Fórum - Zobrazit téma - HotSync problem - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HotSync problem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne 17. září, 2006 19:11    Předmět: HotSync problem Citovat

Inu, tak se mi vyskytl jeden takovy zajimavy zapeklity problem s HotSyncem. Kdyz chci neco instalovat pres kabel, HotSync casto zastavkuje, Palm se restartuje a v logu se objevi klasicky ze dana polozka nebyla nainstalovana... Vubec netusim, cim to muze byt...
Pritom kdyz synchronizuji pres Bluetooth, tak se zadny takovy problem neobjevuje. Zkousel sem vic kabelu, tim to neni... Reinstall PalmDesktopu taktez nepomohl... Nesetkal se nekdo s necim podobnym? Nevite, co s tim?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 17. září, 2006 21:27    Předmět: Citovat

pokud používáš Uninstall Manager nebo Destaller, tak bych zkusil zobrazit instalační historii a odmazávat instalace zpětně podle dní. Pokud totož v důsledku HotSyncu dochází k resetům, musí být nějaký problém v palmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne 17. září, 2006 21:30    Předmět: Citovat

Bohuzel ani jedno nepouzivam... A jak rikam, je to zajimavy, ze to dela jenom pres kabel, pres BT ne. Navic sem tak nejak vypozoroval, ze tomu vadi hlavne vetsi soubory, reknene pres 700 kilo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 17. září, 2006 21:35    Předmět: Citovat

Tipuju to na konflikt nějaký utilitky s HotSyncem. Co jsi v poslední době instaloval?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne 17. září, 2006 21:38    Předmět: Citovat

No, ani tak nejde o to, co sem v posledni dobe instaloval... on je to spise problem dlouhodoby, nejak jsem ho ale byl schopen ignrorovat, protoze jsem delsi dobu nic noveho neinstaloval, ale dneska sem zase nahazoval par aplikaci a updatoval starsi verze a jaksi me to zase zaclo stvat...
Takze jak na to tak koukam, tak si vytvorim na PC jeste jednoho usera, zkusim HardReset a na cistej palm na toho usera nainstalovat alespon to nejnutnejsi, co potrebuju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 17. září, 2006 21:47    Předmět: Citovat

Hmm, taky možnost, jen doufej, že ten zdroj konfliktu se neobnoví ze zálohy. Dej vědět, jak jsi dopadnul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne 17. září, 2006 22:12    Předmět: Citovat

Nebudu obnovovat ze zalohy, vytvorim si proste novyho, cistyho, uzivatele a zkusim tam nainstalovat to nejnutnejsi, jestli se problem objevi znovu... Jestli ne, postupne tam zacnu pridavat i to ostatni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
milanv
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 31.7. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne 17. září, 2006 23:21    Předmět: Citovat

Moje oblíbená otázka: nepoužíváte náhodou lokalizaci Piloc? Tohle mi ta bestie na Treu prováděla.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po 18. září, 2006 1:27    Předmět: Citovat

milanv napsal:
Moje oblíbená otázka: nepoužíváte náhodou lokalizaci Piloc? Tohle mi ta bestie na Treu prováděla.......


Ne Radostný Piloc bych oravdu na svoje zarizeni asi uz nepustil... Tech par stovek za tu jistotu u Locale opravdu stoji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: ne 08. říjen, 2006 17:24    Předmět: Citovat

Hele, mně to taky dělá a už mě to hodně štve. Nainstalovat větší věc prostě nemůžu jinak než přes čtečku karet na kartu a pak překopírovat do pda. Vypadá to prostě jako nějakej timeout - když se kopíruje něco většiho, tak se asi po nějaký chvíli spojení jeví jako neaktivní a exne to. Fakt pitomý Smutný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: ne 08. říjen, 2006 17:30    Předmět: Citovat

Citace:
HotSync operation started for MarK on 10/08/06 17:27:12

- Failed to install file: .....pdb to the SecureDigital (SD) Card
Install To Card synchronization failed

HotSync Error: Connection is lost (6410)


HotSync operation completed on 10/08/06 17:28:37

_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412