Fórum - Zobrazit téma - Proč zrovna Palm OS? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Proč zrovna Palm OS?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 16. srpen, 2006 9:10    Předmět: Citovat

nexus6 napsal:
No, ono to je vsechno trochu jinak. Jestlize bezici program napriklad z nejakeho duvodu nezjisti, ze spadlo treba GPRS pripojeni, po jeho opetovnem nabehu si proste mysli, ze ze se nikdy neodpojil. U Jabber klientu je tato situace jeste o to snadnejsi, ze tyto programy samy nejsou sitove aktivni, jenom naslouchaji danemu portu. Pak je jen otazkou, jak ma takovyto program vyresenu spravu toho pripojeni, v tomto pripade detekci pritomnosti GPRS signalu.

No vida, to mě zrovna včera večer nenapadlo Vysmátý Ale určitě nebude stačit jen portu naslouchat, dle mého bude muset každých pár vteřin odeslat nějakej příkaz (jako NOOP či PWD u FTP), protože ten protokol to jistě vyžaduje. Pamatuji si když se ICQ spustilo, bylo to v době kdy internet nebyl moc spolehlivý (alespoň tady) a mnohdy se uživatelům stávalo že jim vypadlo spojení a když se chtěli přihlásit tak to nešlo protože byli "stále přihlášení".
Jinak dík za vysvětlení, občas mi to trvá Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sindi
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2005
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po 27. listopad, 2006 10:22    Předmět: Palm x zbytek světa Citovat

Kdysi jsem zvolil Palm - v jednoduchosti je prostě krása. Cpát do kapsy wokna s jejich omalovánkama mi připadá schýza.
Bohužel dnes je jednoduchost Palmu vykoupena nutností různých udělátek typu CardExport FileZ apod. takže ta původní krása trochu vybledla. S jinou platformou zkušenost nemám, ale co mi krom nutnosti zmíněných udělátek (mnoho z nich bohužel není free) mi nejvíc vadí je lokalizace - malá PiLoc by byla v pohodě, ale PDF a Sheet2Go prostě češtinu neskousnou a to jsem si koupil lokalizaci od Paragonu pro Doc2Go V8. Až po rozzipování jsem našel malinkou poznámku, že to není pro Sheet a pro PDF už vůbec.
Máte to někdo vyřešené? Dejte vědět jak.
sindi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 27. listopad, 2006 11:02    Předmět: Re: Palm x zbytek světa Citovat

sindi napsal:
Kdysi jsem zvolil Palm - v jednoduchosti je prostě krása. Cpát do kapsy wokna s jejich omalovánkama mi připadá schýza.
Bohužel dnes je jednoduchost Palmu vykoupena nutností různých udělátek typu CardExport FileZ apod. takže ta původní krása trochu vybledla. S jinou platformou zkušenost nemám, ale co mi krom nutnosti zmíněných udělátek (mnoho z nich bohužel není free) mi nejvíc vadí je lokalizace - malá PiLoc by byla v pohodě, ale PDF a Sheet2Go prostě češtinu neskousnou a to jsem si koupil lokalizaci od Paragonu pro Doc2Go V8. Až po rozzipování jsem našel malinkou poznámku, že to není pro Sheet a pro PDF už vůbec.
Máte to někdo vyřešené? Dejte vědět jak.
sindi

Docela souhlas. Je mi jasné že mě tu hardcore fandové PALM OS roznesou v zubech a ten zbytek spálí.. Mám PALM již skoro 10 let (1997). V té době jsem to pořídil jako náhradu databanky, protože už s tím šlo přeci dělat o trochu víc. A jelikož předtím jsem znal jen "tupou" databanku co jen ukládala a nic víc, přišel mi celej PALM OS jako naprostá bomba. Zná to většina lidí nad 20 let - jako malí jsme hráli hry na Commodore (ti chudší na Atari Vysmátý Vysmátý Posměváček ) a přišlo nám to jako super bomba. Ty zvuky, barvy. Pak přišlo PC s PC speakerem a všichni jsme byli hotoví.
Každodenně se setkávám s uživatelem co má PDA MIO. Stálo ho to cca 8500Kč. Má to BT, WIFI a GPS (ta ale nějak blbne, prej) a jánevímco. To mě tak nebere, spíš ta softwarová výbava. Spoustu věcí, co si uživatelé PALM OS musí dodatečně sehnat (nebo neseženou), je tam zabudováno. Namátkou třeba TODAY obrazovka. Není to tak dlouho co si jí můžou užívat i palmisti... Palm je jistě fajn, ale faktem je, že se celých 10 let nezměnil. Prostě se do OS jen něco přidalo a to bylo vše. Nepředělal se od základu.. A to dle mého názoru brzdí už tak dost nadupané PDA..
PPC se díky USB host (opravte mě jestli si pletu pojmy) stává opravdu zařízením na práci, které je jakžtakž samostatné. Chci si připojit HDD z PC, tak si jen seženu redukci a fiknu to tam. Ale PALM je stále v pozici Slave>Master (PC).

Po různých fórech pozoruji značnou averzi uživatelů PALM vůči uživatelům PPC. Prostě "PALM je nej, ostatní je hnůj".. Pročítáním PPC diskuzí vidím pravý opak, oni se nikomu nesmějou, apod.
Pokud nepřijde fakt změna v podobě předělaného/nového OS hodně brzy, moje příští PDA bude deBill powered. Já mám PDA pro práci a studium a ne proto, abych se mohl chlubit jaký OS mám. Z výšky se... prdím na typ OS, hlavní je když bez problému seženu co chci a hlavně aby to stálo slušné peníze. Nechci zaplatit 8000Kč a dokoupit si další hafo aplikací a toho hardwaru za další tisíce. Nemluvě o tom, že PPC většinou mívají podporu Unicode Zlomyslný Zlomyslný
Paradoxem mi přijde, že uživatelé Palm OS stále říkají "nemám rád omalovánky", ale stejně si dávají na pozadí různé tapety a jiné věci které na práci nejsou. Nejvíc mě dojme když vidím nějakého 15 letého kloučka, který PDA dostal k narozeninám a jediné co s tím dělá je, že jezdí metrem a scanuje okolí. Pak přijde domů, musí si stáhnout aplikace co nepotřebuje a nainstalovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sindi
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2005
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po 27. listopad, 2006 11:49    Předmět: Re: Palm x zbytek světa Citovat

jacktalking napsal:

Docela souhlas. Je mi jasné že mě tu hardcore fandové PALM OS roznesou v zubech a ten zbytek spálí.. Mám PALM již skoro 10 let (1997). V té době jsem to pořídil jako náhradu databanky, protože už s tím šlo přeci dělat o trochu víc. A jelikož předtím jsem znal jen "tupou" databanku co jen ukládala a nic víc, přišel mi celej PALM OS jako naprostá bomba. Zná to většina lidí nad 20 let - jako malí jsme hráli hry na Commodore (ti chudší na Atari Vysmátý Vysmátý Posměváček ) a přišlo nám to jako super bomba. Ty zvuky, barvy. Pak přišlo PC s PC speakerem a všichni jsme byli hotoví.
Každodenně se setkávám s uživatelem co má PDA MIO. Stálo ho to cca 8500Kč. Má to BT, WIFI a GPS (ta ale nějak blbne, prej) a jánevímco. To mě tak nebere, spíš ta softwarová výbava. Spoustu věcí, co si uživatelé PALM OS musí dodatečně sehnat (nebo neseženou), je tam zabudováno. Namátkou třeba TODAY obrazovka. Není to tak dlouho co si jí můžou užívat i palmisti... Palm je jistě fajn, ale faktem je, že se celých 10 let nezměnil. Prostě se do OS jen něco přidalo a to bylo vše. Nepředělal se od základu.. A to dle mého názoru brzdí už tak dost nadupané PDA..
PPC se díky USB host (opravte mě jestli si pletu pojmy) stává opravdu zařízením na práci, které je jakžtakž samostatné. Chci si připojit HDD z PC, tak si jen seženu redukci a fiknu to tam. Ale PALM je stále v pozici Slave>Master (PC).

Po různých fórech pozoruji značnou averzi uživatelů PALM vůči uživatelům PPC. Prostě "PALM je nej, ostatní je hnůj".. Pročítáním PPC diskuzí vidím pravý opak, oni se nikomu nesmějou, apod.
Pokud nepřijde fakt změna v podobě předělaného/nového OS hodně brzy, moje příští PDA bude deBill powered. Já mám PDA pro práci a studium a ne proto, abych se mohl chlubit jaký OS mám. Z výšky se... prdím na typ OS, hlavní je když bez problému seženu co chci a hlavně aby to stálo slušné peníze. Nechci zaplatit 8000Kč a dokoupit si další hafo aplikací a toho hardwaru za další tisíce. Nemluvě o tom, že PPC většinou mívají podporu Unicode Zlomyslný Zlomyslný
Paradoxem mi přijde, že uživatelé Palm OS stále říkají "nemám rád omalovánky", ale stejně si dávají na pozadí různé tapety a jiné věci které na práci nejsou. Nejvíc mě dojme když vidím nějakého 15 letého kloučka, který PDA dostal k narozeninám a jediné co s tím dělá je, že jezdí metrem a scanuje okolí. Pak přijde domů, musí si stáhnout aplikace co nepotřebuje a nainstalovat.


Pravda, pravda, když jsem si koupil TREO270, byl jsem z něj úplně odvařený, Když jsem si koupil TX, byl jsem spíš zklamaný jak málo se změnilo.
Platforma mě taky netankuje, nebo tankuje jen do té míry kolik jsem do ní investoval času a peněz (kolik mám už koupených, vyzkoušených aplikací příslušenství apod.). Ale HLAVNÉ se s tím musí dát pracovat. Třeba to jednou bude Palmí Linux nebo i ta wokna, která ať si kdo chce co chce říká jsou dnes na PC celkem použitelný nástroj...
sindi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pantata
nováček
nováček


Registrace: 11.11. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po 27. listopad, 2006 12:15    Předmět: Re: Palm x zbytek světa Citovat

jacktalking napsal:

Docela souhlas. Je mi jasné že mě tu hardcore fandové PALM OS roznesou v zubech a ten zbytek spálí.. Mám PALM již skoro 10 let (1997). V té době jsem to pořídil jako náhradu databanky, protože už s tím šlo přeci dělat o trochu víc. A jelikož předtím jsem znal jen "tupou" databanku co jen ukládala a nic víc, přišel mi celej PALM OS jako naprostá bomba.

Taky jsem tak zacal s palmikem. A kdyz mi umrel Visor Deluxe po cca 5 letech pouzivani, presel jsem na PocketPC
jacktalking napsal:

Má to BT, WIFI a GPS (ta ale nějak blbne, prej) a jánevímco. To mě tak nebere, spíš ta softwarová výbava. Spoustu věcí, co si uživatelé PALM OS musí dodatečně sehnat (nebo neseženou), je tam zabudováno. Namátkou třeba TODAY obrazovka. Není to tak dlouho co si jí můžou užívat i palmisti...

Melo to BT, WI-FI, GPS a nepouzitelny vestaveny software (zkuste v MobileWordu otevrit vetsi dokument bez konverze), naprosto nemozny zpusob Backupu (po restore je treba instalovat vsechny programy znova a znova je nastavovat), pred spustenim nekterych programu to vyzadovalo reset na uvolneni neuvolnene pameti, baterka vydrzela obcas precteni jedne knizky (ve visoru 2 ks AAA vydrzely mesic).
jacktalking napsal:

Palm je jistě fajn, ale faktem je, že se celých 10 let nezměnil. Prostě se do OS jen něco přidalo a to bylo vše. Nepředělal se od základu.. A to dle mého názoru brzdí už tak dost nadupané PDA..

Podle meho nazoru nastesti. Diky tomu jsem se po vystridani 3typu PDA s PocketPC mohl vratit k staremu dobremu Palmu Radostný
jacktalking napsal:

PPC se díky USB host (opravte mě jestli si pletu pojmy) stává opravdu zařízením na práci, které je jakžtakž samostatné. Chci si připojit HDD z PC, tak si jen seženu redukci a fiknu to tam. Ale PALM je stále v pozici Slave>Master (PC).

Za dva a pul roku prace s Pocket PC jsem to nepouzil ani jednou a pokud bych to pouzit chtel, tak krome MassStorage zarizeni, mysi a klavesnice Radostný nic jineho pripojit nelze, nebot nejsou ovladace.

Ted jsem si poridil Treo a jsem rad ze mam aplikace, ktere funguji, jsou jednoduche na obsluhu (zkuste pouzivat PocketPC bez stylusu ...) a hlavne - je to rychle jak blesk. Kdyz po kaydem probuzeni PDAcka musite cekat 10 sec nez muzete listovat v telefonnim seznamu, pochopite.

Uff ... to jsem se zase rozepsal Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út 28. listopad, 2006 18:33    Předmět: Re: Proč zrovna Palm OS? Citovat

Kdybych mel menovat jedinej duvod tak to bude DateBk5.
Muj prvni Palm byl Vx v roce 2000, od te doby jsem vystridal jeste T3, pak jsem se rok trapil se Symbianem SE P910i, a ted su zpatky u Palmu TX.
Na rozdil od ostatnich, jsem po rozbaleni TXka byl rad, ze je vsechno tak jak to znam.
Na Symbianu me nejvic stvalo, ze jsem tam nenasel rozumne ekvivalenty aplikaci, ktere jsem na Palmu denne pouzival: Uz zminenej DateBk, Accounts and Loans, Progect, ted Bonsai.
Dalsi vec co mi vadila, bylo komplikovany ovladani. 2 kroky sli udelat Jogdialem, ale na posledni treti jsem uz musel vytahnou stylus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Madmucho



Registrace: 28.10. 2006
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: út 28. listopad, 2006 18:37    Předmět: Muj nazor Citovat

Proc Palm? proc ne presel sem na palm od Symbianu verze 6.0 a prijemne sem prekvapen jak je os svizny, co se tyce plne podpory multitaskyngu ten mi neschazy Radostný..ale co my schází je poradna rss ctecka.Jo a zapomel bych podotknout nevychytané aplikace které zpusobují restart palmu coz opravdu nechapu.No a fonty v prohlížeči :/. Kdyby nekdo věděl jak tyhle vecicky vyresit tak bych mu byl zavázán.Mam neofiko cesky fw. Jinak spokojenost Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 28. listopad, 2006 21:08    Předmět: Re: Palm x zbytek světa Citovat

pantata napsal:

Melo to BT, WI-FI, GPS a nepouzitelny vestaveny software (zkuste v MobileWordu otevrit vetsi dokument bez konverze), naprosto nemozny zpusob Backupu (po restore je treba instalovat vsechny programy znova a znova je nastavovat), pred spustenim nekterych programu to vyzadovalo reset na uvolneni neuvolnene pameti, baterka vydrzela obcas precteni jedne knizky (ve visoru 2 ks AAA vydrzely mesic).

Tak PALM nemá standardně backup vůbec, velké Word dokumenty se otevřou v závislosti na paměti. Otevřít k editaci třeba dokument co má 10MB na E2... Pochybující Neřešitelný problém. A PALM má s resetem a uvolňováním stejné problémy. Ba co víc, on je tím přímo pověstný.

pantata napsal:

Podle meho nazoru nastesti. Diky tomu jsem se po vystridani 3typu PDA s PocketPC mohl vratit k staremu dobremu Palmu Radostný

To je možné, ale já měl na mysli to, že prostě jenom nabalovali aplikace, nic víc. Jádro systému snad zůstalo nedotčené. A to je cesta k nestabilitě. Dá se o tom samozřejmě diskutovat

pantata napsal:

Za dva a pul roku prace s Pocket PC jsem to nepouzil ani jednou a pokud bych to pouzit chtel, tak krome MassStorage zarizeni, mysi a klavesnice Radostný nic jineho pripojit nelze, nebot nejsou ovladace.

Jistě, na co nejsou ovladače, to ani nejde. Ale když vidím že si přes redukci kolega PPC připojí HDD od Samsungu a cosi s tím dělá, tak jenom tiše závidím.

pantata napsal:

Ted jsem si poridil Treo a jsem rad ze mam aplikace, ktere funguji, jsou jednoduche na obsluhu (zkuste pouzivat PocketPC bez stylusu ...) a hlavne - je to rychle jak blesk. Kdyz po kaydem probuzeni PDAcka musite cekat 10 sec nez muzete listovat v telefonnim seznamu, pochopite.

Na E2 mám spoustu aplikací co podporují 5way. Ale nepoužívám to vůbec. Mám fólii, takže hezky prstama (v metru, v šalině,..). A nebo stylus. Prostě mi to nijak nevyhovuje tím 5way. To je ale u každého jiné....

ad rychlé jak blesk: jak PALM tak PPC mají aplikace co jsou na jednom rychlé a na druhém pomalé..


Madmucho napsal:
Mam neofiko cesky fw

nějak nevím co to znamená. Jako lokalizace, nebo to slavná Treo ROM od Miry?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Madmucho



Registrace: 28.10. 2006
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: út 28. listopad, 2006 21:40    Předmět: Re: Palm x zbytek světa Citovat

jacktalking napsal:
pantata napsal:

Melo to BT, WI-FI, GPS a nepouzitelny vestaveny software (zkuste v MobileWordu otevrit vetsi dokument bez konverze), naprosto nemozny zpusob Backupu (po restore je treba instalovat vsechny programy znova a znova je nastavovat), pred spustenim nekterych programu to vyzadovalo reset na uvolneni neuvolnene pameti, baterka vydrzela obcas precteni jedne knizky (ve visoru 2 ks AAA vydrzely mesic).

Tak PALM nemá standardně backup vůbec, velké Word dokumenty se otevřou v závislosti na paměti. Otevřít k editaci třeba dokument co má 10MB na E2... Pochybující Neřešitelný problém. A PALM má s resetem a uvolňováním stejné problémy. Ba co víc, on je tím přímo pověstný.

pantata napsal:

Podle meho nazoru nastesti. Diky tomu jsem se po vystridani 3typu PDA s PocketPC mohl vratit k staremu dobremu Palmu Radostný

To je možné, ale já měl na mysli to, že prostě jenom nabalovali aplikace, nic víc. Jádro systému snad zůstalo nedotčené. A to je cesta k nestabilitě. Dá se o tom samozřejmě diskutovat

pantata napsal:

Za dva a pul roku prace s Pocket PC jsem to nepouzil ani jednou a pokud bych to pouzit chtel, tak krome MassStorage zarizeni, mysi a klavesnice Radostný nic jineho pripojit nelze, nebot nejsou ovladace.

Jistě, na co nejsou ovladače, to ani nejde. Ale když vidím že si přes redukci kolega PPC připojí HDD od Samsungu a cosi s tím dělá, tak jenom tiše závidím.

pantata napsal:

Ted jsem si poridil Treo a jsem rad ze mam aplikace, ktere funguji, jsou jednoduche na obsluhu (zkuste pouzivat PocketPC bez stylusu ...) a hlavne - je to rychle jak blesk. Kdyz po kaydem probuzeni PDAcka musite cekat 10 sec nez muzete listovat v telefonnim seznamu, pochopite.

Na E2 mám spoustu aplikací co podporují 5way. Ale nepoužívám to vůbec. Mám fólii, takže hezky prstama (v metru, v šalině,..). A nebo stylus. Prostě mi to nijak nevyhovuje tím 5way. To je ale u každého jiné....

ad rychlé jak blesk: jak PALM tak PPC mají aplikace co jsou na jednom rychlé a na druhém pomalé..


Madmucho napsal:
Mam neofiko cesky fw

nějak nevím co to znamená. Jako lokalizace, nebo to slavná Treo ROM od Miry?

jo to bude ona ta "slavná Treo ROM od Miry" Kurna at nacpou do tyhle 650 kovy krabicky linux a budu happy clovek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 28. listopad, 2006 21:47    Předmět: Re: Palm x zbytek světa Citovat

Madmucho napsal:

jo to bude ona ta "slavná Treo ROM od Miry" Kurna at nacpou do tyhle 650 kovy krabicky linux a budu happy clovek

Hm, tak to nebude v dohledné budoucnosti. Já se na portaci Linuxu dívám skepticky, jelikož to znamená celé od základu předělat pro PALM a jeho instrukce.. To znamená znát všechno v originále, překopat to a na nic nezapomenout. Portace linuxů co jsou teď jsou na začátku, ne-li před začátkem. Zkoušel jsem si s tím hrát na E2, a dost bída. Ten boot je hnus (holt zvyklej na PALM), skoro nic nefungovalo (spíš vůbec nic)..
Leda si koupit PDA přímo s linuxem, tam je jistota že to bude fungovat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bubu
nováček
nováček


Registrace: 31.8. 2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 28. listopad, 2006 22:47    Předmět: Re: Muj nazor Citovat

Madmucho napsal:
ale co my schází je poradna rss ctecka.J


Google reader, neznam nic lepsiho i na PC... mobilni verze je tusim
google.com/reader/m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sindi
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2005
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st 29. listopad, 2006 9:49    Předmět: Re: Muj nazor Citovat

Madmucho napsal:
Proc Palm? proc ne presel sem na palm od Symbianu verze 6.0 a prijemne sem prekvapen jak je os svizny, co se tyce plne podpory multitaskyngu ten mi neschazy Radostný..ale co my schází je poradna rss ctecka.Jo a zapomel bych podotknout nevychytané aplikace které zpusobují restart palmu coz opravdu nechapu.No a fonty v prohlížeči :/. Kdyby nekdo věděl jak tyhle vecicky vyresit tak bych mu byl zavázán.Mam neofiko cesky fw. Jinak spokojenost Vysmátý

Já používám AvangGo, RSS např. z Yahoo fungují skvěle, ale s někrerými českými mám problémy (např Dnes) a taky ta čeština...
sindi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 29. listopad, 2006 11:10    Předmět: Re: Muj nazor Citovat

Madmucho napsal:
ale co my schází je poradna rss ctecka.J

A nebo Smaato News (zdarma) http://www.smaato.com/news.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412