asi problému s instalátorem??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 19. červenec, 2006 14:53    Předmět: Magie Citovat

Tak to zní jako pořádná magie Pobavený No ale tonoucí se stébla chytá, takže to určitě vyzkouším a poreferuji. Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 20. červenec, 2006 19:03    Předmět: Final cut Citovat

Tak vyřešeno, ale úplně jinak. Dal jsem deinstalaci a nechal jsem jí běžet celou noc. I když to vypadalo, že je to beznadějně kousnutý, tak ráno bylo vymalováno. Mr. Green OK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 20. červenec, 2006 20:29    Předmět: Re: Final cut Citovat

Badel napsal:
Tak vyřešeno, ale úplně jinak. Dal jsem deinstalaci a nechal jsem jí běžet celou noc. I když to vypadalo, že je to beznadějně kousnutý, tak ráno bylo vymalováno. Mr. Green OK

Tak toto zkusím někdy příště až se mi to rozsype Mrkající Nikdy jsem neměl trpělivost to nechat déle než 2 hodiny.. Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412