Fórum - Zobrazit téma - Příjem zpráv z N6230i do Zire 72 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Příjem zpráv z N6230i do Zire 72

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xXx
nováček
nováček


Registrace: 4.4. 2005
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne 12. listopad, 2006 22:15    Předmět: Příjem zpráv z N6230i do Zire 72 Citovat

Dobrý den. Chtěl jsem se ze zeptat jak rozchodit příjem zpráv z nokie 6230i do programu "Zprávy" v mém palmu Zire 72. Spárovaný mobil mám přes "modrý zub" ale zprávy se mi nenačtou. Přitom s mojí bývalou SE T630kou to šlo v pohodě, teď s nokií nic a nic. Internet přes funguje GPRS funguje ale nevím proč nejdou zprávy. Díky za případné odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: po 13. listopad, 2006 8:46    Předmět: Re: Příjem zpráv z N6230i do Zire 72 Citovat

xXx napsal:
Dobrý den. Chtěl jsem se ze zeptat jak rozchodit příjem zpráv z nokie 6230i do programu "Zprávy" v mém palmu Zire 72. Spárovaný mobil mám přes "modrý zub" ale zprávy se mi nenačtou. Přitom s mojí bývalou SE T630kou to šlo v pohodě, teď s nokií nic a nic. Internet přes funguje GPRS funguje ale nevím proč nejdou zprávy. Díky za případné odpovědi.


Z 6230i to nejde ani s MoHiSpeed. Mas proste smulu. Zlostný
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 13. listopad, 2006 10:16    Předmět: A co driver? Citovat

A jakej pouzivas driver na telefon? Podle me by mel jit Universal GSM driver, stahni si phone update a kdyz das v Phone test, mela by byt z telefonu odezva... no a zkus to i pres infraport. Jo a i kdyz to ukaze chybu, ale nejakou odezvu, tak to zkus prijmout, pro muj telefon to taky ukazuje pri testu chybu, ale funguje uplne vse.

Nicmene Nokie jsou vselijaky... mam Siemense prave z duvodu, ze dodrzuje standardy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: po 13. listopad, 2006 10:23    Předmět: Re: A co driver? Citovat

Skorpi napsal:
A jakej pouzivas driver na telefon? Podle me by mel jit Universal GSM driver, stahni si phone update a kdyz das v Phone test, mela by byt z telefonu odezva... no a zkus to i pres infraport. Jo a i kdyz to ukaze chybu, ale nejakou odezvu, tak to zkus prijmout, pro muj telefon to taky ukazuje pri testu chybu, ale funguje uplne vse.

Nicmene Nokie jsou vselijaky... mam Siemense prave z duvodu, ze dodrzuje standardy.


Znovu opakuji ze tato kombinace nefunguje.
http://www.palm.com/us/support/downloads/phonelink.html

Konkretne:
Release Notes

Due to certain limitations in the phone's features, Palm cannot provide some functionality when paired with certain phones, as described below:

* Motorola v3, v500, v525, v551, and v600
o The maximum size of the SMS that can be sent is 160 characters. Any SMS larger than 160 characters (also called multi-part SMS) will be truncated
* Nokia 3650:
o Cannot download SMS from the phone to the handheld
o The maximum size of the SMS that can be sent is 160 characters. Any SMS larger than 160 characters (also called multi-part SMS) will be truncated
* Nokia 3230, 6600, 6630, 6670, 7600, 7610 and 7650:
o Cannot download SMS from the phone to the handheld
* Nokia 6230 and 6820:
o When paired with Nokia 6230 and Nokia 6820, SMS and Dialing from the handheld are not supported on the following devices: Tungsten T3, T2, T; Zire 72; and Palm Bluetooth Card. Note: SMS and Dialing are supported on other devices, such as Tungsten T5, E2; and LifeDrive
* Treo 650
o Pair your device to get wireless Internet connectivity over Bluetooth.
o When paired with Treo 650, you cannot download SMS messages or dial numbers from Contacts on your device. Treo 650 provides a great interface and display to perform these functions on the smartphone itself.
* Sony-Ericsson P900, P910i
o Not supported for Tungsten T, T2, T3, E; Zire 71, 72; Palm Bluetooth Card
o Supported for Tungsten T5, E2 and LifeDrive for dialing from Contacts and Internet connection.
o SMS messages cannot be sent and received when paired with P900 or P910i.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 13. listopad, 2006 10:33    Předmět: Hm, holt Nokia :) Citovat

Hm, tak to asi opravdu nepujde. A co pres to infra? I kdyz ve vysledku to stejne jede jako serial port... takze to bude asi stejny. No, tak bud ozelit tyto super funkce, nebo vymenit PDA nebo telefon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 13. listopad, 2006 10:37    Předmět: Re: Příjem zpráv z N6230i do Zire 72 Citovat

xXx napsal:
Dobrý den. Chtěl jsem se ze zeptat jak rozchodit příjem zpráv z nokie 6230i do programu "Zprávy" v mém palmu Zire 72. Spárovaný mobil mám přes "modrý zub" ale zprávy se mi nenačtou. Přitom s mojí bývalou SE T630kou to šlo v pohodě, teď s nokií nic a nic. Internet přes funguje GPRS funguje ale nevím proč nejdou zprávy. Díky za případné odpovědi.


Napiš mi na ICQ, možná bych přeci jen měl řešení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: po 13. listopad, 2006 10:42    Předmět: Re: Příjem zpráv z N6230i do Zire 72 Citovat

Skorpi napsal:
xXx napsal:
Dobrý den. Chtěl jsem se ze zeptat jak rozchodit příjem zpráv z nokie 6230i do programu "Zprávy" v mém palmu Zire 72. Spárovaný mobil mám přes "modrý zub" ale zprávy se mi nenačtou. Přitom s mojí bývalou SE T630kou to šlo v pohodě, teď s nokií nic a nic. Internet přes funguje GPRS funguje ale nevím proč nejdou zprávy. Díky za případné odpovědi.


Napiš mi na ICQ, možná bych přeci jen měl řešení.


Jestli myslis MoHiSpeed, tak ten taky nefunguje Smutný
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 13. listopad, 2006 10:47    Předmět: Re: Příjem zpráv z N6230i do Zire 72 Citovat

lemik napsal:
Skorpi napsal:
xXx napsal:
Dobrý den. Chtěl jsem se ze zeptat jak rozchodit příjem zpráv z nokie 6230i do programu "Zprávy" v mém palmu Zire 72. Spárovaný mobil mám přes "modrý zub" ale zprávy se mi nenačtou. Přitom s mojí bývalou SE T630kou to šlo v pohodě, teď s nokií nic a nic. Internet přes funguje GPRS funguje ale nevím proč nejdou zprávy. Díky za případné odpovědi.


Napiš mi na ICQ, možná bych přeci jen měl řešení.


Jestli myslis MoHiSpeed, tak ten taky nefunguje Smutný


Ne, MoHiSpeed to neni. Je to trochu mene koser reseni... Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xXx
nováček
nováček


Registrace: 4.4. 2005
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po 13. listopad, 2006 21:17    Předmět: Citovat

Díky všem za odpovědi, funguje to přes infra ale radši bych přes Bluetooth.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412