Tipy - www.PalmHelp.cz
www.PalmHelp.cz Tipy a triky
Naše zkušenosti vám k dispoziciKategorie: Hlavní -> Centro

Otázky
·  Jak vložit odblokovací kód?
·  Nekompatibilní aplikace

Odpovědi
·  Jak vložit odblokovací kód?

Některé přístroje prodávané zahraničními operátory mohou být zablokované jen pro použití se SIM kartou daného operátora. Pokud operátor svolí s odblokováním a sdělí vám odklokovací kód, je možné jej vložit následujícím způsobem:

Přepněte se do aplikace Phone a stiskněte následující sekvenci znaků:
*#*#CODE#, přičemž místo slova "CODE" pochopitelně vložte samotný odblokovací kód.

Pokud po vás operátor žádá sdělení IMEI, můžete jej samozřejmě přečíst ze štítku pod baterií a nebo po zadání sekvence znaků *#06# na klávesnici, přičemž se musíte nacházet v telefonní aplikaci.

[ Zpět nahoru ]

·  Nekompatibilní aplikace

Seznam kompatibilních (Green Light List) a nekompatibilních aplikací (Red Light List) najdete na této adrese.
Nejde o kompletní výčet, ale jen o takové aplikace, které byly dosud otestovány serverem palmfocus.com. Úroveň otestování byla rozdělena do čtyř úrovní: need (k bezvadné funkčnosti je doporučen upgrade), low (jen základní otestování, z něhož se zdá, že by aplikace měla fungovat), medium (pokročilé testování), high (pečlivé testování a dlouhodobé užívání). Seznam je abecedně setříděn.

[ Zpět nahoru ]
Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412