Fórum - Zobrazit téma - NVBackup problém - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

NVBackup problém

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: ne 17. prosinec, 2006 21:17    Předmět: NVBackup problém Citovat

Na jednom Treo 650 (A) jsem provedl zálohu pomocí tohoto programu a potřeboval bych ji přenést na druhé Treo 650 (B). Záloha proběhla v pohodě. Po vložení karty do druhého přístroje (B) a provedení obnovy se věci kopírují z karty do paměti. Na konci se napíše: Copied with no errors. Now reseting...

Ale po restartu se nic nezkopírovalo. Ani žádné místo neubylo (B)...

Nevíte někdo co s tím ? (C) Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 18. prosinec, 2006 0:22    Předmět: Citovat

A co ty soubory zkusit zkopírovat postupně ručně třeba pomocí FileZ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 18. prosinec, 2006 0:32    Předmět: Citovat

Badel napsal:
A co ty soubory zkusit zkopírovat postupně ručně třeba pomocí FileZ?

Bohužel to nefunguje. Ten NVBackup vytvoří vlastní soubory a nakopírování nic neudělá.. Nejlépe to je vidět v PC když si zálohy přesunu

chaoos: sám autor toho programu upozorňuje že obnova nemusí fungovat na stejném modelu ale jiném zařízení nebo po obnově ROM. A mohu potvrdit že po změně ROM pro Treo 650 původní záloha nefunguje...
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 18. prosinec, 2006 0:34    Předmět: Citovat

To se mi nezdá, už jsem si nějaký soubory ze zálohy vytahoval a chodilo to. Nemáš náhodou nastavenou kompresi a nebo šifrování dat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 18. prosinec, 2006 9:43    Předmět: Citovat

Badel napsal:
To se mi nezdá, už jsem si nějaký soubory ze zálohy vytahoval a chodilo to. Nemáš náhodou nastavenou kompresi a nebo šifrování dat?

Kompresi nastavenou mám, šifrování ne. Ale vybalit to není problém, je to v GZ. Ale zkoušel jsem vybalit AddressDB.pdb z poslední zálohy a poslat to samé z Palmu. A je tam vidět rozdíl.. Třeba hlavička,...
Neměl jsi třeba starší verzi?
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 18. prosinec, 2006 13:51    Předmět: Citovat

To je možný, teď ale nemám čas to řešit, nenašel by se nějakej jinej experimentátor pro ověření, jak vlastně funguje (nefunguje)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412