Fórum - Zobrazit téma - TREO 650 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

TREO 650

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: ne 09. červenec, 2006 18:25    Předmět: TREO 650 Citovat

Mam takovy problemek ... existuje na treu nejaka klavesova zkratka pro kopirovat / vlozit (text, soubor ...)? Nebo je na to nejaka utilitka ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 09. červenec, 2006 22:15    Předmět: Copy/Paste Citovat

Na kopírování/vkládání textu slouží normálně Copy/Paste z menu. Co se týče souborů, launcher nemá windowsí souborový systém, takže s něčím podobným bych nepočítal a hlavně mi moc není jasné, k čemu by to na Treu vlastně bylo dobré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: ne 09. červenec, 2006 23:41    Předmět: Citovat

Je prave prusvih, ze nektery aplikacky copy/paste menu nemaji ... dejme tomu ... mam .txt ve kterym mam veskery s.n. ke svejm aplikacim ... stane se ze provedu HR pri kterym se neobnovi vsechny registrace.

Otazka je jak ty soubory z toho txt dostanu do ty aplikace ...
Z toho .txt neni problem, ale jak to vlozit. Viz. Piloc ... ten nema copy / paste menu

Nasel jsem aplikaci Clip Pro ... ale nedari se mi zprovoznit to jejich menu ... nejde mi nicim vyvolat.

Nechapu, ze na tohle palm nemyslel. Hlavne ze ma treo dva shifty. Vzdyt kopirovani/vkladani ma i hloupouckej telefon jako treba siemens m55.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: po 10. červenec, 2006 0:20    Předmět: Citovat

Tak ten Piloc jsem uz vyresil. Jde pres graffiti anywhere. Naprosto elegantni reseni. Mno a zalohy delam. Holt se tu a tam stane, ze se neco nepreregistruje a tvari se to jako trial.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 10. červenec, 2006 9:39    Předmět: T650 Citovat

Graffiti ploška na Treu? Tam jsi takhle asi těžko používal Pobavený Nicméně řešením je skutečně zmiňované Graffiti Anywhere.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po 10. červenec, 2006 12:29    Předmět: Citovat

hups tak to mi trochu uniklo Radostný)
ale resil jsem to normalne jako ve woknech ..ctrl+c pro kopirovani popripade ctrl+v pro vlozeni (ctrl+c myslim na treu kombinaci takovyho toho tlacitka kterym skocis do menu ... nad obalkou a cervenym a klavesy C) Radostný

predtim je text samozrejme potreba oznacit ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zipiik
nováček
nováček


Registrace: 29.7. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st 12. červenec, 2006 9:30    Předmět: Citovat

copy/cut/paste a take oznacovani textu pomoci klaves resi fieldplus (http://mytreo.net/downloads/details-436.html?FieldPlus)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: st 12. červenec, 2006 21:04    Předmět: Ano Ano Citovat

Fieldplus mohu jednoznacne doporucit - oproti jinym (napr. TreoSelecText) prqacuje velmi dobre a navic je free
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412