Fórum - Zobrazit téma - Pouzdro pro TX - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pouzdro pro TX

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)"
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá 15. září, 2006 14:46    Předmět: Pouzdro pro TX Citovat

Zdravím doporučte mi prosím nějaké pouzdro pro TX. Kožené s bočním zavíráním. Narazil jsem na tohle http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Adp_0169 , ale to je pro E2. V shopu je jeste tohle konktrétně pro TX http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Noa_0178 , ale to se mi moc nelibí. Možná je to ale tou fotkou - nic moc kvalita. Máte nějaký tip ve stylu toho pro E2? jo a cena tak do 1000. Díky
_________________
Černé díry jsou tam, kde Bůh dělil nulou.
-- Steven Wright one Liners
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 15. září, 2006 15:12    Předmět: Citovat

Ta pouzdra vypadají v praxi obě dost podobně. Takovéhle pouzdro nechceš? http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=3175WW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá 15. září, 2006 18:47    Předmět: Citovat

No taky jsem o něm přemýšlel. Když nenajdu kožené, které by mi sedlo tak vezmu tohle
_________________
Černé díry jsou tam, kde Bůh dělil nulou.
-- Steven Wright one Liners
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: so 16. září, 2006 11:10    Předmět: Citovat

sonic napsal:
No taky jsem o něm přemýšlel. Když nenajdu kožené, které by mi sedlo tak vezmu tohle


Ten hardcase je fajn, kdyz neplanujes pouzivat sluchatka a navigaci. Jo, abych nezapomel, nesmi Ti spadnout na zem, jinak uz se nedovira. Je tam totiz takova plastova "tapka", ktera zapadava do skvirky, jenze po jednom padu, se ta "tapka" ulomila. Pak, pokud jsem nechtel, aby se mi to pouzdro v batuzku oteviralo, jsem ho musel prepasat. Navic je Palmik v pouzdru otloukan, proste tam lita. Neni tam zadne polstrovani, tak jsem si ho "vyrobil". Ted mam Krusell a je to fajn.




_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)" Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412